Autor Téma: Lego dots  (Přečteno 2334 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Kubos.cz

• Remember Star Wars?
  • Trade Count: (16)
  • suprák
  • Pohlaví: Mužské
Lego dots
« kdy: 31.01.2020, 09:36:57 »
Nová série Lego v prodeji od března
Náramky, stojánky na tužky rámečky na fotky a takové věci.

Lego dots bude používat stávající ale i nové lego díly a v průběhu roku přibudou nové sady zaměřené na 2D stavení
Všechno bude kompatibilní s Lego system

LEGO Dots 41900 rainbow bracelet
5.99 Euro UVP | 6.90 CHF UVP
» LEGO DOTS 41901 animal bracelet
5.99 Euro UVP | 6,90 CHF UVP
» LEGO DOTS 41902 unicorn bracelet 5,99
Euro UVP 6,90 CHF UVP
» LEGO DOTS 41903 space bracelet 5,99
Euro UVP | 6,90 CHF UVP
» LEGO DOTS 41912 Flamingo bracelet 5,99
Euro UVP | 6.90 CHF UVP
» LEGO DOTS 41904 Photo Cube
14.99 Euro UVP | 19.90 CHF UVP
» LEGO DOTS 41905 decorative tree
14.99 Euro UVP | 19,90 CHF UVP
» LEGO DOTS 41906 pineapple pen holder 19,99
Euro UVP | 26.90 CHF RRP
»LEGO DOTS 41908 Smiley Extension Set
€ 3.99 RRP | 4.90 CHF RRP

Zdroj: https://zusammengebaut.com/live-ticker-lego-news-toy-fair-2020-87064/

Online Anatyt

• furťák
Re:Lego dots
« Odpověď #1 kdy: 31.01.2020, 09:40:36 »
Paráda! Pecka! Toto chýbalo! Ďakujeme TLC!

Offline poMOCník

• Trade Count: (0)
  • suprák
  • ... pomáhá hledat kostky svému malému staviteli.
« Odpověď #2 kdy: 31.01.2020, 09:59:48 »
Ten držák náramků na druhé fotce je taky nějaký set? Vypadá to jako dobrý zdroj těch chromovaných dlaždic!

Offline MLT

• Prodejce
  • Trade Count: (3)
  • suprák
  • *
    • Muzeum lega Tábor
« Odpověď #3 kdy: 31.01.2020, 10:04:25 »
Ten držák náramků na druhé fotce je taky nějaký set? Vypadá to jako dobrý zdroj těch chromovaných dlaždic!

Ano, je to set  https://www.lego.com/cs-cz/product/lego-dots-rainbow-jewelry-stand-41905 už je vše pár dnů nahozeno na lego shopu, opravdu povedené, spousta zajímavých dílků....

Offline rainfall

• LEGO fun & investment
  • bažant
  • **
« Odpověď #4 kdy: 31.01.2020, 10:35:51 »
Evidentne skvely obchodny napad a dobry tah ako sa viac uplatnit na trhu a ziskat si novych klientov. Vypada to ala PANDORA a ta, je celkom uspech. FIkane sa inspirovali.  ;D
LZ

Offline Foton

• furťák
« Odpověď #5 kdy: 31.01.2020, 10:44:34 »
Vypadá to zajímavě, že bych začal nosit náramky?
Ale ze stránky https://www.lego.com/cs-cz/campaigns/dots je mi skoro zle. Všechno tam skáče, bliká a mizí dřív než si to stihnu přečíst.
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Online hobby

• Trade Count: (8)
  • furťák
« Odpověď #6 kdy: 31.01.2020, 11:25:28 »
Nic nového, již předloni s tím přišel´Vočko´a začal s úspěchem se svoji partou vyrábět "šperky a ozdoby" z lega.  Ano, dobrý nápad, jak vytáhnout z rodičů a prarodičů další money.

Offline milanv

• Trade Count: (4)
  • furťák
  • Milan
« Odpověď #7 kdy: 31.01.2020, 11:38:06 »
Skvěle! Takovéto řady jsou pokaždé zdrojem spousty nových dílů nebo stávajících dílů v nových barvách. Zatímco běžné řady (LEGO City, Starwars atp.) jedou pořád ve stejných liniích, takovéto nové najednou umožňují použít díly úplně novým způsobem, a tak potřebovat právě třeba novou barvu. Těším se.

(Samozřejmě ty stojánky jako takové ať si kupuje kdo chce...  >:D)
Pán na Žlutém hradě

Offline Villa Legina

• Trade Count: (5)
  • furťák
  • Pohlaví: Ženské
« Odpověď #8 kdy: 31.01.2020, 15:42:42 »
Za toto dakovat? Za 109 ks mini 1x1 tiles nemaju hanbu pytat 6 euro? A za tie naramky detto 6 euro. Blbec to kupi, samozrejme aj ja, lebo ziadna Pandora, blbost, je to opakovanie myslienky Scala. A preto to musim mat. Dneska Scalu v krasnom misb, mib stave len tak za dobru cenu nezozenies. Akurat, ze vtedy pred 40 rokmi tie devcatka boli aspon pekne nafotene, tuto na tych polybagoch dalsie neprirodzene gesta a la WP a zatate päste a podobne. Ale to je dnes v mode, aj dneska mi prisla postou reklama, na nej bradaty magor a to iste gesto.

Online Anatyt

• furťák
« Odpověď #9 kdy: 31.01.2020, 15:46:42 »
Z mojej strany to bola samozrejme irónia (to ďakovanie TLC tu bolo svojho času "ïn"), žial tí za mnou to už zjavne mysleli vážne. Tragikomédia.

Offline Villa Legina

• furťák
« Odpověď #10 kdy: 31.01.2020, 15:51:56 »
Z mojej strany to bola samozrejme irónia (to ďakovanie TLC tu bolo svojho času "ïn"), žial tí za mnou to už zjavne mysleli vážne. Tragikomédia.
Ajeje, Anatyt, ja som vazne myslela, ze si rozum potratil, prepac mi to.  :)

Offline Matthes_CS

• Trade Count: (1)
  • furťák
« Odpověď #11 kdy: 31.01.2020, 15:54:03 »

Offline Matthes_CS

• furťák
« Odpověď #12 kdy: 31.01.2020, 17:55:22 »

Offline milanv

• furťák
  • Milan
« Odpověď #13 kdy: 31.01.2020, 19:01:57 »
Jinými slovy: originál (pure) lego ohebná páska, pevná, s odzkoušenými study? A to chce ještě někdo říct, že to není k ničemu dobré?!! Vždyť to je naprostá PECKA! Na cokoli od visutého mostu přes kulaté stěny...
Pán na Žlutém hradě

Online STARHAWK

• Trade Count: (14)
  • furťák
  • STAR WARS zberatel
« Odpověď #14 kdy: 31.01.2020, 21:25:02 »
Evidentne skvely obchodny napad a dobry tah ako sa viac uplatnit na trhu a ziskat si novych klientov. Vypada to ala PANDORA a ta, je celkom uspech. FIkane sa inspirovali.  ;D

Pandora je tusim striebro a je to pre dospele baby/zenske -> uplne ina cielovka.

Online STARHAWK

• furťák
  • STAR WARS zberatel
« Odpověď #15 kdy: 31.01.2020, 21:30:53 »
Babam som kupil tie prstene na ktore sa daju pridat aj nejake kocky - vobec sa s tym nehraju. Takze som zvedavy aky uspech to bude mat - tie pidisuciastky su pohroma pre rodicov, mladsie decka si v tom nevedia udrzat poriadok a starie baby si nebudu davat detinske lego naramky ale normalnu bizutku.

Este otazka ako dobre to na tych naramkoch bude drzat pri beznom noseni.
« Poslední změna: 31.01.2020, 21:38:43 od STARHAWK »

Offline Foton

• furťák
« Odpověď #16 kdy: 01.02.2020, 15:47:31 »
Škoda že ten pásek není rozumně pružný. Ale i tak to otvírá celkem dost možností.

Offline Villa Legina

• furťák
« Odpověď #17 kdy: 01.02.2020, 20:07:40 »
Jinými slovy: originál (pure) lego ohebná páska, pevná, s odzkoušenými study? A to chce ještě někdo říct, že to není k ničemu dobré?!! Vždyť to je naprostá PECKA! Na cokoli od visutého mostu přes kulaté stěny...
Ja Ta chapem, ale v lego moznostiach (odhliadnuc od banalnych nekonecnych pasok o sirke 2 alebo viac studa, ktore v obchodoch som videla uz pred 2-3 rokmi  ponukat, bohuzial neoriginal lego) ak by naozaj chceli, by bolo - opakujem - v ich moznostiach uz davno vytvorit o malo tensiu mäkku gumenu plochu base plate-ovskeho typu (myslim tym rozmerovo sirka dlzka a nielen pasy) s moznostou (trebars predpripravenych jemne perforovanych vodiacich ryh na ploche medzi studmi, aby si to clovek sam vedel odstrihnut alebo nejak "vykliesnit" v miestach ake mu vyhovuju, aj s inymi variantami...wedge atd.) sam si vytvorit podklad, material pre clenity, zvlneny teren, ci plochu, fasadu, plachtu, zeltovinu...vid napr. teraz co idu urobit ten Creator 3 v 1 piratsku lod, ved aky to bude humus s plachtami z plates a wedge plates? A na tom este nadotsovany cierny emblem lebky s hnatmi? Z dalsich mini plates alebo tiles... No viem si to predstavit, nebude to pekne. Ohanat sa budu principom creator, aj zraloka si clovek bude musiet vyskladat z pidi-dielikov, len aby nemuseli tam fuknut peknu zralokfigurku klasicku.  Oni tam naozaj na tych poslednych troch najvyssich etazach o stavebnici lego nemaju ani sajnu, nikto z nich tam o lego v reale nikdy nezakopol. Lakomi su dat vytvorit nieco skutocne inovativne. Vidia iba relaciu ako vytiahnut co najviac penazi za pekne zabalenych podla moznosti co najmenej a este k tomu najmensich dielikov. A toto je Dots. Na oblbnutie starych ludi, co im to predavaci nanutia pre vnucata, s argumentom kolko je tam xxx dielikov. Pytala som sa dcery, ci pozna niekoho zo skoly, kto by to nosil. Pretocila panenky a povedala: mama toto nikoho nezaujima, mozno tak 4 rocne deti...aj to len niektore...
A ja iba dodam, ze este to obrazovo propaguju akoby tie tiles isli predavat na kyble - vsade na reklamnych obrazkoch a prezentaciach porobene nasypy z tiles nakopenych stovky dielikov, a v skutocnosti drobne saciky, nasortirovane nie kyblikovske ale skrblikovske minimnozstva v nabubralych obaloch.

Edit: a ako pozeram, tak ten sacik extra dots tam je oznaceny Series 1. Takze to bude na pokracovanie, dealeri  ;D budu nam to v sacikoch davkovat jak xtc do aleluja - fans dostanu prilezitost dakovat za kazdu novopotlacenu 1x1 tile.
« Poslední změna: 01.02.2020, 22:20:49 od Villa Legina »

Offline peter

• Trade Count: (22)
  • furťák
  • Jiný už nebudu
    • ARTpeter.net
představení LEGO DOTS
« Odpověď #18 kdy: 15.02.2020, 09:27:57 »
Koncem ledna proběhlo slavnostní představení této zcela nové LEGO řady. Odhalení se uskutečnilo v centru Londýna v netradiční stavbě - House of DOTS.

Naším úkolem bylo během tří týdnů vybudovat tuto stavbu, na jejímž designu se podílelo světoznámé studio WALALA a vyzdobit ji pomocí LEGO DOTS. LEGO část připadla na naše bedra a tak za velké pomocí LONDON Afols, dětí z Kings Cross Academy a několika milionů LEGO dílků jsme vytvořili vskutku nevšední prezentaci.

Návštěvníci poté mohli projít samotnou stavbou, kde se seznámili nejen se samotnými designery tohoto nového produktu, ale vůbec s celou myšlenkou v podobě netradičního zážitku. Průběh celé výroby a následné stavby jsem se snažil zachytit ve videu, na které se můžete nyní podívat.

Pro mne osobně to byl jeden z nejpřekvapivějších projektů, na kterých jsme se za poslední dobu podílel. Po úvodních obrázcích a několika skicách, jsem byl k celé věci hodně skeptický, ale postupem času jsem svůj názor musel změnit, jelikož to najednou dávalo celé smysl a vše do sebe perfektně zapadlo. Co se týká mne jakožto AFOLa, tak samotné stavebnice nejsou až tak zajímavé - ostatně nejsem jejich cílová skupina. Avšak oproti předešlé řadě Clikits má toto mnohem větší potenciál. Především využití pouze standardních dílků a vcelku příznivých cen dává přiležitosti i nám AFOLům získat zajímavé dílky pro naše vlastní stavby. Nejzajímavějšími stavebnicemi tak jistě pro nás budou doplňkové balíčky obsahující tiles v různých barvách případně doplněné o potisky.

Během slavnostního otevření jsem se stal majitelem jedné ze základních sad a na její první otevření se tak můžete níže též podívat.

Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Online Anatyt

• furťák
« Odpověď #19 kdy: 15.02.2020, 09:38:43 »
Takto keď to vidím na tých videách, tak musím uznať že to má potencál. Práve v tých tebou spomínaných dieloch, ktoré sa dajú kadetade využiť pri stavbách. Inak super videá Peter!

Online Clermont

• suprák
« Odpověď #20 kdy: 15.02.2020, 10:21:23 »
Ted me jen tak napadlo jak kazdy bral ve Vidni ve velkem ten Tile round 1x1 Quarter Coral a premyslel co s tim bude delat, tak ted ma tolik moznosti ...  :)
Ten kdo nebude mit na vystavach svuj novy gumovy Lego naramek s coralem tak bude hodne out  ;D

Offline Tomik

• furťák
    • buildinst
« Odpověď #21 kdy: 15.02.2020, 12:09:37 »
Zajímavé video - díky za něj.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
moje galerie na MOCpages, můj flickr

Offline peter

• Trade Count: (22)
  • furťák
  • Jiný už nebudu
    • ARTpeter.net
« Odpověď #22 kdy: 15.02.2020, 13:17:01 »
Takto keď to vidím na tých videách, tak musím uznať že to má potencál. Práve v tých tebou spomínaných dieloch, ktoré sa dajú kadetade využiť pri stavbách. Inak super videá Peter!

Byl jsem na tom stejně. Když jsem se o tomto produktu dozvěděl, měl jsem hodně podobný názor jako ty:

ale přesně jak píšeš. Postupem času si myslím, že to opravdu potenciál má. Zejména až se na trh dostanou ty rozšiřující balíčky s tiles.

Jinak děkuji, že se videa líbí.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Offline Villa Legina

• furťák
« Odpověď #23 kdy: 15.02.2020, 18:48:42 »
Ucta k Tvojej praci, Peter, vsetka cest, ze mas na to psychiku. Ved aj ja sa zivim jak mozem. Ale nazor na projekt dots som nezmenila. Jedna z milionov zbytocnosti vo vesmire. Pre moje oci a celkovo zmysly  je to neznesitelne.

Offline Matthes_CS

• furťák
« Odpověď #24 kdy: 01.04.2020, 09:58:24 »
Po úspěchu a stěžování si, že DOTS je zaměřené víc na holky přichází řada pro kluky LEGO SPOTS:
https://www.brothers-brick.com/2020/04/01/lego-spots-for-boys-revealed-as-new-extension-of-lego-dots-news/

Offline yoshimaka

• suprák
« Odpověď #25 kdy: 01.04.2020, 10:08:12 »
To je hustý.. to chci!! :D
Lust och fägring stor

Offline havlik.jakub666

• furťák
« Odpověď #26 kdy: 01.04.2020, 16:34:02 »
Po úspěchu a stěžování si, že DOTS je zaměřené víc na holky přichází řada pro kluky LEGO SPOTS:
https://www.brothers-brick.com/2020/04/01/lego-spots-for-boys-revealed-as-new-extension-of-lego-dots-news/
Fajn apríl.
LEGO forever

Offline bubutymmy

• mazák
« Odpověď #27 kdy: 03.04.2020, 15:07:53 »
Heavymetalový pyramidy!!!  >:D

Online STARHAWK

• furťák
  • STAR WARS zberatel
« Odpověď #28 kdy: 20.05.2020, 11:45:40 »
Uz to realne niekto aj kupil ?

Aky je max obvod zapestia pre nosenie/zapnutie ? Uvadzaju dlzku cez 20cm ale o nie je dostatocna info.

Vie to zapnut aj dospely ?

Drzia na tom kocky dobre pri beznom noseni alebo odpadavaju ?

Offline Foton

• furťák
« Odpověď #29 kdy: 20.05.2020, 13:05:04 »
Já to koupil ženě. Ale moc to nenosí.
Na mojí ruku jsem to zapnul jen tak tak bez natahování. Tzn. 18 cm obvodu je max.  Ty kulaté platy na tom drží dobře.
Až budou pásky levné, mám s nimi velké plány!