Autor Téma: Drtič závoďák  (Přečteno 6512 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

orca

• Host
  • Trade Count: (0)
Drtič závoďák
« kdy: 01.09.2004, 10:41:41 »
Ahojte lidičky , Kdo jste si koupili tohoto krasavce na dálkové ovládání . Prosím jak jezdí popište své zkušenosti a celkově jízdní vlastnosti. Děkuji Daniel

Offline gruzinec

• bažant
  • **
  • Pohlaví: Mužské
Re: Drtič závoďák
« Odpověď #1 kdy: 01.09.2004, 13:26:41 »
To jsou ty nový RC autíčka? Viděl jsem je jen z dálky. :( Ale nevím není to už skoro LEGO...

Offline Jindroush

• Velký vezír
  • Administrátor
  • Trade Count: (22)
  • furťák
  • Le Grand Visier
    • Jindroushova Brickshelf galerie
« Odpověď #2 kdy: 01.09.2004, 14:46:02 »
Přidávám linky:

http://guide.lugnet.com/set/8369
http://www.brickset.com/search.aspx?Query=8369

Na tohle jsou tam sice poměrně nadšené recenze, ale prostě kromě loga LEGO to asi moc LEGO není. A strašně to prej žere  ::)

Rozhodně je to pro jízdu venku. Ale přelouskejte ty recenze, píšou to lidi, co RC rádi.

Česká cena je vskutku zábavná - 5239 Kč. To zabolí.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Offline Lomax

• mazák
    • Nástroje pro Kostky
« Odpověď #3 kdy: 19.10.2004, 22:36:45 »
Podařilo se vám někomu postavit tu variantu s náhonem přední nápravy? Jediné co jsem vykoumal moc nejezdí, protože dře o zem kratším koncem dílku 'Technic Nylon Liftarm Double 2 x 4'.

Snad jedině přidat a použít díl 'Technic Liftarm 1 x 7 Straight', který ale 8369 neobsahuje. :-(
Před odesláním příspěvku jej obohaťte automaticky o odkazy na Lugnet, nebo dokonce o české názvy, ceny a výpočet slevy.
Nechte svůj Firefox vyhledávat sety pravým myšítkem na serverech Lugnet, Peeron a dalších.

Offline Lomax

• mazák
    • Nástroje pro Kostky
Fotky a video Drtiče závoďáka v noci na sněhu
« Odpověď #4 kdy: 24.02.2005, 03:21:56 »
Protože v noci krásně zmrzla horní vrstva sněhu a vytvořila se tak pevná podložka, vyjel jsem s 8369 Drtičem závoďákem; už jsem to měl v plánu pěkně dlouho. Protože je ale v noci tma, není většinou nic vidět. :o Prvně jsem jezdil potmě, pak jsem aspoň vybavil Drtiče světélkem -- bohužel už nikoli Lego-made (a ani nedrželo na studech). ;)
Ještě mám jedno video, ze stativu, 5minutové, asi 14 MB, ale je v něm ještě více tmy, než v tomhle malém, :-) tak ho ani nevystavím.

Video, AVI, 802 kB, 16 sekund.

Něco takového najdete v tom videu:

S bleskem:

Detail montáže světla:
Před odesláním příspěvku jej obohaťte automaticky o odkazy na Lugnet, nebo dokonce o české názvy, ceny a výpočet slevy.
Nechte svůj Firefox vyhledávat sety pravým myšítkem na serverech Lugnet, Peeron a dalších.