Autor Téma: ParaCENTRum Fenix  (Přečteno 12558 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Vočko

• Trade Count: (0)
  • suprák
  • Pohlaví: Mužské
Re:ParaCENTRum Fenix
« Odpověď #150 kdy: 13.11.2019, 12:22:28 »
Kemp na Vysočině má Fenix úspěšně za sebou. Klienti a jejich rodinní příslušnící měli kromě pestrého programu také možnost tvořit. Kromě šperků z kostek se vyráběly i jiné věci - např. vánoční hvězdy z korálků. Tvoření je nadchlo a bavilo.

Vočko při vánoční výloze, jsem narazil na zájem o vánoční dekoraci. Třeba by to mohl být další směr vaší tvorby a na ty vánoční trhy by se to i hodilo.
Ahoj peki, pár ozdob jsem vyrobil jako ukázku už před měsícem a nápad se líbil. Momentálně finišujeme nejen s kompletací LEGO šperků a přívěsků, ale i s ostatními výrobky - už příští sobotu začínají trhy.  Ještě můžu zkusit ze zbytků kostek něco postavit, ale co určitě není, tak to jsou brick a plate modified na spojení.

Offline peki

• Globální moderátor
  • Trade Count: (18)
  • furťák
« Odpověď #151 kdy: 13.11.2019, 12:26:37 »

Ahoj peki, pár ozdob jsem vyrobil jako ukázku už před měsícem a nápad se líbil. Momentálně finišujeme nejen s kompletací LEGO šperků a přívěsků, ale i s ostatními výrobky - už příští sobotu začínají trhy.  Ještě můžu zkusit ze zbytků kostek něco postavit, ale co určitě není, tak to jsou brick a plate modified na spojení.

Jasně je to spíše na příští rok. Případně nápad na užitečné kostky ze zdi do kelímku.

Offline Vočko

• Trade Count: (0)
  • suprák
« Odpověď #152 kdy: 03.12.2019, 15:44:07 »
Vánoční trhy jsou v plném proudu a Fenix okupuje vánoční jurtu na Moravském náměstí se svými výrobky. Všem kdo přispěli moc děkuji nejen za mě, ale za celý Fenix.
výrobky z Fenixu
« Poslední změna: 03.12.2019, 15:46:29 od Vočko »