#2. Bratislavský KOSTKY.org pub (ANKETA)

Založil S.t.a.l.k.e.r., 01.05.2009, 12:34:58

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Ktorý z týchto dvoch júnových termínov vám pre stretnutie vyhovuje viac?

13.6.
6 (54.5%)
27.6.
5 (45.5%)

Celkem hlasů: 11

S.t.a.l.k.e.r.

Tu je anketa na tému druhý bratislavský zraz. O mieste môžme ešte diskutovať, padol tu však už návrh U Kohútika v Bratislave-Záhorskej Bystrici.

Prosím aby hlasovali iba tí, ktorí majú záujem zúčastniť sa. Ďakujem za porozumenie.

MwK

Citace od: Stalker kdy 13.05.2009, 21:20:08
Posledné dva dni na hlasovanie, v piatok uzatváram anketu !
No ja už som klikol na 20.6, bola tam väčšina, tak sa prispôsobím... ;)
Aj keď možno som to tlačil práve ja, a viac by mi to vyhovovalo po prázdninách, aby som už mohol prijisť sám na svojom ale veď snáď aj bude nejaká trojka.
Respektíve dúfam že bude dvojka... :P
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

olihope

skoda, mne to nevyhovuje 20.6 idem vtedy na dovolenku, prave ten den rano odchadzam  >:( skoda......
Ahoj, mam rad lego :)

5o

Zatiaľ vyhráva 20.6. a vtedy mi to tiež nevyhovuje. Možno až večer by som vás prišiel pozrieť aspoň na chvíľu. Predpokladám že sa zdržíte aj po 18-tej aby som sa ukázal aspoň na 10 minút. Nechcem rýpať, ale keby to bolo bližšie, tak by som to mal aj ja bližšie a prišiel by som aj skôr. To len tak na okraj.
Preto lebo Lego...

5o

Citace od: MwK kdy 13.05.2009, 21:27:17
Citace od: Stalker kdy 13.05.2009, 21:20:08
Posledné dva dni na hlasovanie, v piatok uzatváram anketu !
No ja už som klikol na 20.6, bola tam väčšina, tak sa prispôsobím... ;)
Aj keď možno som to tlačil práve ja, a viac by mi to vyhovovalo po prázdninách, aby som už mohol prijisť sám na svojom ale veď snáď aj bude nejaká trojka.
Respektíve dúfam že bude dvojka... :P

Jasne, že bude dvojka. Síce budem možno chvíľu meškať, ale keď už budeš merať takú cestu, tak určite nie nadarmo. A po prázdninách ďalšie stretnutie, no to by bola paráda.
Preto lebo Lego...

S.t.a.l.k.e.r.

Zastavil som anketu a výsledok 5 hlasov pre 20.6., rovnaký počet za termín po prázdninách ma stavia pred vážnu dilemu.... Keďže som viacerých oslovil priamo mailom a mnohí mi napísali buď priamo že nevedia prísť alebo ešte nevedia ako na tom budú s časom, prikláňam sa k variante nechať stretnutie na september.

MwK

Myslím že si dobre zvolil, aj keď tešil som sa...
Ale ako som napísal, mne to vyhovuje, v septembri už sadnem do auta a prídem kedy budem chcieť.
A tiež budem mať menej učenia (asi ako všetci školou povinní) a snáď aj práce. ;)

Tož, tak sa dúfam vidíme potom a snáď sa Nás aj trošku viac vyjadrí k problematike, kde kedy atď.
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

5o

Nuž čo už. Tak snáď po prázdninách.
Alebo čo takto si spraviť nejakú záhradnú Lego grilovačku? A keby náhodou nevyšlo počasie, môžme ísť aj na čapované do stanu.  ;D
Preto lebo Lego...

S.t.a.l.k.e.r.

Citace od: 5o kdy 18.05.2009, 13:49:09
Nuž čo už. Tak snáď po prázdninách.
Alebo čo takto si spraviť nejakú záhradnú Lego grilovačku? A keby náhodou nevyšlo počasie, môžme ísť aj na čapované do stanu.  ;D
Ja by som bol za, ale kde zobrať záhradu? Moje 2 ks base plates asi nebudú stačiť...  ;D

5o

Prenajmeme si? Najlepšie na celý víkend, a rovno aj s chatkou niekde pri vode.
Preto lebo Lego...

S.t.a.l.k.e.r.

Kedze za 20.6 zahasovalo 5 ludi a dalsi by sa mozno pridali, davam do placu navrh, aby sme sa v tento den stretli podvecer niekde centre na pive. Suhlasite?

Micho

Citace od: Stalker kdy 22.05.2009, 20:51:14
Kedze za 20.6 zahasovalo 5 ludi a dalsi by sa mozno pridali, davam do placu navrh, aby sme sa v tento den stretli podvecer niekde centre na pive. Suhlasite?

Ja by som tam tiež rád prišiel, len práve 20. a 21. mám celodňové akcie v Košiciach. Nedalo by sa to ešte raz dať hlasovať na termíny 13.6., 20.6 (ktorý ja nemôžem) a 27.6.? Viem si tak upraviť program, že by som bol v sobotu či už 13.6. resp. 27.6. v Bratislave. Ide mi aj o výstavu v Banskej Štiavnici, nejaké to info ...  ;)

S.t.a.l.k.e.r.

#12
Citace od: Micho kdy 22.05.2009, 20:57:42
Ja by som tam tiež rád prišiel, len práve 20. a 21. mám celodňové akcie v Košiciach. Nedalo by sa to ešte raz dať hlasovať na termíny 13.6., 20.6 (ktorý ja nemôžem) a 27.6.? Viem si tak upraviť program, že by som bol v sobotu či už 13.6. resp. 27.6. v Bratislave. Ide mi aj o výstavu v Banskej Štiavnici, nejaké to info ...  ;)

Zmenil som na Michov podnet anketu, hlasujte za niektorý z dvoch termínov. Na programe by boli aj informácie o výstave v Banskej Štiavnici.

Prosím, vezmite na vedomie, že vzhľadom na úpravy ankety nie je možné zmeniť hlas. Hlasujte za termín, ktorý vám naozaj vyhovuje viac.

Micho

Citace od: Stalker kdy 22.05.2009, 21:07:15
Citace od: Micho kdy 22.05.2009, 20:57:42
Ja by som tam tiež rád prišiel, len práve 20. a 21. mám celodňové akcie v Košiciach. Nedalo by sa to ešte raz dať hlasovať na termíny 13.6., 20.6 (ktorý ja nemôžem) a 27.6.? Viem si tak upraviť program, že by som bol v sobotu či už 13.6. resp. 27.6. v Bratislave. Ide mi aj o výstavu v Banskej Štiavnici, nejaké to info ...  ;)

Zmenil som na Michov podnet anketu, hlasujte za niektorý z dvoch termínov. Na programe by boli aj informácie o výstave v Banskej Štiavnici.//

Super, dík!  8)  Stalker, len zapni hlasovanie, nedá sa totiž hlasovať ....  ;)

S.t.a.l.k.e.r.

Prosím, hlasujte, anketa je funkčná. Len treba dávať pozor na zvolený termín, ako som napísal vyššie, nedá sa zmeniť hlas.
Ako miesto stretnutia padol návrh na reštauráciu Stein na Krížnej.

JnQ

no STEIN nie.. nieco uzavretejsie nefajciarska cast v ceskej dole a potom hore na terasu alebo v galileu teraska

S.t.a.l.k.e.r.

Citace od: JnQ kdy 25.05.2009, 12:58:41
no STEIN nie.. nieco uzavretejsie nefajciarska cast v ceskej dole a potom hore na terasu alebo v galileu teraska
Bol to zatial len dalsi navrh, napr. Kohutik v Zahorskej Bystrici je pre viacerych daleko. Vitam dalsie tipy, akurat treba trochu konkretnejsie ako v ceskej dole...  ;)

5o

Len malá otázočka, ide o centrum? Tam je toho úplne strašne veľa, len si treba vybrať, napr. kto bol kde naposledy spokojný.
Preto lebo Lego...

S.t.a.l.k.e.r.

Krížna už nie je periféria, skôr širšie centrum. Uvažujme v takomto okruhu. Malo by sa jednať o miesto, kde je možnosť bez problémov sa dostať a zaparkovať a kde nebude potrebné platiť za rezerváciu. Ja by som navrhoval aj reštauráciu Aušpic, je to kúsok od Nového mosta na Petržalskej strane smerom k Inchebe. Ani dostupnosť nie je najhoršia, k auparku MHD a potom kúsok peši.
Ak sú tipy, treba ich sem napísať. A samozrejme hlasovať za termín, nech sem Micho nejde zbytočne.  ;)

Micho

Citace od: Stalker kdy 26.05.2009, 10:16:19
Krížna už nie je periféria, skôr širšie centrum. Uvažujme v takomto okruhu. Malo by sa jednať o miesto, kde je možnosť bez problémov sa dostať a zaparkovať a kde nebude potrebné platiť za rezerváciu. Ja by som navrhoval aj reštauráciu Aušpic, je to kúsok od Nového mosta na Petržalskej strane smerom k Inchebe. Ani dostupnosť nie je najhoršia, k auparku MHD a potom kúsok peši.
Ak sú tipy, treba ich sem napísať. A samozrejme hlasovať za termín, nech sem Micho nejde zbytočne.  ;)

Ja si to určite spojím s pracovnou cestou - štvrtok, piatok v BA. Možnosť parkovania je dôležitá, v sobotu poobede by to však nemal byť až taký problém.  ;)

Možno sa malo v ankete k tým 2 možnostiam zvoliť 3. možnosť - nevyhovuje mi to. Tak to nevidíme, koľko ľudí sa o to zaujímalo.

Micho

Nakoniec sa možno stretneme cez týždeň niekedy v podvečer - napr. nejaký štvrtok o 17.00, tak to by bolo najlepšie.   :D

Čo vy na to, Bratislavčania?

5o

Preto lebo Lego...

S.t.a.l.k.e.r.

Citace od: Micho kdy 26.05.2009, 11:06:17
Nakoniec sa možno stretneme cez týždeň niekedy v podvečer - napr. nejaký štvrtok o 17.00, tak to by bolo najlepšie.   :D

Čo vy na to, Bratislavčania?
Anketu po posledných skúsenostiach meniť nebudem...  ::)
Asi bude najlepšie, keď napíšeš keby budeš v BA a to bude tretia možnosť.

Micho

Citace od: Stalker kdy 26.05.2009, 13:08:40
Citace od: Micho kdy 26.05.2009, 11:06:17
Nakoniec sa možno stretneme cez týždeň niekedy v podvečer - napr. nejaký štvrtok o 17.00, tak to by bolo najlepšie.   :D

Čo vy na to, Bratislavčania?
Anketu po posledných skúsenostiach meniť nebudem...  ::)
Asi bude najlepšie, keď napíšeš keby budeš v BA a to bude tretia možnosť.

S tou anketou ťa plne chápem.  ;D

Západné Slovensko a tým aj Bratislavu si naplánujem v týždni od stredy 10.6. do piatku 12.6. Tým sa dá aj ten termín soboty 14.6. Potom o 2 týždne to isté. Takže ak to zorganizujete v týchto dňoch, rád prídem. Veď stačí aj na nejaké 3-4 hod. večer. Ak to natiahneme, tak prípadne pomôžem s odvozom v rámci Bratislavy a blízkeho okolia. Zvyknem prespávať v hoteli Nivy, alebo kde príde. 8)

minnie

Citace od: JnQ kdy 25.05.2009, 12:58:41
no STEIN nie.. nieco uzavretejsie nefajciarska cast v ceskej dole a potom hore na terasu alebo v galileu teraska

Ahojcek, co Ti vadi na Steine, ze sa tam fajci? tak potom  uz len CAJOVNA, ale aj tam ti nikto nezaruci , ze si blizko Teba NIKTO "nezapali".

Ale ak ides s detmi, tak to je dobry argument  ;) Vidim to, bez urazky, na detsky kutik AUPARK panta rhei, tam je aj kaviaren v knihkupectve ;D
láska je chyba v programe. (Maxim E. Matkin)

5o

Super, stretneme sa v detskom kútiku ;D

Ale kto by chcel aby Micho nemusel blúdiť po veľkomeste, dávam do ponuky Hokejku na Ondavskej v Ružinove. Mimochodom je to nedaleko hotela Nivy. Voľakedy sme tam s kamošmi chodili na pivko, potom sa jeden odsťahoval, druhý pracuje vonku a potom sme tam už neboli. Ale dopočul som sa, že je to tam prerobené, dá sa sedieť aj vonku. Kto chce nech si pozrie ich stránku www.hokejka.sk
Pre mňa sú dôležité tieto informácie: Čapujú 10, 11, 12 a aj nealko, dá sa tam najesť a otvorené do 4:00 ráno. A čo viac potrebujeme?
Aby som nezabudol, tak pivo 10° stojí 1,05 E; 11° tmavé 1,05 E; 12°Plzeň  1,40 E.
Preto lebo Lego...

5o

V termíne 10 - 12.6 by sme sa teda stretli v minimálnej zostave: Micho, Stalker a ja. Ak som to pochopil správne príde aj Minnie, ak budeme sedieť vonku. Možno skúsime prehovoriť aj Mwk, ale možno prídu aj ďalší neohlásený, a to bude len lepšie.
Preto lebo Lego...

S.t.a.l.k.e.r.

Hokejka moze byt, naposledy som tam bol pred play-off a da sa tam vydrzat, aj pivo ujde. Nejedol som tam, ale chodievaju tam znami, spolieham sa v tomto na ich.

Bolo by fajn, keby prisli na stretko aj ti, ktori budu/chcu/su ochotni participovat na vystave v Stiavnici.

minnie

Citace od: 5o kdy 28.05.2009, 09:22:55
V termíne 10 - 12.6 by sme sa teda stretli v minimálnej zostave: Micho, Stalker a ja. Ak som to pochopil správne príde aj Minnie, ak budeme sedieť vonku. Možno skúsime prehovoriť aj Mwk, ale možno prídu aj ďalší neohlásený, a to bude len lepšie.

cauko, pôvodne som nechcela ísť,ale keď som sa už do toho tak "zamontovala" asi pridem  :) aj privediem niekoho neohlaseného  ;D. mne vyhovuje 13.6. ako vas spoznam????? ::) porozkladane lego na stole??? ci?
láska je chyba v programe. (Maxim E. Matkin)

S.t.a.l.k.e.r.

Citaceako vas spoznam??  porozkladane lego na stole??? ci?
Niečo na ten spôsob, Micho sľúbil priniesť na ukážku niečo raritné.  ;)