Uděláme radost LEGEM 2018

Založil Ryxe, 08.03.2018, 21:12:40

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

Jezevec

Citace od: Ryxe kdy 11.09.2018, 19:07:09
Ahoj všem,
jelikož už máme prázdniny za sebou a pomalu se blíží Vánoce, napadlo mě, zda bychom opět nechtěli udělat radost dětem nějakými těmi setíky. Píši takto v předstihu, aby byl čas vše v klidu připravit. A tak se ptám, chtěl by se někdo přidat?
Díky, M.

Se mnou můžeš počítat. A tentokrát to už pošlu včas, abys to nemusel přeposílat dodatečně. ;)
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

yoshimaka

Lust och fägring stor

peki

peki Lenka Zuzka
podporu mam domluvenou i od Lega
Domlev se s jezevcem bude to propagovat nafb kostek.

Chairudo

Taky rád něco přispěju, máš už nějakou představu kdy kde co?
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Borun


Ryxe

Díky moc,
seznam účastníků budu dávat dohromady co nejdříve a postupně připisovat ty, kteří se případně dále přidají :-)

Peki, to je super zpráva, pokud jsi domluvil s LEGEM podporu, moc díky! S jezevcem se určitě domluvím, jsme docela v kontaktu. ;)

Kdy? Kde? Co?
Zatím hlavně zjištuji, kolik nás tak do toho půjde, takže přesný termím zatím ještě neřeším, bude se však jednat o předvánoční čas. Dnes jsem kontaktoval paní z dětského hematoonkologického oddělení v Ústí nad Labem, která mě na jaře kontaktovala s dotazem, jestli i s jejich oddělením bychom nechtěli spolupracovat. Myslím, že tentokrát bychom se tedy mohli zaměřit na toto oddělení a udělat radost tamním dětem ;). Více informací budu dodávat jak budu něco nového vědět.


E-legie

Dobrý den,
jsem tu relativně krátce, tak se rozkoukávám, ale ráda bych se také přidala. Do Ústí nad Labem pravděpodobně nepojedu (Olomouc by pro mne byla schůdnější), mohu Vám nějaký set zaslat, případně zaslat částku na účet a Vy byste za to něco pořídil?

Jezevec

Citace od: E-legie kdy 11.09.2018, 21:26:54
Dobrý den,
jsem tu relativně krátce, tak se rozkoukávám, ale ráda bych se také přidala. Do Ústí nad Labem pravděpodobně nepojedu (Olomouc by pro mne byla schůdnější), mohu Vám nějaký set zaslat, případně zaslat částku na účet a Vy byste za to něco pořídil?

Normálně poštou poslat, taky to tak dělám. Případně Ryxe určitě rozvede další možnosti účasti. :)
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

peki

Citace od: Ryxe kdy 11.09.2018, 21:06:14
.Dnes jsem kontaktoval paní z dětského hematoonkologického oddělení v Ústí nad Labem, která mě na jaře kontaktovala s dotazem, jestli i s jejich oddělením bychom nechtěli spolupracovat. Myslím, že tentokrát bychom se tedy mohli zaměřit na toto oddělení a udělat radost tamním dětem ;). Více informací budu dodávat jak budu něco nového vědět.

Věřím že zvládneme i 2 lokality. Co ta Plzeň? Jak byla v létě?

Kuba


Izabella08

Určitě počítej i se mnou:)

danyboy


jerzeeg

Taky se pridam.
(Z Ostravy to asi budeme predavat/posilat nejak spolecne ?)

Ryxe

Díky všem,
po včerejší komunikaci s paní Sokolovou, kdy jsme se bavili, jak by si akci představovali oni a co je v našich možnostech jsme se dohodli tak, že model příprav bude jako při předchozích akcích v Olomouci, tedy, že mi zašle seznam dětí s jejich přáními a my se zase rozdělíme, kdo co, komu. Předání ještě budeme řešit v průběhu příprav, co jsem zatím pochopil, bude možno předat osobně v Ústí podobně jako v Olomouci. Podrobnosti ještě doplním. Pro ty, kteří se určitě nebudou moci zúčastnit (ať už z jakéhokoli důvodu) a přesto se se chtějí zapojit, bude možnost mi dárky opět zaslat a my je pak na místě předáme spolu s ostatními. Paní Sokolová dále psala, že se bude jednat o přibližně 10 dětí. Hned jak seznam budu mít, zveřejním ;).


Citace od: peki kdy 11.09.2018, 22:41:16
Citace od: Ryxe kdy 11.09.2018, 21:06:14
.Dnes jsem kontaktoval paní z dětského hematoonkologického oddělení v Ústí nad Labem, která mě na jaře kontaktovala s dotazem, jestli i s jejich oddělením bychom nechtěli spolupracovat. Myslím, že tentokrát bychom se tedy mohli zaměřit na toto oddělení a udělat radost tamním dětem ;). Více informací budu dodávat jak budu něco nového vědět.

Věřím že zvládneme i 2 lokality. Co ta Plzeň? Jak byla v létě?

Peki, byl bych rád, kdyby se podařily dvě lokality. Počkal bych, jak pokryjeme toto oddělení a případně domluvím ještě další, když bude dost dárců ;). V Plzni prý mají dárky pro děti pokryté a dostávají jich dost, proto další sbírky zatím nepotřebují. Jsou spíš pro hrací aktivity jako bylo třeba při akci Porsche.

Bruno

Aby nebyly zmatky s FB, píši sem.

Pro Ústí a Márketku dodávám dle přání set 41325
Pro Olomouc a Ninušku předávám set 41347

S Ryxem si předáme osobně.
Díky