Autor Téma: LEGO CMF DC Comics 71026  (Přečteno 789 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Mr. Cube

• Prodejce
  • Trade Count: (29)
  • furťák
  • *
  • Pohlaví: Mužské
  • www.brickstore.cz
    • BRICKSTORE.CZ
LEGO CMF DC Comics 71026
« kdy: 02.12.2019, 13:00:34 »
Tak po sérii leaků se objevily on-line první oficiální fotky chystané DC Comics série LEGO sběratelských minifigurek, které dorazí v lednu 2020 (16 ks v sérii):

https://www.brothers-brick.com/2019/12/02/first-pictures-of-71026-lego-dc-comics-collectible-minifigures-are-available-online-news/

e-shop s LEGO® dílky a minifigurkami

Offline havlik.jakub666

• Trade Count: (0)
  • furťák
Re:LEGO CMF DC Comics 71026
« Odpověď #1 kdy: 02.12.2019, 16:29:26 »
Tak po sérii leaků se objevily on-line první oficiální fotky chystané DC Comics série LEGO sběratelských minifigurek, které dorazí v lednu 2020 (16 ks v sérii):

https://www.brothers-brick.com/2019/12/02/first-pictures-of-71026-lego-dc-comics-collectible-minifigures-are-available-online-news/

Teď jsem zvědavý, jestli budou i u nás na krámech a za kolik. Minimálě Jaye Garricka, Huntress, Stargirl a Aquamana bych bral. Možná ještě Batmana a Simona Baze.
LEGO forever

Offline Matthes_CS

• Trade Count: (1)
  • furťák
« Odpověď #2 kdy: 08.12.2019, 18:54:37 »
První část recenze CMF:
https://brickset.com/article/47541/review-71026-dc-super-heroes-collectable-minifigures-(part-1)

Nový trans dílek, díky kterému se můžou figy pózovat, vypadá zajímavě.

Offline BlazejHolen

• mazák
« Odpověď #3 kdy: 08.12.2019, 19:56:54 »
Nechci se nikoho dotknout, ale tohle je dost hrůza. Asi to dobře reprezentuje původní materiál, ale je to pro mě dost meh. Celkově mi při jde že superhrdinů je teď všude až přehnaně moc. Batman movie, Lego movie, Marvel, DC, Friends... Pořád dokola. Děti z toho budou určitě nadšené a to je asi to hlavní, mě osobně už tohle leze krkem.

Abych jen neprudil, vítám dílek 3x2 tile s potiskem "Detective Comics" (hodí se mi do obchodu z komiksy), Green Lanternův prsten a lucerna (hodí se do Apocalypseburgu), pytel s dolarem (do banky) a nový pózovací dílek.

Offline Pool

• furťák
« Odpověď #4 kdy: 08.12.2019, 21:34:35 »
Na DC super hrdiny jsem se velmi těšil a plánoval si je koupit i přes tu vyšší cenu, kterou u nich Lego myslím plánuje. Ale tohle byl šok, po jejich zkouknutí nevěřím svým očím, jak to tak mohli zpras... :-\. Třeba Green Lantern, na těle má mít převládající zelenou a černou mnohem méně, hlavu nemá vůbec v masce, jen nosí přes oči zelenou škrabošku, tohle je nějaký Black Lantern. Zkoušel jsem to i googlit a hledal předlohu, a jedinému co se mu podobá, je tento Lantern z Al Kaidy http://schemamag.ca/2013/05/31/review-of-dc-comics-arabmuslim-green-lantern-simon-baz/#.Xe1YHq9CeJA. Další radši nebudu komentovat, že to bych dostal ban za ty sprosté slova, kterými bych to komentoval. Přijde mi to jako nějaké retro zpracování a některé ani nepoznávám, co by to tak za hrdiny mohli být  :-\. Ty základní barvy - modrá, zelená, šedá, žlutá... v těch světlých odstínech bych čekal tak před deseti lety. Teď jsem doufal a těšil se, že udělají jejich novodobější zpracování v těch tmavších odstínech těchto barev. Velká škoda, že to takhle zmastili  :-[.

Offline Legavdome.cz

• Prodejce
  • Trade Count: (4)
  • bažant
  • *
  • Pohlaví: Ženské
  • www.legavdome.cz
    • www.legavdome.cz
« Odpověď #5 kdy: 08.12.2019, 22:35:18 »
Já Vám můžu dát jedinou pozitivní zprávu - u nás se zdražovat nebude, cena zůstává na 99Kč/ks :) a v květnu bude série 20 8) (a obě by se měly prodávat u nás, pokud se nic nezmění)

Jinak jsem taky za to, že je to děs a nepředpokládám, že by se to mohlo líbit ani dětem ???
« Poslední změna: 08.12.2019, 22:53:37 od Legavdome.cz »
Lega v domě - e-shop a kamenná prodejna na adrese Bolevecká 114, Praha 15, přidejte si nás na Facebooku, ať nezmeškáte žádné informace, soutěže či akce!

Offline Villa Legina

• Trade Count: (5)
  • furťák
  • Pohlaví: Ženské
« Odpověď #6 kdy: 09.12.2019, 00:00:12 »
... radši nebudu komentovat, že to bych dostal ban za ty sprosté slova, kterými bych to komentoval...

Ja detto, musim sekat dobrotu  :-X

Offline Matthes_CS

• furťák
« Odpověď #7 kdy: 09.12.2019, 22:47:05 »
První část recenze CMF:
https://brickset.com/article/47541/review-71026-dc-super-heroes-collectable-minifigures-(part-1)

Nový trans dílek, díky kterému se můžou figy pózovat, vypadá zajímavě.

Druhá část:
https://brickset.com/article/47595/review-71026-dc-super-heroes-collectable-minifigures-(part-2)

Jediné co mě trochu zaujalo je Flashova helma, ale jen trochu.

Offline tuvok07

• mazák
« Odpověď #8 kdy: 10.12.2019, 10:54:39 »
Není to tak zlý, ale ty křiklavý barvy jsou fakt děs.

Offline milanv

• Trade Count: (4)
  • furťák
  • Milan
« Odpověď #9 kdy: 10.12.2019, 11:20:50 »
Jako celek je to samozřejmě mimo vkus mnoha z nás, ale jsou tam zajímavé díly:

ten průhledný stojánek rozhodně stojí za průzkum
ryba v žlutozelené barvě
zelený plášť a ten vršek k němu
černé vlasy té Huntress (ať je to co je to za obludu)
Joker: torso a kalhoty jsou obecně použitelné, bílá hlavička možná taky
Bumblebee: skvělé vlasy!

gepardice by byla skvělá do sbírky zvířátkových kostýmů, kdyby neměla ten růžový dekolt a dala se tudíž použít se žlutou hlavičkou. škoda

Samozřejmě všechno kazí cena, ale ta mě jako stavitele netrápí až tolik - jsem rád, že některé ty možná užitečné díly fyzicky existují, figurky jako takové kupovat nebudu a už rozhodně ne za původní cenu. Někde někdy možná v nějaké slevě nebo jen ty konkrétní díly na BL nebo kde se bude dát nakupovat, až LEGO pohřbí BL...

Offline Matthes_CS

• furťák
« Odpověď #10 kdy: 15.12.2019, 18:15:08 »