Autor Téma: Star Wars 2020  (Přečteno 15417 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline HY3N4

• Trade Count: (4)
  • bažant
  • **
  • Pohlaví: Mužské
Star Wars 2020
« kdy: 19.11.2019, 08:48:56 »
Obrázky zo zimnej vlny, ST veci ma nenadchli, ale na Obiho hut sa teším stále.
https://www.promobricks.de/lego-star-wars-2020-bilder-infos/89029
« Poslední změna: 19.11.2019, 12:30:40 od otaznik »

Offline Anatyt

• Trade Count: (16)
  • furťák
Re:LEGO Star Wars 2020
« Odpověď #1 kdy: 19.11.2019, 10:01:14 »
Obiho Hut? V pohode si? ::)

Offline HY3N4

• bažant
  • **
« Odpověď #2 kdy: 19.11.2019, 10:30:01 »
Nechápem tvojej poznámke.

Offline Anatyt

• furťák
« Odpověď #3 kdy: 19.11.2019, 10:43:00 »
Skús si to prečítať again. Maybe pochopíš.

Offline HY3N4

• bažant
  • **
« Odpověď #4 kdy: 19.11.2019, 10:50:32 »
Jo aha, už som si prečítal históriu tvojich príspevok a veru pochopil. Za prvé je to doslova názov toho setu (neviem či aj ten pojem ti vadí?), nebudem ti to tu prekladať pre tvoju ctenú hlavičku makovičku, ale aby som ti uľahodil tak Obi-Wanová chyža. Za drúhe by som pre budúcnosť odporučil pred surfovaním vnútornej siete schmatnúť Náuku reči Slovenskej na obímanie a urobiť si levanduľový čajík, aby si to všetko dokázal ľahšie predýchať alebo sa proste trošku nad sebou zamyslieť a nepresadzovať si svoje idiosynkracie keď je to úplne mimo tému. Howgh.

Offline Anatyt

• furťák
« Odpověď #5 kdy: 19.11.2019, 10:54:46 »
Obiho Hut určite nie je názov setu. Ani anglicky, ani slovensky.

Offline Faire

• Trade Count: (0)
  • suprák
« Odpověď #6 kdy: 19.11.2019, 12:05:38 »
Hmm, nic moc. Nový Poeův x-wing se mi nelíbil zatím v žádném zpracováním. Microfighteři fajn, chaloupka fajn, ale mít ji člověk nemusí. Tie-Dagger mi stále přijde dost úchylný.

K řešení jazykových volovin mi přijde vhodnější osobní konverzace.

Offline Matthes_CS

• Trade Count: (1)
  • furťák
Re:Star Wars 2020
« Odpověď #7 kdy: 19.11.2019, 14:49:12 »
LOTR se vrací! Vidím tam meč uruk hai (netuším jestli je pojmenování správné).

Offline Valentin Dobrotivý

• Trade Count: (35)
  • suprák
« Odpověď #8 kdy: 19.11.2019, 17:41:07 »
Škoda, že tam není Razor Crest a malé yoďátko v levitující kolébce z právě běžícího seriálu.

Offline Mr. Cube

• Prodejce
  • Trade Count: (29)
  • furťák
  • *
  • www.brickstore.cz
    • BRICKSTORE.CZ
« Odpověď #9 kdy: 19.11.2019, 20:42:17 »

...však ti Knights of Ren jsou ve skutečnosti Nazgûlové a to bude ten dosud největší zvrat ve Star Wars filmu.

Jinak ta jejich mačeta se objevuje i v Ninjagu už nějakou dobu, akorát v jiných barvách.

e-shop s LEGO® dílky a minifigurkami

Offline Matthes_CS

• furťák
« Odpověď #10 kdy: 19.11.2019, 21:05:04 »

...však ti Knights of Ren jsou ve skutečnosti Nazgûlové a to bude ten dosud největší zvrat ve Star Wars filmu.

A porgové jsou jejich děti a teď půjdou všichni po Žvejkovi, protože jednoho opekl a nesnědl.
Nj, ale jak v dnešní době říct větu žádný muž mě nemůže zabít, aby to nikoho neurazilo? :D

Offline HY3N4

• bažant
  • **
« Odpověď #11 kdy: 19.11.2019, 22:36:56 »
Jinak ta jejich mačeta se objevuje i v Ninjagu už nějakou dobu, akorát v jiných barvách.

Mňa nedávno prekvapila v zaujímavej metalicko-bronzovej farbe (netuším oficiálny lego názov dotyčnej farby) vo výročnom Anakinovom Podracery, konšpirácia potvrdená. :)

Škoda, že tam není Razor Crest a malé yoďátko v levitující kolébce z právě běžícího seriálu.

Eh, neviem či spoilovať seriál, čo ledva začal vychádzať, je moc košér. Ak to teda nie je len ftípek..
« Poslední změna: 19.11.2019, 22:40:12 od HY3N4 »

Offline Jezevec

• furťák
« Odpověď #12 kdy: 19.11.2019, 22:45:13 »

Eh, neviem či spoilovať seriál, čo ledva začal vychádzať, je moc košér. Ak to teda nie je len ftípek..

To snad ani nejde brát jako spoiler. První epizoda je venku už 2 týdny a baby yoda doslova zahltil internet. Z facebooku to na mě skáče 20x denně ze všech skupin, stránek, fotky, gify, memes. To by člověk musel být odstřihnutý od světa, aby to bral po dvou týdnech jako spoiler. :)

Je to real nebo fake? Aha, asi custom made fake koukám. :D

OBRÁZEK ODSTRANĚN Z FB / PROSÍM NESPOILOVAT
« Poslední změna: 20.11.2019, 09:47:36 od Jindroush »
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

Offline HY3N4

• bažant
  • **
« Odpověď #13 kdy: 19.11.2019, 23:13:44 »
Mno práve za to sa snažím vyhýbať stránkam/fóram kde by na mňa niečo také vyskočilo (očividne mi to vychádza no :D  .. tu som to fakt nečakal, napr. vela discord channelov by toto hneď zmazalo), dva týždne nie je naozaj až tak dlhá doba, nie každý si pozrie nový seriál hneď ako výjde. Každopádne by bolo fajn aspoň napísať nejaký spoiler warning keď už, nevravím zas o úplnom embargu. :P

Offline Matthes_CS

• furťák
« Odpověď #14 kdy: 20.11.2019, 05:23:04 »
Tak to jsem si nevšiml, že meče jsou ve více setech, ale Ninjago moc nesleduji.
A o baby Yoda jsem se dozvěděl zatím jen tu, ale seriál zatím neplánuji sledovat.

• suprák
« Odpověď #15 kdy: 20.11.2019, 09:45:50 »
Není to ftípek. Když vycházejí sety ke kresleným seriálům, tak proč by nemohly být k seriálu hranému? Mně by se to líbilo :)

Offline Matthes_CS

• furťák
« Odpověď #16 kdy: 20.11.2019, 13:58:26 »
Není to ftípek. Když vycházejí sety ke kresleným seriálům, tak proč by nemohly být k seriálu hranému? Mně by se to líbilo :)

Tak k seriálu sety vycházely a k mandalorianovi jich tam pár je, ne?

• suprák
« Odpověď #17 kdy: 20.11.2019, 14:57:24 »
Jo? A které jsou k tomu aktuálnímu hranému seriálu? Viděl jsem dva díly a nic z toho si zatím jako Lego set nepamatuju...snad kromě Sandcrawleru.
« Poslední změna: 20.11.2019, 16:21:14 od Valentin Dobrotivý »

Offline Jezevec

• furťák
« Odpověď #18 kdy: 20.11.2019, 16:46:09 »
Jo? A které jsou k tomu aktuálnímu hranému seriálu? Viděl jsem dva díly a nic z toho si zatím jako Lego set nepamatuju...snad kromě Sandcrawleru.

Dle figurek jednoznačně Mandalorian set. :)

Offline Matthes_CS

• furťák
« Odpověď #19 kdy: 20.11.2019, 17:01:50 »

Dle figurek jednoznačně Mandalorian set. :)

A Mandalorian battle pack zní taky, že by s tím mohl něco mít společné. A myslel sem, že i ten micro y-wing, ale ten je prej ressistance, takže asi ne.

Offline HY3N4

• bažant
  • **
« Odpověď #20 kdy: 20.11.2019, 17:07:32 »
Micro Y-Wing obrázky som už tiež niekde videl a je to veru ten z EP9, ktorého vyšiel veľký model v októbri (s figom červeno-zlatej pilotky z toho setu).

Online STARHAWK

• Trade Count: (14)
  • furťák
  • STAR WARS zberatel
« Odpověď #21 kdy: 20.11.2019, 19:36:07 »

To AT-ST co Jezevec postol, to je momentalne uz nejaku odbu v predaji a zatial jediny Mando set. Ta scena este nebola v seriali a ani ta zenstina (Cara Dune) sa tam zatial neobjavil (len v traileroch).

Mando battlepack dufam ze bude dobry, bo momentalne nie je v Europe dostupny Mando merch okrem lega.

Offline Jezevec

• furťák
« Odpověď #22 kdy: 20.11.2019, 19:43:36 »
To AT-ST co Jezevec postol, to je momentalne uz nejaku odbu v predaji a zatial jediny Mando set. Ta scena este nebola v seriali a ani ta zenstina (Cara Dune) sa tam zatial neobjavil (len v traileroch).

Mando battlepack dufam ze bude dobry, bo momentalne nie je v Europe dostupny Mando merch okrem lega.

Jojo, však podle traileru jsem tu slečnu taky identifikoval. Jinak battle pack jsem ani fotku zatím neměl možnost vidět, tak snad to bude stát za to. Nedostupnost merche mě štve, v USA jim už prodejny přetékají krásnýma tričkama a vším možným.

Jinak to lego, pochopil jsem to tak, že nebude série setů výhradně k seriálu Mandalorian s vlastním grafickým motivem na krabicích, ale že to mají jakoby vydané v rámci tématu epizody 9. Podobně jako pod sérií lego Jurský svět vyšel i set tématicky z Jurského parku.

Offline Mr. Cube

• Prodejce
  • Trade Count: (29)
  • furťák
  • *
  • www.brickstore.cz
    • BRICKSTORE.CZ
« Odpověď #23 kdy: 20.11.2019, 20:00:42 »
Jinak to lego, pochopil jsem to tak, že nebude série setů výhradně k seriálu Mandalorian s vlastním grafickým motivem na krabicích, ale že to mají jakoby vydané v rámci tématu epizody 9. Podobně jako pod sérií lego Jurský svět vyšel i set tématicky z Jurského parku.

Ještě bych to upřesnil - v rámci tématu epizody 9 vychází jen sety z epizody 9. Ostatní (ať už prequel trilogie, původní trilogie nebo třeba teď seriál Mandalorian) mají bílý design s LEGO Vaderem.

e-shop s LEGO® dílky a minifigurkami

Online STARHAWK

• Trade Count: (14)
  • furťák
  • STAR WARS zberatel
« Odpověď #24 kdy: 20.11.2019, 22:28:31 »

Ještě bych to upřesnil - v rámci tématu epizody 9 vychází jen sety z epizody 9. Ostatní (ať už prequel trilogie, původní trilogie nebo třeba teď seriál Mandalorian) mají bílý design s LEGO Vaderem.

A tak je to dobre, lebo ked vidim logo s Ray tak je mi spatne a nemam chut si dany SW produkt ani kupit.

Offline tuvok07

• mazák
« Odpověď #25 kdy: 20.11.2019, 22:51:39 »
A to proč? :)
Nové SW filmy jsem neviděl, a ani to neplánuju, SW řadu beru spíše jako náhražku za Space lego :) Stormtroopery používám klidně i jako hvězdný mariňáky :D :D

Offline HY3N4

• bažant
  • **
« Odpověď #26 kdy: 21.11.2019, 09:09:10 »
Mando battlepack je spojený so seriálom a niekde som videl klebety, že má mať 4 unikátnych mandalorianov, ergo sme ho možno ešte nevideli, lebo by to vyspoilovalo nejakú epizódu Mandaloriana (neviem či už teraz ich tam bolo viacej variant). Vzhľadom na veľmi kladné recenzie a prijatie aj od fanúšikov by som sa nedivil, keby z Mandaloriana vydali ešte peknú várku setov a možno aj urobia špecifický box art - ale pokiaľ viem toto nie je na Legu ale na Disney, respektíve minimálne ešte keď to mal Lucas tak box arty bývali unifikované naprieč ich merchom a teda povinne malo napr. Lego aj Hasbro rovnaký box art. Stačí si napr vygooglovať hasbro clone wars a potom lego clone wars a hneď uvidíte tri typy box artov, ktoré sa zdielali (modro biely s clone trooperom, traja clone trooperi s červenými logom a nasraný Darth Maul art). Vyzerá to ale, že má nad tým Lego teraz viac kontroly, kedže má tieto viac špecifické Lego box arty (dokonca aj pre EP9, kde som to fakt nečakal). A inak tiež by som sa nenahneval za pár setov zo Star Wars Jedi Fallen order, tá hra je vynikajúca. Celkovo je toto jedno z najlepších období na to byť fanúšikom Star Wars. :)

• suprák
« Odpověď #27 kdy: 21.11.2019, 09:19:41 »
Takže zatím jediným setíkem k seriálu je 75254 AT-ST, v druhém dílu si zahrál Sandcrawler. O battlepacku plánovaném na 2020 se zatím můžeme jen dohadovat.

...a yoďátko nikde >:(

Offline tuvok07

• mazák
« Odpověď #28 kdy: 21.11.2019, 11:30:46 »
Třeba ještě bude :)

Offline HY3N4

• bažant
  • **
« Odpověď #29 kdy: 21.11.2019, 12:07:55 »
Takže zatím jediným setíkem k seriálu je 75254 AT-ST, v druhém dílu si zahrál Sandcrawler. O battlepacku plánovaném na 2020 se zatím můžeme jen dohadovat.

...a yoďátko nikde >:(

Je ti jasné že táto vlna bola robená keď bol Mandalorian maximálne v postprodukcii a bolo okolo neho veľa otáznikov, že? Tipoval by som nejakú marcovú/aprílovú vlnu kde Manda ešte pekne podoja.