Lepší už to asi nebude

Založil H0636, 20.11.2006, 22:26:12

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

linhi

Sakra chlape že tys vybral sportku!   ;)

H0636

Ne ne, takovej klikař nejsem.  Něco jsem prodal, něco koupil, ale ještě nekončím. ;) >:D

H0636

#32
Dnes dorazila první část zásilky pro mou maličkost.  >:D ;D
3 x MISB z toho je jeden jako pozornost od nejmenovaného člověka, protože už je trapné ho tady furt jmenovat a s nimy dorazilo prvních 52 minigígů a samozřejmě 7897. ;) ;D

[příloha smazaná administrátorem kvůli své velikosti]

otaznik

To sem budeš opravdu dávat všechno, co koupíš? Neber to nijak zle, jen se ptám, přijde mi to kapku zvláštní.  ;)

H0636

#34
Citace od: otaznik kdy 09.07.2007, 22:43:24
To sem budeš opravdu dávat všechno, co koupíš? Neber to nijak zle, jen se ptám, přijde mi to kapku zvláštní.  ;)
Neber to nijak zle, ale budu. Zdejší oddíl je pro chlubení, tak se chlubím. >:D ;D
Nene, všechno ne, tohle je tak desetina.. Jestli to vypadá, že kupuji jen těchto pár kousků, tak se omlouvám... :'(

***Banana.com

Citace od: H0636 kdy 09.07.2007, 22:47:19
Citace od: otaznik kdy 09.07.2007, 22:43:24
To sem budeš opravdu dávat všechno, co koupíš? Neber to nijak zle, jen se ptám, přijde mi to kapku zvláštní.  ;)
Neber to nijak zl e, ale budu. Zdejší oddíl je pro chlubení, tak se chlubím. >:D ;D
Navíc to je teprve desetina z toho co jsem koupil, takže se máš na co těšit. :P


No je to Tvůj soukromý oddíl, tak nevidím důvod, proč by jsi nemohl..dokud tedy nezačne vezír řvát kvůli fotkám zahlcujícím server, ale to Ti včas řeknu, bo na prvního začne řvát na mně  ;D

Jarmila

Citace od: H0636 kdy 09.07.2007, 22:47:19
Citace od: otaznik kdy 09.07.2007, 22:43:24
To sem budeš opravdu dávat všechno, co koupíš? Neber to nijak zle, jen se ptám, přijde mi to kapku zvláštní.  ;)
Neber to nijak zl e, ale budu. Zdejší oddíl je pro chlubení, tak se chlubím. >:D ;D

Někdo se chlubí, někdo jak Harpagon po nocích své kostičky potajmu přebírá.  ;D
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

otaznik

Citace od: Jarmila kdy 09.07.2007, 22:51:39


Někdo se chlubí, někdo jak Harpagon po nocích své kostičky potajmu přebírá.  ;D

Přebírám téměř výhradně ve dne, v noci hledám LEGO po netu.  ;)

Jarmila

Citace od: otaznik kdy 09.07.2007, 22:59:39
Citace od: Jarmila kdy 09.07.2007, 22:51:39


Někdo se chlubí, někdo jak Harpagon po nocích své kostičky potajmu přebírá.  ;D

Přebírám téměř výhradně ve dne, v noci hledám LEGO po netu.  ;)

To nebylo na Tebe, to bylo moje vlastní hodnoceni.  ;D
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

otaznik

Citace od: Jarmila kdy 09.07.2007, 23:22:51


To nebylo na Tebe, to bylo moje vlastní hodnoceni.  ;D

Muhehe, tak máme tedy něco společného.  ;D

H0636

#40
Něco pro Otazníka. ;D ;D Dorazila první část stavebnic, které bezesporu obohatili mou sbírku. ;) >:D
Santa-Féčko bylo v balíku jako překvapení k narozeninám od Kanála, pouze za nákupku.  ::) ;D Začež mu chci tímto ještě jednou poděkovat.

otaznik

Citace od: H0636 kdy 15.07.2007, 10:59:28
Něco pro Otazníka. ;D ;D Dorazila první část stavebnic, které bezesporu obohatili mou sbírku. ;) >:D
Santa-Féčko bylo v balíku jako překvapení k narozeninám od Kanála.  ::) ;D Začež mu chci tímto ještě jednou poděkovat.
Proč pro mě? Chceš poradit, že by to lépe vypadalo s 9V kolejemi?  8)

H0636

#42
Tak konečně dorazily dlouho očekávané přírůstky.  8) Hádejte s čí pomocí. >:D ;D
Udělal jsem společné foto, aby mě za chvíli nevynadali. >:D ;D Pár fígů navíc se taky šikne. ;)

[příloha smazaná administrátorem kvůli své velikosti]

H0636

Moje zatím poslední přírůstky.  ;) ;D Hlavně 6597 v MISB mě udělal radost. ;)

H0636

Dlouho jsem tu neplýtval místem, i přesto, že něco málo přibylo. ;) ;D Dneska jsem se po dlouhé době přehraboval ve skříni a nedalo mi to, abych si neudělal pár fotek. Sbírka o proti jiným nic moc, ale nějaká kostka už v mých sítích uvázla.  ;D >:D Malé sety vyfotím dodatečně. :D