Autor Téma: (Vlastní) Alternativní modely ze setu 31087  (Přečteno 122 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Tomik

• Moderátor
  • Trade Count: (0)
  • furťák
  • Pohlaví: Mužské
    • buildinst
(Vlastní) Alternativní modely ze setu 31087
« kdy: 03.12.2019, 22:14:08 »
Alternativní výzvy jsem sice kvůli snižujícímu se zájmu přerušil, ale stavět ze setu 31087 jsem nepřestal. Kromě již zveřejněných modelů ledoborce, sekačky, stavebního kolečka a vrtulníku jsem postavil dalších šest alternativních modelů plus dva, které ještě nemám nafocené.

První z nich je závodní náklaďák jak vystřižený z Rallye Paříž-Dakar.

Druhá je tříkolka. Postavil jsem jí po tom, co se mi nepodařilo postavit klasickou motorku se dvěma koly (na druhý pokus se mi to už povedlo, ale zatím nemám fotky)

Třetí je drak s otáčecí hlavou, otvírací tlamou a pohyblivými pařáty a křídly.

Čtvrtá je dvojice modelů vesmírných lodí z Hvězdných válek - Y-wing a Tie fighter. Nejsou sice ve stejném měřítku, ale zato máte z kostek jednoho setu 31087 hned dva modely na hraní.

Pátým alternativním modelem je robot. Je celkem pohyblivý, takže mu nedělá problémy udělat třeba takový provaz. Má otočnou hlavu, pohyblivé ruce a nohy a odpínací jetpack.

Posledním modelem (celkově desátým v řadě) je kolový bagr. Vůbec jsem nečekal, že něco takového z tohoto setu postavím. Když ale jeden borec dal na rebrickable návod na povedeného dumpera s poznámkou, že si není jistý, jestli k němu dokáže postavit i bagr, vzal jsem to jako výzvu... >:D Barg má otočnou nástavbu a pohyblivé rameno s lžící.

Další fotky najdete na mém flickru a návody na buildinstu.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
moje galerie na MOCpages, můj Instagram: #TomikModels

Offline Foton

• Trade Count: (3)
  • furťák
Re:(Vlastní) Alternativní modely ze setu 31087
« Odpověď #1 kdy: 04.12.2019, 09:40:04 »
Paráda Tome,  zkusim taky něco vymyslet. Když už ten set mám pořád stranou od ostatních kostek.
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Offline Tomik

• Moderátor
  • Trade Count: (0)
  • furťák
    • buildinst
Re:(Vlastní) Alternativní modely ze setu 31087
« Odpověď #2 kdy: 04.12.2019, 21:33:24 »
Paráda Tome,  zkusim taky něco vymyslet. Když už ten set mám pořád stranou od ostatních kostek.
Díky za komentář. Jo, určitě něco postav a klidně se nestyď to dát do tohoto vlákna, pokud si teda nechceš založit vlastní. ;)
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
moje galerie na MOCpages, můj Instagram: #TomikModels