Společný projekt: Mistři světového filmu

Založil milanv, 05.09.2015, 19:37:19

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

milanv

Organizační

Domluvili jsme se s pekim, že (mnou potvrzení) účastníci Mistrů filmu mají nárok na jednu stavebnici se slevou podle pravidel podpory Lipno 2016. Platí to tedy pro všechny, kdo mají u mě už zaregistrováno, jaký film staví, a já jim ho odsouhlasil. Kdo nemá odsouhlaseno nebo vůbec nedodal ani název filmu, tak ještě není ověřený stavitel tohoto projektu.

Výše platí pro všechny potvrzené režiséry. Dále, navíc pro ty, kdo se dostaví osobně na Lipno, bude přichystaná klasická odměrka kostek do přineseného pytlíku. Změna je, že pouze pro ty, kdo se dostaví na výstavu.

Na víc detailů jako kombinace odměn za víc vystavených děl nebo účast ve více společných projektech, se ptejte pekiho.
Pán na Žlutém hradě

davroman

Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

Kuba


milanv

Citace od: Martins kdy 07.03.2016, 20:06:24
Mrkněte, uvítám názor.  :)
To je fakt výzva. Brýle musí být černé a nejlíp i bez jiných odlesků, co? Musí celkově vypadat spíš přísně, ne se chechtat. Zároveň ale musí být poznat, že jde o ženskou. To je kombinace...

Na BL jsem našel asi jen tuto hlavu jako nejlepší kompromis. Zkombinoval bych ji s vlasy, co už tam máš, a tím to bude ženská.

Pán na Žlutém hradě

Martins

Citace od: milanv kdy 08.03.2016, 08:12:32
To je fakt výzva. Brýle musí být černé a nejlíp i bez jiných odlesků, co? Musí celkově vypadat spíš přísně, ne se chechtat. Zároveň ale musí být poznat, že jde o ženskou. To je kombinace...

Na BL jsem našel asi jen tuto hlavu jako nejlepší kompromis. Zkombinoval bych ji s vlasy, co už tam máš, a tím to bude ženská.


Tohle je přesně varianta I.

hawran

Ty figurky se ti povedly!!! Za mně nejlepší E.
K.
Bricks Forever!

milanv

Citace od: Martins kdy 08.03.2016, 08:22:02
Tohle je přesně varianta I.
Jak to říkal brouk Pytlík? "Pardón, pardón!"? :)
Zmátlo mě, že u tebe ve variantě I vypadá pusa nějak natřikrát zkrouceně, kdežto na fotce BL rovně, jen s pozvednutým koutkem. Schválně jsem kvůli tomu hledal fotku a ne jen render z LDraw.
Pán na Žlutém hradě

Kuba

Citace od: Martins kdy 08.03.2016, 08:22:02
Tohle je přesně varianta I.

Zkus dát variantě I, vlasy z E nebo B.

Izabella08

Já jsem Martinsovu scénu poznala hned...jsem pro variantu H.
Neskutečně čistá scéna, ti odpadlíci na zemi...úplně jsem ve filmu :)
Perfektní límce.

Ryxe

Tady je  můj pokus o filmovou scénku. Snad z toho půjde poznat, o jaký film jde  ;)

germik

Super :) Já teda znám spíš muzikál (tušil jsem že je i film ale ten šel mimo mně) Každopádně jsem poznal scénu na první pohled ;)
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

peter

Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Foton

Taky nevím. Sice mi to trochu inklinuje k jednomu muzikálu z opery, ale tohle mi přijde jak scéna z karnevalu.
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

germik

Citace od: Foton kdy 14.03.2016, 10:33:06
Taky nevím. Sice mi to trochu inklinuje k jednomu muzikálu z opery, ale tohle mi přijde jak scéna z karnevalu.

No však ;)
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

Marty713

První myšlenka: Maska červené smrti od E. A. Poea? To je povídka, to ne... ale když to zadáte do Googlu, najdou se obrázky i z tohoto filmu :o ;D

Kuba

Citace od: Foton kdy 14.03.2016, 10:33:06
Taky nevím. Sice mi to trochu inklinuje k jednomu muzikálu z opery, ale tohle mi přijde jak scéna z karnevalu.

Fantom Opery?

film jsem viděl útržkovitě před pár lety. Ale podle všech indicií a Ryxeho povedeného schodiště to tak asi bude.  ;)
Měli tam masky, tak proto ti to připadá jako karneval

davroman

Citace od: Kuba kdy 15.03.2016, 08:56:06
Citace od: Foton kdy 14.03.2016, 10:33:06
Taky nevím. Sice mi to trochu inklinuje k jednomu muzikálu z opery, ale tohle mi přijde jak scéna z karnevalu.

Fantom Opery?

film jsem viděl útržkovitě před pár lety. Ale podle všech indicií a Ryxeho povedeného schodiště to tak asi bude.  ;)
Měli tam masky, tak proto ti to připadá jako karneval

Napadlo mě to samé - Fantom Opery.
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

Foton

Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Ryxe

Ano, jedná se o scénku z filmu Fantom opery. Zvolil jsem schválně tuto část, kdy Fantom přijde na maškarní v přestrojení za Rudou Smrt, aby nebylo hádání tak jednoduché  ;). Fantom Opery byl zfilmovám vícekrát, ať už jako klasický film nebo muzikál. Hlavní moje inspirace byla v muzikálovém zpracování s tím, že vzhled hlavní postavy jsem si vzal spíše z filmu z roku 1925.

milanv

Díky za krásnou novou scénku! Mně se to líbí moc. Je v tom vidět film, divadlo, okázalost, karneval, hlavní postava - prostě všechno.
Ještě doladíme detaily kvůli technickým záležitostem projektu, jak jsme domlouvali osobně, a bude to super.

Přidal jsem tě do mapy v prvním příspěvku aneb "vítej v týmu!" :)
Pán na Žlutém hradě

Izabella08

Dámy a pánové,

...ano, jsem to já...

Martins

Naprosto vynikající! Vím přesně o co jde... Scénka je plná věcí, asi mi někdy některé budeš muset vysvětlit anebo se podívám na originál..  :D

milanv

Díky za zveřejnění, Pavlíno. Je to plně krásných detailů a navíc pěkná scéna. Děkuju, jsem moc rád, co jsme díky tobě získali do společného projektu! Ještě chvíli počkám, kdo bude chtít hádat film, a pak tě zapíšu do mapy už s názvem.

No a těším se na fotky tvého druhého "filmového okénka"!
Pán na Žlutém hradě

HD

Jediné, jediné co by se při troše škodolibosti, či snad dobré vůle (?), mohlo stát terčíkem rádoby konstruktivní kritiky, je barva temene hlavního hrdiny (zároveň ale sám nevím, jestli by šla sehnat lepší). Ale ani takto celou výtečně vyvedenou atmosféru scény neruší, takže první část příspěvku pozbývá na platnosti.
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

skmaand


Foton

Taky bych se primlouval spíš za tu zelenou. Scénka je naprosto parádní!
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

peter

Jo, zelená je určitě lepší. Každopádně obličej není skoro vidět, takže bych se možná nebál použít i nějakou s nestandardním potiskem, ale hlavně, aby měla reálnější barvu k originálu ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

HD

Polohlasně: (Osobně jsem myslel šedou, ale ta by se asi ztrácela v pozadí.)
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

Izabella08

Hoši,

já jsem s Vaším hodnocením naprosto spokojená...čekala jsem kritiku.
Barva hlavičky je to nejmenší...ráda vyměním...jen je záhadou, že v některém záběru má Fantomas barvu modrou až trošku šedomodrou a v některém zelenou :)

Každopádně, páni porodci, díííky!

A Martinsi, Tvoje tvoření je skvělé...ten Matrix-ta jeho skvělá jednoduchost a čistota.
O roubence už ani nemluvím:)

Hardegon

#209
Snažil jsem se přinést pražanům moře. Povedlo se? Co přísná kritika?

(Tiles na horní vrstvě malby doplním)