Autor Téma: (vlastní) pirátský model  (Přečteno 4705 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Chikos

• Trade Count: (0)
  • bažant
  • **
  • Pohlaví: Mužské
  • big LEGO fan
Re:(vlastní) pirátský model
« Odpověď #60 kdy: 29.05.2019, 14:35:42 »
všem děkuji za pozitivní reakci, na pokračování se už pracuje  :)

Offline rainfall

• LEGO fun & investment
  • bažant
  • **
« Odpověď #61 kdy: 07.10.2019, 17:32:02 »
Cau, nejaky pokrok prosim?
Btw. a nezobrazuju sa mi fotky - boli odstranene?
Dakujem
LZ

Offline Chikos

• bažant
  • **
  • big LEGO fan
« Odpověď #62 kdy: 07.10.2019, 20:58:43 »
Cau, fotky jsem smazal s tím, že  sem dám nové fotky až hotového díla. Aktuálně se model nachází už těsně před dokončením. Počítám s tím, že v rozmezí max 3 týdnu jej zde budu prezentovat jako dokončený :)

Offline Jezevec

• organi
  • furťák
« Odpověď #63 kdy: 07.10.2019, 21:01:49 »
Cau, fotky jsem smazal s tím, že  sem dám nové fotky až hotového díla. Aktuálně se model nachází už těsně před dokončením. Počítám s tím, že v rozmezí max 3 týdnu jej zde budu prezentovat jako dokončený :)

To je škoda, smazat fotky z průběhu stavby. To je na tom právě super, když někdo staví model a přidává postupně fotky toho, jak postupuje.
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

Offline Chikos

• bažant
  • **
  • big LEGO fan
« Odpověď #64 kdy: 07.10.2019, 21:11:48 »
No, některé diskuze na těchto stránkách na mě spíš udělali dojem, že je lepší model prezentovat až jako finální dílo. A také jsem nechtěl už moc toto vlákno spamovat. Tak že se omlouvám jestli sem tím někoho zklamal  :) Každopádně spolu s tím to modelem stavím stále i Bradavický hrad, který jsem trošku původně podcenil a nečekal, že věž bude vysoká téměř dva metry a některé detaily stavby bude trošku náročnější vystihnout :D  I ten to model plánuji do konce tohoto měsíce zveřejnit.

Offline Kuba

• Trade Count: (15)
  • furťák
« Odpověď #65 kdy: 15.10.2019, 20:26:11 »
V tuto chvíli vlákno postráda smysl. A hlavně všichni co ti tu přispěli, tu teď májí příspěvky k něčemu, co není k čemu přiřadit...

Tohle se nedělá  ;)

Offline Chikos

• bažant
  • **
  • big LEGO fan
« Odpověď #66 kdy: 16.10.2019, 21:52:10 »
 :D dobrá, posílám tedy menší ochutnávku

Offline Velunek

• zelenáč
  • *
« Odpověď #67 kdy: 16.10.2019, 22:34:22 »
Je to grandiozní, pompezní, impozantní a fantastické .... a chtěl bych to někde vidět naživo... a proto jsem také ty svoje piráty zatím uložil k ledu... Musim nakoupit vic kostek a zlepšit stavebni techniky, protože Ti moji piráti jsou s tímhle naprosto nesrovnatelní... a obávám se, že ani Borun se svým taktéž zajimavým veledílem, které jsem na živo viděl na tuhle úrověň nestačí (a tím nechci nikoho urazit)... tohle má parametry z mega výstav co člověk vidí na netu....rád bych se na tuhle úroveň někdy dostal.... a souhlasim s názorem, že byla chyba mazat staré fotky a neukazovat pokračovaní, protože na tohle jsem se vyloženě těšil.  Je vidět, že tě finance ani prostory netrapí a hlavně máš talent.... něco podobného mám v plánu, ale až přijde ten správný čas.....

Offline Clermont

• suprák
« Odpověď #68 kdy: 16.10.2019, 22:59:03 »
Tak na tohle se rád podívám v reálu...  :o
Tohle spojit s Borunem - proti sobě udělat třeba bitvu... až mi projel mráz po zádech u představy jak by to bylo pompézní  ???

Offline poMOCník

• bažant
  • **
  • ... pomáhá hledat kostky svému malému staviteli.
« Odpověď #69 kdy: 16.10.2019, 23:58:23 »
U toho bude na výstavách nával! Takže prosím hodně fotek, ať si to můžu prohlídnout pořádně a v klidu :)

Offline Jezevec

• organi
  • furťák
« Odpověď #70 kdy: 17.10.2019, 21:06:30 »
Skvělé to bylo už začátku, takže další slova chvály už skoro nejsou třeba. Až mě jímá hrůza při pomyšlení na cenu toho moře, tolik trans tiles pohromadě jsem ještě nikdy neviděl a při cenách na BL asi ani neuvidím. To fakt respekt, že jsi do toho takto šel doslova po hlavě. Protože to je drahá položka jako prase, a je to ve výsledku "jen" voda. Ale ty barevné přechody hloubky vypadají při pohledu z větší dálky parádně. :)
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

Offline Chairudo

• Trade Count: (2)
  • furťák
« Odpověď #71 kdy: 17.10.2019, 22:02:43 »
Bude to super, je vidět jak si hraješ i s vlnkami.
Jenom nebylo by pěknější dávat všechny tile vody v jednom směru?

...tolik trans tiles pohromadě jsem ještě nikdy neviděl a při cenách na BL asi ani neuvidím.

Nekoukej jen na BL využij dalších možností a dají se sehnat i za 50 haléřů :)

Offline Chikos

• bažant
  • **
  • big LEGO fan
« Odpověď #72 kdy: 17.10.2019, 22:11:13 »
Díky moc za pozitivní reakce.  :) Co se týče ceny modelu,  tak si to samozřejmě něco vzalo. Ale když jsem před rokem viděl na internetu obrovský pirátský model s mořem tohoto typu, řekl jsem si, že to doma musím mít také ať to stojí co to stojí  :D Sice je to je "voda" ale pro mě je to něco, co tomu dodává úplně jiný rozměr a někdy se přistihnu, jak na to zírám několik minut v kuse  ;D  ::)

Offline Chikos

• bažant
  • **
  • big LEGO fan
« Odpověď #73 kdy: 17.10.2019, 22:15:16 »
Na začátku jsem jeden směr zkoušel, ale nedalo se to pak ukočírovat jak jsem dorazil ke skalám či k pláži a pak už to nevypadalo tak dobře. jinak o jiných možnostech nevím než bricklink, za cenu 50 haléřů bych pomalu vraždil  :D , už teď jsem přesáhl hranici počtu 10 tis.

Bude to super, je vidět jak si hraješ i s vlnkami.
Jenom nebylo by pěknější dávat všechny tile vody v jednom směru?

...tolik trans tiles pohromadě jsem ještě nikdy neviděl a při cenách na BL asi ani neuvidím.

Nekoukej jen na BL využij dalších možností a dají se sehnat i za 50 haléřů :)

Offline milanv

• organi
  • Trade Count: (4)
  • furťák
  • Milan
« Odpověď #74 kdy: 18.10.2019, 07:40:51 »
Tak to tě potěším: jak jsem se po přečtení titulku tvého vlákna těšil na piráty, ani na ně nedošlo - zůstal jsem koukat na všech obrázcích jen na tvou vodu, fakt. Strašně se těším, až ji uvidím někde naživo. A gratuluju ti, že jsi dokázal si splnit sen, takové to jak píšeš "věděl jsem, že to chci taky, tak jsem do toho šel". Já si hrátky s trans dílky na vodu a podobné vymýšlel roky předtím než to bylo někde na internetu k vidění a zcela k mé škodě jsem se prostě nechal těmi penězi odradit. Přitom peníze budou a my nebudem - to musí být radost teď si na to koukat, co? A ještě víc vymýšlet další detaily... Uvažoval jsi třeba o zrcadlových kostkách? Já o nich přemýšlel na přivedení světla třeba k naznačeným jeskyním nebo korálům pod hladinou... Nebo na prosvětlení větších vrstev trans dílů, aby bylo dost světla při kombinování třeba třech barev nad sebou...

A jinak k tomu nakupování: určitě je potřeba, a to pořád, hledat nové a nové alternativy k BL. Čistě logicky, je to totiž jediná možnost, jak tam ceny ovlivňovat, hlavně teda směrem dolů :) (Ceny na BL jsou jinak hodně zacyklené samy do sebe, ale to je téma na jiné vlákno, "piráty" bych je kvůli tomu nenazýval :D :D )
« Poslední změna: 18.10.2019, 07:42:33 od milanv »

Offline Chikos

• bažant
  • **
  • big LEGO fan
« Odpověď #75 kdy: 18.10.2019, 08:17:31 »
Přesně tak, peníze budou a my nebudeme, tak že jsem do toho musel jít a vůbec toho nelituji ;D  Co se týče těch nových technik, je to můj první model, tak že je zatím všechny objevuji nebo se je snažím vymýšlet. Ty zrcadlové kostky zní opravdu zajímavě, na to se někde ještě kouknu. V tom to modelu jsem vyřešil přivedení světla do jeskyně drobnou průrvou ve stropu jeskyně. Jinak co se týče nakupování i jinde, zatím jsem poznal toho i stinné stránky. Nakoupil jsem takhle "výhodně" 2tis. ks trans tiles a přišli mi bez loga lega. Samozřejmě na výměnu či vrácení peněz už nikdo neslyší.

Tak to tě potěším: jak jsem se po přečtení titulku tvého vlákna těšil na piráty, ani na ně nedošlo - zůstal jsem koukat na všech obrázcích jen na tvou vodu, fakt. Strašně se těším, až ji uvidím někde naživo. A gratuluju ti, že jsi dokázal si splnit sen, takové to jak píšeš "věděl jsem, že to chci taky, tak jsem do toho šel". Já si hrátky s trans dílky na vodu a podobné vymýšlel roky předtím než to bylo někde na internetu k vidění a zcela k mé škodě jsem se prostě nechal těmi penězi odradit. Přitom peníze budou a my nebudem - to musí být radost teď si na to koukat, co? A ještě víc vymýšlet další detaily... Uvažoval jsi třeba o zrcadlových kostkách? Já o nich přemýšlel na přivedení světla třeba k naznačeným jeskyním nebo korálům pod hladinou... Nebo na prosvětlení větších vrstev trans dílů, aby bylo dost světla při kombinování třeba třech barev nad sebou...

A jinak k tomu nakupování: určitě je potřeba, a to pořád, hledat nové a nové alternativy k BL. Čistě logicky, je to totiž jediná možnost, jak tam ceny ovlivňovat, hlavně teda směrem dolů :) (Ceny na BL jsou jinak hodně zacyklené samy do sebe, ale to je téma na jiné vlákno, "piráty" bych je kvůli tomu nenazýval :D :D )

Offline Foton

• Trade Count: (3)
  • furťák
« Odpověď #76 kdy: 18.10.2019, 09:47:47 »
No tak tohle je pecka! Třírohý klobouk dolů.
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.