Soldiers of the Carribean - update 28.8.

Založil Benelli_2000, 21.07.2006, 22:19:36

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Benelli_2000

Díky tomuto fóru mi bylo umožněno rozšířit svou sbírku Pirátů / Vojáčků (převážně modrokabátníků). Všem, kteří mi v tomto úsilí pomohli moc děkuji a doufám, že i nadále mi budou pomáhat a zásobovat mě novými sety.

Tímto vám, ač trošku předběžně, sděluji, že sbírka setů modrokabátníků bode již brzy uzavřena. Převážně děkuji těmto lidičkům: Peetrs, banana.com, Otaznik, Llevelyn a také Poco.

Tak a teď už jen sedět na prdeli a čekat na Caribbean Clipper 6274 a Eldorado 6276 již bude také brzy na cestě  ;D
Až to dorazí, tak ihned nafotím a plesknu to sem :-))

PS: Jednotlivé figy modrokabátníků sháním dál, tak né, že je prodáte někomu jinému  ;D  :D  ;D
Blue coats of the Carribean. No more Jack Sparrow (Captain jack Sparrow).

Llevelyn

Nabízím ti ještě pistolky..a baseplate 16*32 modrá  8)
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

***Banana.com

tak jsem Ti včera koupil další figy  ;D ;D >:D

Benelli_2000

Tak mi od kanála došly další figy.
Rozhodl jsem se tedy vyfotit všechny figy pohromadě.
Jaxe focení povedlo posuďte sami, ale snad se na to dá koukat.

Takže celkem mám 66 figů modrokabátníků.
24x grunt/pěšák - komínová čepice, červené výložky, bágl a puška.
24x officer - fousáči s černým třírohým kloboukem a žlutejma výložkama. Některým jsem ale musel dodat jiné xichty - ti stojí v zadních řadách.
12x SEALS - klasičtí námořníci s černým třírohým kloboukem a červenými výložkami.
2x COs (Command Officer) - "napoleónský klobouk" s chocholem, žluté výložky, mapa v ruce.
1x admirál - na modrém koníkovi s vlajkou. Francouzský elegán.
3x RECON - průzkumný oddíl - stojí před armádou, mají hnědé výložky - sqělá kamufláž na modré uniformě  ;D
Blue coats of the Carribean. No more Jack Sparrow (Captain jack Sparrow).

Benelli_2000

Esli se divíte, že spousta vojáků nemá šavle, taxe koukněte za armádu  ;)
Blue coats of the Carribean. No more Jack Sparrow (Captain jack Sparrow).

Benelli_2000

Vojáčci moji mijovaný  :D  ;D
Blue coats of the Carribean. No more Jack Sparrow (Captain jack Sparrow).

Benelli_2000

Tady je detajl RECON jednotky.
Průzkumáci jsou dobře vybavení jak pro boj s piráty, tak pro dlouhé pobyty v džungli. V tornách proto nemají jenom munici, ale i žrádlo, stan, plynovej hořák, mikrovlnku, chemickej záchod a televizi   ;D
Blue coats of the Carribean. No more Jack Sparrow (Captain jack Sparrow).

Benelli_2000

Další foto průzkumákova báglu.
Kdokoli bude vědět něco o tomto báglu (v jakých setech se nachází) ať mi prosím pošle SZ. Upozorňuji, že jde opravdu o LEGO, uvnitř báglíku je znak LEGO a etě nějaký difný čísla.

Na druhé fotce je lépe vidět ten povoz se zbraněmi. Kdo uhádne přesný počet šavlí vyhrává lízátko  ;D  :D
Blue coats of the Carribean. No more Jack Sparrow (Captain jack Sparrow).

stepan

#8
http://www.peeron.com/inv/parts/30158  ;)
EDIT: šavlí je tam 43?
EDIT2:to myth: pozďe  ;D

myth

Bágl je Minifig Backpack Opening ;) .

Pekná armáda. A kde sú podvratné a reakčné živly, proti ktorým bude bojovať? ;D
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

Jindroush

No jestli je tam víc gum než mužstva, tak za chvíli budou bojovat mezi sebou  >:D
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Benelli_2000

Citace od: myth kdy 25.07.2006, 19:56:39
Bágl je Minifig Backpack Opening ;) .

Pekná armáda. A kde sú podvratné a reakčné živly, proti ktorým bude bojovať? ;D

To nevim, kde jsou, asi se lekli a utekli  :D
Reakční živly nafotím až rozbalím MISB. Do toho se mi ale zatím moc nechce, taxi budete muset počkat  ;D
Blue coats of the Carribean. No more Jack Sparrow (Captain jack Sparrow).

otaznik

Šavlí tipuju 42.

Jinak je to bomba armáda! Hned to vypadá líp, když jich je víc :-)

Benelli_2000

Citace od: otaznik kdy 25.07.2006, 20:47:18
Šavlí tipuju 42.

Jinak je to bomba armáda! Hned to vypadá líp, když jich je víc :-)

Díky moc. Dneska mi taky banana.com přivezl 17 rekrutů. Taxem je ihned začlenil a poté jsem si řekl, že je všechny nafotím dohromady. Takže tak...

PS: Se šavlema jsi se netrefil (stepan se taky netrefil).  :D
Blue coats of the Carribean. No more Jack Sparrow (Captain jack Sparrow).

Adamsith

Nádherné! Tiše závidím. Teďka už jen sehnat stejný počet červených, hodně ubango a hafol pirátů a karibské peklo mlže začít ....  ;D

J0hny54

Pěkná armádička, já mám modrokabátníků skoro 40  a červenokabátníků o něco méně až budu mít někdy čas a náladu tak je zkusím postavit proti sobě  a pak to sem přidám ;)

Benelli_2000

Pan Otazník byl velmi laskav a nedávno mi dal patnáct nových rekrutů.
Počet modrokabátníků v mé armádě tak dosáhl čísla 80.
Blue coats of the Carribean. No more Jack Sparrow (Captain jack Sparrow).

Llevelyn

Dal?  "A byl pan otec střízliv, když to psal?" jak pravili v Noci na Karlštejně ;D ;D ;D

Mě teda nikdo nic nedá.. 8)
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

Benelli_2000

On mi DAL patnáct modrokabátníků. Až mu je zaplatím, tak budu moci říkat, že prodal   >:D  >:D
Blue coats of the Carribean. No more Jack Sparrow (Captain jack Sparrow).

otaznik

Citace od: Benelli_2000 kdy 21.08.2006, 10:53:38
On mi DAL patnáct modrokabátníků. Až mu je zaplatím, tak budu moci říkat, že prodal   >:D  >:D

V tom případě chci peníze za 15!!!  ;D

Ono jich totiž bylo 9.  ;D

Cavelon

Citace od: otaznik kdy 21.08.2006, 12:20:09
Citace od: Benelli_2000 kdy 21.08.2006, 10:53:38
On mi DAL patnáct modrokabátníků. Až mu je zaplatím, tak budu moci říkat, že prodal   >:D  >:D

V tom případě chci peníze za 15!!!  ;D

Ono jich totiž bylo 9.  ;D

Citace od: Llevelyn kdy 21.08.2006, 10:41:14
A byl pan otec střízliv, když to psal?

;D Asi tak nejako to bolo. Ono sa to dosť ťažko ráta, keď raz vidíš jedného a inokedy dvoch namiesto jedného. ;D

Benelli_2000

Blue coats of the Carribean. No more Jack Sparrow (Captain jack Sparrow).

Benelli_2000

O weekendu jsem byl na letišti v Hradčanech u Mimoňe, kde se konaly IX. Mimoňské války. Udělal jsem cca 300 fotek pro reportáž (kterou bych vlastně teď měl psát) a když začalo pršet, tak jsem s přítelkyní vyrazil do Starých Splavů (či jaxe to jmenuje) u Mácháče. No a najednou volá banana.com a říká, že pokud mu udám své souřadnice. No, jestli si něco chcete nechat dovézt, tak se vykašlete na DHL, čoi FedEx a zavolejte Kanála  ;D Tak a teď foto toho, co mi tak laskavě přivezl až na Mácháč   :D

PS: Ta krabice není prázdná  ;) Až to složím, tak vyfotím.
Blue coats of the Carribean. No more Jack Sparrow (Captain jack Sparrow).

Colonel32

to si delas legraci, ne? Nechat se od Kanala takhle obtezovat, a jeste mu sdelovat svoje "souradnice"? 

Benelli_2000

Tak jsem si dnes udělal chvíli klidu a vrhnul se na stavbu  :D
Blue coats of the Carribean. No more Jack Sparrow (Captain jack Sparrow).

Benelli_2000

#25
No, a tady je moje hotofá lodiška  ;D
Zrovna se vrátila vítězné z bitvy s pirátskou chátrou, takže má trošičku poničené stěžně, a chybí jí kus kabiny, ale jinak je naprosto OK. Piráty nevidíte, jelikož moji modrokabátníci žádné zajatce neberou  >:D (navíc u tohoto setu žádní piráti nejsou). Já jsem maximálně spokojen. Trvalo mi skoro 12 let, než jsem konečně získal loď, nad kterou jsem vždy slintal, jakmile jsem otevřel katalog.
Blue coats of the Carribean. No more Jack Sparrow (Captain jack Sparrow).

J0hny54

Mně se taky moc líbí modrokabátnící, mám jich celkem dost, ale obdivoval jsem ten batoh. Asi před 14 dny jsem byl v Legolandu v Německu a je tam akce, kde si můžete naplnit malou igelitku s LEGEM za 10 euro no a jak jsem tam tak hrabal a už měl třetí tašku plnou tak se tak objevil stejný batoh :) tak to mi udělalo velkou radost. Jinak to hrabání je celkem dobrý, ale záleží na koho tam natrefíte... Když jsem tam byl poprvé tak tam byl starej dědek a každýho jen odstrkoval a jeho děti to tam jen přehrabávali takže to moc good nebylo, ale když odešel tak to bylo v pohodě. Jinak je to hrabání celkem zábavný, můžu doporučit. Ale měl jsem z toho odřený prsty a nehty  :) :) tak si dejte pozor

Llevelyn

To by měli udělat tady.. pytlík Lega/ 300 kč a  bolely by i jiný části, myslím, že by se strhla rvačka.  ;D ;D ;D ;D
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

Cavelon


betakaroten

Citace od: Llevelyn kdy 14.09.2006, 14:35:57
To by měli udělat tady.. pytlík Lega/ 300 kč a  bolely by i jiný části, myslím, že by se strhla rvačka.  ;D ;D ;D ;D
Ale... už tu přece byl pytlík za 159,- a žádná rvačka. Akorát z toho bolely hlavně nohy a záda.