vánoční výlohy na rok 2024

Založil peki, 14.12.2023, 15:43:06

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

peki

#180
Jsou to 2-3 palety.
8:30
ICZ Praha
Na Hřebenech II 1718/10, 140 00 Praha 4-Nusle
odkaz

sz pošlu mobil,tomu kdo nemá

peki

Citace od: AFOL Rades kdy 10.05.2024, 16:01:06Ahoj, rád pomůžu s tříděním 18.5. :)
R.

každá ruka bude dobrá, telefon máš v SZ

peki

#182

18.5.2024
Může
1) peki
2) Igorus
3) roko86
4) Jaroslav Procházka
5) Robkteryten
6) Chairudo (asi spojka na Moravu?)
6) Matthes_CS (pouze dopoledne)
7) sharkabrick
8 ) šipka
9) milanv 90 procent
10) pool
11) tomas.
12) yoshimaka (spojka Ostrava)
13) Hardegon
14) Ryxe/sanny (ale později)
15)  AFOL Rades


Nemůže (je potřeba domluvit distribuci, nemůžeme nechat na místě)
1) Waf (nechat v kanclu nebo hodit domů, manželka)
2) Pomocník
3) kuba
4) linhi (šipka)
5) samy405 zatím neví, proto píše ne může ale překvapit :)
6) Dan (peki)
7) VAsyk (Robkterýten)
8 ) Chairudo
9) Kywalker
10) Chikos
 






[/quote]

roko86

Bude Pizza nebo si mám přinést jidlo?

peki

Citace od: roko86 kdy 17.05.2024, 10:03:05Bude Pizza nebo si mám přinést jidlo?

Bude. Mám od Hawrana kontakt ta věřím že to bude fungovat.

Pool

Já se nakonec musím z třídění omluvit, jsem byl začátkem měsíce na trhání mandlí a ta rekonvalescence není tak rychlá, jak jsem doufal  :-\. Včera jsem byl na kontrole a jsem ještě stále na nemocenské, tak třídění nezvládnu. Poprosil jsem Jardu Procházku a vzal by mi dílky k sobě.

peki

Jsme na místě. Můžete volat.

Jaroslav Procházka

Ahoj Všem,
Hlásím ztráty a nálezy 😀

Postrádám můj pytlík
50ks Plate 2x12 Dark Tan
Kdyby jste někdo našel, děkuji.

Mám navíc
2ks Brick 2x2 Medium nugát
1ks Plate 2x4 Dark Tan
33ks Plate 2x12 Dark Tan (neoznačený pytlík vážil jsem dokonce já a dával k pytlíku stejných pro Pekiho)🤭
20ks Plate 16x16 White neoznačený pytlík bez nálepky.

Tak kdyžtak pište ať předám
Hezký večer
Jarda

sharkabrick

Ahoj,dík za dnešní organizaci.
Mé první třídění a podle mne to fungovalo skvěle.

Já poptávám brick 1x4 medium nougat - chybí mi 138ks.
Tak zda se omylem k někomu nepřidalo 100 navíc..., neboť ten rozdíl je obrovský. Vážili jsme je my, ale jak se hned roznášeli k jmenovkám nešlo to dohledat.

Kdyby náhodou dík za info
Šárka

Hardegon

První sada perníčků je upečená.

roko86

Ahoj
Hlásím že mě chybí 8 hlava muž co kupoval Peki na Bricklinku  nemáte  je nikdo na víc
Děkuji

peki


Hardegon

Citace od: peki kdy 02.04.2024, 13:43:09Dílky na níže popsané a později zdokumentované moduly (nadzemní, podzemní) dostanete auto,aticky. Nejsou součástí vašeho základního limitu.

    nadzemní modul   
počet modulů              1    24
baseplate 48x48          1    24
cihlobrik dak red    100    2400
plate 16x16 white      9    216

Matroš na tohle mám kromě těch Baseplate 48x48. Neobjednával jsem a v poho pořeším ze svých zásob, ale jen pro info píšu sem, jestli někomu nepřebývají nebo jich podezřele moc nebylo "navíc". Na náš sektor továrny by to měly být 4ks.

Chairudo

Díky moc všem za roztřízení a doručení.

Taky postrádám 4x baseplate 48x48 kdyby byly někde na vyzvednutí  :)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

peki

Citace od: Chairudo kdy 20.05.2024, 22:05:31Díky moc všem za roztřízení a doručení.

Taky postrádám 4x baseplate 48x48 kdyby byly někde na vyzvednutí  :)
Chybí ti co jsi si objednal? Na hromádce jsi je měl.

yoshimaka

Citace od: peki kdy 21.05.2024, 12:47:50
Citace od: Chairudo kdy 20.05.2024, 22:05:31Díky moc všem za roztřízení a doručení.

Taky postrádám 4x baseplate 48x48 kdyby byly někde na vyzvednutí  :)
Chybí ti co jsi si objednal? Na hromádce jsi je měl.


Mohlo se stát, že jsem je tam omylem nechal, když jsem přendaval věci z krabic, ale jinak 4x baseplate 48x48 jsem měl já ve své objednávce - jestli nedošlo k mýlce. Pokud tam nějaké přebývají, tak budou asi Chairudovy.
Lust och fägring stor

Chairudo

Citace od: peki kdy 21.05.2024, 12:47:50
Citace od: Chairudo kdy 20.05.2024, 22:05:31Díky moc všem za roztřízení a doručení.

Taky postrádám 4x baseplate 48x48 kdyby byly někde na vyzvednutí  :)
Chybí ti co jsi si objednal? Na hromádce jsi je měl.


Co jsem objednal mám vše, ale z toho co mělo být automaticky mimo objednávku mám pouze masonry bricky.

Plate 16x16 mi taky chybí, ale jestli bude horní povrch bílý, tak to neřeším. Mám ty z minulého projektu.
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

peki

Citace od: Chairudo kdy 21.05.2024, 17:33:20
Citace od: peki kdy 21.05.2024, 12:47:50
Citace od: Chairudo kdy 20.05.2024, 22:05:31Díky moc všem za roztřízení a doručení.

Taky postrádám 4x baseplate 48x48 kdyby byly někde na vyzvednutí  :)
Chybí ti co jsi si objednal? Na hromádce jsi je měl.


Co jsem objednal mám vše, ale z toho co mělo být automaticky mimo objednávku mám pouze masonry bricky.

Plate 16x16 mi taky chybí, ale jestli bude horní povrch bílý, tak to neřeším. Mám ty z minulého projektu.

Baseplate 48x48 si objednávat nikdo neměl měl jsem je rozdělovat pouze já. POkud si to tedy někdo objednal sám už nic nedostane.

Důrazně žádám, pokud bude nějaké příště dodržovat pokyny. odkaz
========
Nikdo neobjednává dílky na nadzemní či podzemní modul. Objednám centrálně a přidělím. Objednávejte tedy pouze dílky na stavbu věcí které bude na/do modulu dávat. Důrazně žádám o objednávaní dílků které primárně souvisí s tímto projektem. Musíme se vejít do budgetu. Děkuji za pochopení.
========

Každý rok je to složitější, potřebujeme se vejít do nějakého budgetu. Snažím se zapojit co nejvíce lidí. To ale předpokládá že bude každý rozumný a bude opravdu brát dílky které se použijí na stavbu.

Další věcí která zkomplikovala situaci bylo třídění 2 lugbulků a nedodávka 16x16 plate v darg tan (bral jsem místo ní bílou).

Projdu tedy kdo má dostat baseplate 48x48 (pokud si neobjednal sám)
dále jestli někomu chybí bíla plate 16x16 na nadzemní modul.
 

peki

Termíny.
instalujeme od 1.10.2024 je potřřba ukončit stavbu modulů do poloviny září. 14 dní na logistiku.

O víkendu dám instrukce. Ideální by bylo začít stvbou kostky podzemního modulu, nebo podstavcem nadzemního modulu.

Hardegon

4 základní moduly, na kterých chybí už "jen" celá továrna.

Chairudo

Citace od: peki kdy 22.05.2024, 12:22:11
Citace od: Chairudo kdy 21.05.2024, 17:33:20
Citace od: peki kdy 21.05.2024, 12:47:50
Citace od: Chairudo kdy 20.05.2024, 22:05:31Díky moc všem za roztřízení a doručení.

Taky postrádám 4x baseplate 48x48 kdyby byly někde na vyzvednutí  :)
Chybí ti co jsi si objednal? Na hromádce jsi je měl.


Co jsem objednal mám vše, ale z toho co mělo být automaticky mimo objednávku mám pouze masonry bricky.

Plate 16x16 mi taky chybí, ale jestli bude horní povrch bílý, tak to neřeším. Mám ty z minulého projektu.

Baseplate 48x48 si objednávat nikdo neměl měl jsem je rozdělovat pouze já. POkud si to tedy někdo objednal sám už nic nedostane.

Asi si nerozumíme. žádné díly co jsi bral na základní modul jsem dle instrukcí neobjednával.

Z tohoto co jsi měl rozdělovat, jsem dostal pouze masonry bricky.

Díky
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

peki

Citace od: Chairudo kdy 22.05.2024, 21:19:49Asi si nerozumíme. žádné díly co jsi bral na základní modul jsem dle instrukcí neobjednával.

Z tohoto co jsi měl rozdělovat, jsem dostal pouze masonry bricky.

Díky

OK. Předpokládám že nějaké máš, až se potkáme tak předám.

roko86

Už jsem začal stavět modulary všemu rozumím ze zadání akorát výška 25 kostek neni žádný lego modular. Může být i vyšší ? A barvy hnědá, bílá, nugatova muže být tan ?Fotky mám dávat jsem nebo bude speciální téma?Děkuji Robert

roko86

Ještě rohový modular hloubka 16 delka 32 na 32 je to Ok .Přece všechny modulary nebudou stejný 16x 16 ????Děkuji

peki

#204
příklad půdorysu rohového moduláru.
Pokud se ptáš jak dlouhé mohou být pohledové strany tak ano klidně i 32 studů.
důležité je aby ta vnitřní hloubka bylo 16-20 studů max. Tedy rohový modulár není "krabice 32x32 studů"

Tohle je např. půdory café corner.


Berte to tak že ten váš modulár musí jít kombinovat s továrním setem moduláru (jde o ty rozměry stavby) bez chodníků. Doporučuji se podívat na instrukce nějakého továrního moduláru
1) rohový
2) nerohový na baseplate 32x32 (policejní stanice jsou tam 3 budovy)
3) Nerohový knihovna jsou na 32x32 2 budovy
4) Náměstí/Muzeum plocha 32x48 (několik staveb, 1 stavba)

Stále platí že preferuji rozmanitost tedy raději více staveb s délkou 16-20 studů. než Stavbu 1 budovy o délce 48 studů. Ano i v perníkovém městě může být muzeum/radnice ale pak je potřeba se domluvit, že někdo staví/chce stavět takovou dominantu.

roko86

Citace od: roko86 kdy 23.05.2024, 11:45:50Už jsem začal stavět modulary všemu rozumím ze zadání akorát výška 25 kostek neni žádný lego modular. Může být i vyšší ? A barvy hnědá, bílá, nugatova muže být tan ?Fotky mám dávat jsem nebo bude speciální téma?Děkuji Robert
Můžeš odpověď ještě na tohle Děkuji Robert

roko86

Jak píše Peki bylo by dobré kdo staví modulary napsal co staví aby nebyly třeba dvě  radnice a podobně

poMOCník

Já stavím běžné obytné domky s různou šířkou. Teď tedy stavím první a to tak, že jsem postavil nejprve střechu :)

roko86

Ja stavím
1 obytný letilkovy dům
2 rohový obchod
3 radnicí

milanv

já stavím porodnici
Pán na Žlutém hradě