Autor Téma: Creator expert 2021 (?)  (Přečteno 643 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline BlazejHolen

• Trade Count: (1)
  • mazák
  • Pohlaví: Mužské
Creator expert 2021 (?)
« kdy: 20.11.2020, 18:47:37 »
Videli jste uz nove sety ze serie “Botanical collection”? Asi to zatim neni ofiko, ale na instagramu uz jsou docela dobre fotky bez “preliminary vodoznaku” v uchazejici kvalite:

Bonsai Tree 10281 celkem 878 dilku listy v zelene a ruzive barve, mozne menit jako u Domu na Strome)

Flower Bouquet 10280 celkem 756 dilku

Oba sety jsou 18+ Zajimave je ze ta Bonsai je i v Ideas submissions ve fazi “in review”. Hmmmm...  za me oba sety vypadaji jako koc fajn dekorace na stul :) Ten bulet bude mozna zajimavejsi, ma takovy hezky organicky vzhled...

Offline Jindroush

• Velký vezír
  • Administrátor
  • Trade Count: (22)
  • furťák
  • Le Grand Visier
    • Jindroushova Brickshelf galerie
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Offline BlazejHolen

• Trade Count: (1)
  • mazák
Re:Creator expert 2021 (?)
« Odpověď #2 kdy: 25.11.2020, 15:50:12 »
Podle všeho co koluje na internetech a od docela solidních zdrojů (Ashnflash, Just2good...) tak příští modulár 2021 by měla být policejní stanice. K odhalení by mělo dojít po Black Friday... Jsem tedy dost zvědav...modulární městečko má zatím jen jednu policistku která se ráda stříhá u Alla (set Detective Office), bude fajn když na pořádek budou dohlížet nějaké posily...

Jako GWP by mělo být auto které získalo nejvíce hlasů v loňské soutěži..takže budou auta dvě. Jedno určitě policejní a druhý bude sporťák jako GWP :)

Jsem zvědavý zda se dočkáme i klišé v zahrnutém "Donut Shopu" vedle stanice. Případně v podobě stánku na chodníku?