Instalace (odvoz stávajících MOC)

Založil peki, 15.09.2016, 22:34:08

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Hacislav

Citace od: milanv kdy 27.10.2016, 23:30:08
Ještě by to chtělo všem přidat "kostky.org", aby se to pak dobře hledalo.

To tam pravě mělo být, jen nějakým spůsobem vypadlo. Děkuji za upozornění.
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Hacislav

#91
Citace od: Pool kdy 27.10.2016, 23:20:41
Fotky jsou super, jen už jsme pomalu mysleli, že se jich nedočkáme  ;D.
galerie fotek není jen o tom vzít kartu s foťáku plnou výcvaků a tu celou vyzvracet na rajče bez jakéhokoli prohlédnutí, natož úpravy. 
Ale žádá si čas a především práci, toho prvního se často nedostává a když už je tak není energie/chuť na to druhé.
A do toho ještě vstupují sem tam technické obtíže, tuto galerii, jsem na flickr nahrával 48h!

Citace od: Pool kdy 27.10.2016, 23:20:41
Ale když vidím ten hrádek, tak mě napadá taková otázka, na kterou se už nějaký čas chci zeptat. Jak třeba tyhle velké kousky převážíte? Je to tedy z jednoho kusu nebo to je někde oddělitelné?
Ty jsi celou dobu co jsi byl na stavěčce měl klapky přes oči? Vždyť jsi celou dobu, co jsi pomáhal na "filmovkách", obcházel kusy tohoto hradu, které byli hned vedle.  ;)
Jinak odpověď na tvou otázku je: jak kdo a jak u kterého mocu. Některé MOCi se převáží celé na desce, jiné po částech, taky na desce/v krabicích.
Vše uvidíž v backstage galerii až se mi jí podaří dostat na flickr.  8)
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Izabella08

Hacislave, fotky jsou jako vždy skvělé...děkujeme moc :D

peki

Pěkné fotky krásných MOC  >:D. Kolejiště se pořád vylepšuje.

Pool

Citace od: Hacislav kdy 27.10.2016, 23:48:58
Citace od: Pool kdy 27.10.2016, 23:20:41
Fotky jsou super, jen už jsme pomalu mysleli, že se jich nedočkáme  ;D.
galerie fotek není jen o tom vzít kartu s foťáku plnou výcvaků a tu celou vyzvracet na rajče bez jakého koli prohlédnutí, natož úpravy. 
Ale žádá si čas a především práci, toho prvního se často nedostává a když už je tak není energie/chuť na to druhé.
A do toho ještě vstupují sem tam technické obtíže, tuto galerii, jsem na flickr nahrával 48h!

Ne, to já opravu nemyslel nijak zle, to se omlouvám, mě občas uteče jen nějaká nemístná poznámka  :-\. A na velikost těch fotek jsem koukal a vůbec nechápu, jak se ti tam těch 700 MB podařilo natlačit. :o Mně se ty fotky na flick nahrávají docela rychle, ale dost často to padá a tak tam dát něco většího je téměř nemožné. To smekám klobouk, že se ti to vůbec podařilo. ;)

Citace od: Hacislav kdy 27.10.2016, 23:48:58
Citace od: Pool kdy 27.10.2016, 23:20:41
Ale když vidím ten hrádek, tak mě napadá taková otázka, na kterou se už nějaký čas chci zeptat. Jak třeba tyhle velké kousky převážíte? Je to tedy z jednoho kusu nebo to je někde oddělitelné?
Ty jsi celou dobu co jsi byl na stavěčce měl klapky přes oči? Vždyť jsi celou dobu co jsi pomáhal na "filmovkách" obcházel kusy tohoto hradu, které byli hned vedle.  ;)
Jinak odpověď na tvou otázku je: jak kdo a jak u kterého mocu. Některé MOCi se převáží celé na desce, jiné po částech, taky na desce/v krabicích.
Vše uvidíš v backstage galerii až se mi jí podaří dostat na flickr.  8)

Ano, ano, máš pravdu, jsem moc pracoval a málo koukal po okolí.  >:D To já se určitě příště polepším, že jsem si to všechno nestihl ani pořádně do detailu prohlédnout. Teď to právě doháním na tvých fotkách  ;D

Hacislav


Kostkoland II
by Emil  Emilovič, on Flickr
celá galerie

To je zároveň slibovaná odpověd na tvou otázku Poole.
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

milanv

Jo jo, je to jak píše Petr: ani jsme při stavbě Filmového projektu nestihli pořádně koukat okolo. Takže díky, Hačislave, za veškeré zpravodajství :) Jak na místě, kde jsi nás už rovnou upozornil na zajímavé detaily, co jsi kde objevil, tak teď za fotky. Obojí mi to připomíná, co si zaručeně chci prohlédnout, až se na výstavu vypravím jako divák.
Pán na Žlutém hradě

Pool

Díky
Citace od: Hacislav kdy 28.10.2016, 14:39:28
To je zároveň slibovaná odpověd na tvou otázku Poole.

Díky, jak na to tak koukám, tak je to na mnohem menší části, než jsem předpokládal. :o No jestli časem dospěji k takto velkým dílům, tak to se mám na co těšit  ;D

Hacislav

#98
Citace od: peki kdy 28.10.2016, 09:51:22
Kolejiště se pořád vylepšuje.
U vláčkářů jsem měl co se týče drobný restík.
Mašinky ještě nebyli připravené, když fotil během stavěcího víkendu.
Tak jsem se to pokusil krapet dohnat, když jsem na výstavu vytáhl rodinu.

mašinky foto by Emil  Emilovič, on Flickr

Do galerie jsem přidal 13 fotek a tato je první z nich.
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Chairudo

Je už s těmi všemi změnami známo nějaké datum další obměny? Ten Leden stále platí, nebo se to posunuje?

díky
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr