Autor Téma: Modrošedý vesmír  (Přečteno 2201 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Chairudo

• Trade Count: (2)
  • furťák
  • Pohlaví: Mužské
Re:Modrošedý vesmír
« Odpověď #30 kdy: 05.12.2020, 14:48:55 »
Dobře ty,  ja to nějak bastim, sakra,  to abych se oolepsil,  aby B2 nedělali ostudu.
Ta přistávací plocha vypadá dobře.
Díky. S Tebou se úplně rovnat nemůžu, když už máš jednu základnu v Žacléři.

A teď má doma míň dílků a má větší výzvu  >:D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Offline Petronel

• Trade Count: (1)
  • furťák
« Odpověď #31 kdy: 05.12.2020, 17:06:36 »
Moc pěkná základna. Je super, že zase ožívá ten nejstarší Space program. :D
Líbí se mi jak sis snotově vyhrál s cestami a přistávací plochou. Celkově to také vypadá suprově.

Jediné co bych malinko vytknul je takový věčný nešvar u všech space stavitelů (takže si z toho nedělej těžkou hlavu >:D) - a to je terén a hlavně skaliska.
Skála působí trochu uměle, jak vysekaná do pravidelných schodovitých stupňů. Velmi by pomohlo větší znepravidelnění, rozvláčnění a celkové zvlnění. Také se dá přidat další barva, rostilny atp.
Velkou inspiraci najdeš určitě u hradařů na kostkách i ve světě. (např. třeba i u této více jak 7 let staré stavby od gearcs )

Toť můj názor a skromný tip na možnost, jak ještě zdokonalit tuto pěknou stavbu. ;)

Offline Kanak

• Trade Count: (0)
  • bažant
  • **
« Odpověď #32 kdy: 05.12.2020, 19:30:29 »
Moc pěkná základna. Je super, že zase ožívá ten nejstarší Space program. :D
Líbí se mi jak sis snotově vyhrál s cestami a přistávací plochou. Celkově to také vypadá suprově.

Jediné co bych malinko vytknul je takový věčný nešvar u všech space stavitelů (takže si z toho nedělej těžkou hlavu >:D) - a to je terén a hlavně skaliska.
Skála působí trochu uměle, jak vysekaná do pravidelných schodovitých stupňů. Velmi by pomohlo větší znepravidelnění, rozvláčnění a celkové zvlnění. Také se dá přidat další barva, rostilny atp.
Velkou inspiraci najdeš určitě u hradařů na kostkách i ve světě. (např. třeba i u této více jak 7 let staré stavby od gearcs )

Toť můj názor a skromný tip na možnost, jak ještě zdokonalit tuto pěknou stavbu. ;)

Na skále je hned vidět, že jsem začátečník. Původně jsem moc nechtěl skálu dělat z menších dílků. Začal jsem stavět z velkých kusů a když došly, nechtělo se mi to překopávat a udělal jsem nějaké podobné ze slope s tím, že ten přechod snad nebude tolik razit. Už jsem se díval na nějakou inspiraci na příště. Na fotce je ukázka, jak to probíhalo.

Offline Togaran

• Trade Count: (11)
  • furťák
« Odpověď #33 kdy: 10.12.2020, 22:03:59 »
Hezky!  :) Souhlasím s přistávací plochou, vypadá super, stejně jako ta silnice. Teď to ještě oživit nějakým vybavením, anténami a vozítky  ;)
Jakej je vlastně "příběh"? nebo úkol základny? Je to letový centrum?  :)
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Offline Kanak

• bažant
  • **
« Odpověď #34 kdy: 11.12.2020, 09:41:56 »
Hezky!  :) Souhlasím s přistávací plochou, vypadá super, stejně jako ta silnice. Teď to ještě oživit nějakým vybavením, anténami a vozítky  ;)
Jakej je vlastně "příběh"? nebo úkol základny? Je to letový centrum?  :)

Základna má sloužit k řízení letového provozu v okolí Měsíce. V budoucnu by to mohla být přestupní stanice k letům ke vzdálenějším světům. Další fáze bude napojení na velkou raketu a pomalé rozšiřování. Historii a plány zkusím sepsat.

Offline Kanak

• bažant
  • **
« Odpověď #35 kdy: 08.01.2021, 20:00:53 »
Výstavka se odložila, tak něco málo předělávám. Zrušil jsem druhou přistávací plochu a stavím variaci na Alpha-1 Rocket Base (ten malý domeček u rampy má být záchod pro diváky).

Offline Kanak

• bažant
  • **
« Odpověď #36 kdy: 14.01.2021, 21:09:49 »
Velkoplošná obrazovka v řídícím centru.
https://www.youtube.com/watch?v=JzS9dITr5eM

Offline Togaran

• Trade Count: (11)
  • furťák
« Odpověď #37 kdy: 17.01.2021, 11:21:45 »
Pěkný :-D
Na fotkách mě zaujal ten obří satelit, toho jsem si zatím nevšiml, vypadá dobře!
A taky ty osvětlovací stožáry, jako první mě napadlo, jestli neplánuješ fotbalovej turnaj vesmírných frakcí  ;D
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Offline Kanak

• bažant
  • **
« Odpověď #38 kdy: 17.01.2021, 14:23:50 »
Pěkný :-D
Na fotkách mě zaujal ten obří satelit, toho jsem si zatím nevšiml, vypadá dobře!
A taky ty osvětlovací stožáry, jako první mě napadlo, jestli neplánuješ fotbalovej turnaj vesmírných frakcí  ;D

Díky. Do podzimu bych chtěl základnu rozšířit a hřiště s tribunami se nabízí (kopačák mám už delší dobu někde odložený).