Autor Téma: Nexo Knights (nová in-house rada) 2016  (Přečteno 57162 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline danyboy

• ...
  • Trade Count: (28)
  • furťák
  • Pohlaví: Mužské
Re: Nexo Knights (nová in-house rada) 2016
« Odpověď #30 kdy: 08.10.2015, 18:43:20 »
To je tak, když se parta designérů jednoho večera kouří nějakou tou exotickou rostlinou. Jako stíhačky  s ninjama ok, ale tanko-hrad už  je na mne moc velký záhul. ;D

Offline Anatyt

• Trade Count: (16)
  • furťák
« Odpověď #31 kdy: 08.10.2015, 18:46:19 »
Ide to dolu vodou...

Offline Petronel

• Trade Count: (1)
  • furťák
« Odpověď #32 kdy: 08.10.2015, 19:01:44 »
Ježiš, to je strašidelný paskvil.  ::) Taky mi to připomíná Time Cruisers, to byla taky taková slátanina.

Jediné pozitivum vidím u těch minifigovských hlaviček. Jsou tam nové zajímavé obličeje a výrazy.

Offline mesje

• Trade Count: (11)
  • furťák
« Odpověď #33 kdy: 08.10.2015, 19:44:30 »
Nic horšieho som z lega nevidel 10 rokov...otrasná zlatanina bez logiky (načo rytieri s brnenim, ked mám moderné zbrane?), absolútne nepouzitelne ani pre decka. Chima je oproti tomu super séria, kde su aspoň zaujímavé príšery a niektoré sety boli napadite (krokodília lod). Z tohto neni vôbec nic použiteľné. Rychlo nech to skonci a zabudne sa na to. takto dovrzat castle sa len tak nevidi. pritom nemuseli nic vymýšľať, len spravit nejaký hrad a malé sety k tomu, a ked mali potrebu dať tam niečo extravagantne, mohli spravit drakov a rôzne príšery...

Offline STARHAWK

• Trade Count: (14)
  • furťák
  • STAR WARS zberatel
« Odpověď #34 kdy: 08.10.2015, 20:19:16 »
Ja si tam urcite najdem nejake pouzitelne suciastky. Inak ti mali diablici sa mi pacia :D . Videl som tam diku nastoknutu na lightsaber hilt takze obojstranna sabla ako mali red gardisti v SW sa bude dat spravit. Armory tiez najdu uplatnenie. Ak to nebude mrte predrazene, tak v nejakych zlavach nieco kupim.

Uvidime co povedia decka a ake filmy/serialy k tomu spravia - ci to chyti.

Offline yoshimaka

• Trade Count: (4)
  • suprák
« Odpověď #35 kdy: 08.10.2015, 20:31:42 »
Beru to z té pozitivní stránky - spousta barev do reinkarnace Ice Planet.. ;D
... a to brnění vypadá také dobře.
A kdo ví, třeba to bude jen taková módní vlnka a za další 3 roky třeba naservírují "normální" castle - přiznám se, že Fantasy Eru a Kingdoms považuju za nejpovedenější (ale inkarnaci Forestmanů bych hoooodně uvítal)
Lust och fägring stor

Offline germik

• jsem zpět?
  • Trade Count: (0)
  • furťák
  • LEGO je to, oč tu běží!!
« Odpověď #36 kdy: 08.10.2015, 22:34:14 »
Uznávám že je to hodně divoké, ale Warhammer vám nic neříká? >:D Ti figové jsou na něj jako dělaní, zajímavé kostky tam jsou taky... ;)
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

Offline Daniel

• Trade Count: (14)
  • furťák
    • Mé fotky
« Odpověď #37 kdy: 08.10.2015, 22:35:11 »
Koukáte se na všechno jen svým pohledem a to navíc děsně negativním... Ano je to splácanina, ale myslím, že v LEGU vědí co dělají a podle průzkumu mezi dětskými staviteli (ano LEGO je primárně určeno pro děti :o ) si dobře spočítali, že bude prodejnost větší, než kdyby vydali podesáté klasické rytíře.
Taky si celý set asi nekoupím, ale pár dílků a částí figů se určitě bude dát použít. Rozhodně použiji víc, než kdyby místo toho byly další 4 stanice hasičů a 3 policajtů ;D
« Poslední změna: 08.10.2015, 22:50:46 od Daniel »

Offline Futurion

• suprák
« Odpověď #38 kdy: 08.10.2015, 23:08:34 »
Tomu se říká názorová pluralita a u lidí je to častý jev ;)

Offline xjankox

• Trade Count: (10)
  • mazák
« Odpověď #39 kdy: 09.10.2015, 00:02:15 »
Mne sa tam niektoré veci pozdávajú. Do vesmíru sa to hodí, niečo si asi zakúpim. Ako bolo spomenuté, farby Ice Planet, niektorí minifigs sú super, tie brnenia a tak...taká kombinácia castle fantasy space :D .
Ďakujem

Offline HD

• organi
  • furťák
  • Horcik Designs
« Odpověď #40 kdy: 09.10.2015, 00:14:13 »
Je to míchání nesmísitelného, o tom žádná, ale jestli dobře koukám, tak myslím, že se dočkáme Technic panelů v DBG! Minimálně v hradu budou podle fotek dva 3x11  >:D

EDIT: (ale musím říci, že se mi to na druhou stranu líbí po stránce nápadu více než tolikrát zmiňovaná Chima...)
« Poslední změna: 09.10.2015, 11:54:20 od HorcikDesigns »

Offline papluh

• Trade Count: (5)
  • furťák
« Odpověď #41 kdy: 09.10.2015, 01:01:38 »
Tak LEGO nevymyslelo nič originálne, science-fantasy je v literatúre celý jeden smer a nájdu sa tam veci čo by zodpovedali aj Nexo.

Skôr ako panely na tom hrade, ma tam zaujímajú tie gumené štople do pásov. Síce mám tie Mindstorms červené gumy, ale ak toto bude fungovať tak je to môj favorit.

Predstavovacie videá kladných hrdinov, meno je vždy anglická slovná hračka na oblubený zbraň
Aaron - arrow - https://www.youtube.com/watch?v=7FbmFo2LxL0
Axl - axe - https://www.youtube.com/watch?v=FoRvv7eUOnE
Clay - claymore - https://www.youtube.com/watch?v=FfdzNu2lra4
Lance - lance - https://www.youtube.com/watch?v=GF9P2tKjgks
Macy - mace - https://www.youtube.com/watch?v=Rc8dCx--iT0

Jestro designer video a maxifig
https://www.youtube.com/watch?v=jlO1vvS1Z_0

Trailek k TV seriálu
https://www.youtube.com/watch?v=MYKCndYfJ88

Fotky reálnych figov - klaďasov aj záporákov
http://i.imgur.com/pkyTWOm.jpg
http://i.imgur.com/35rWCS9.jpg
http://i.imgur.com/y9niAGY.jpg
http://i.imgur.com/6S1PwMq.jpg
http://i.imgur.com/tmQ39NY.jpg
http://i.imgur.com/OCMtnmc.jpg

« Poslední změna: 09.10.2015, 03:57:40 od papluh »

Offline tomaslambo

• furťák
« Odpověď #42 kdy: 09.10.2015, 07:51:17 »
Spousta užitečných dílů na Warhammer 40k a něco by bylo použitelné i na klasiku, tedy co se minifigů týče. Konečně si udělám tu správnou armádu vesmírných vlků. Jen pár custom nálepek, vyzbrojit rotomeči a boltery, vyměnit ty bodré tvářičky za pořádné drsňáky a jde se bojovat se zplozenci chaosu (mimochodem na ty by se tam taky něco našlo). Ale jinak strašná slátanina :D

Offline mesje

• furťák
« Odpověď #43 kdy: 09.10.2015, 09:26:44 »
Po tom, co som si tu precital pomerne priaznive reakcie na tuto otrasnu, nelogicku zlataninu, si myslim, ze TLG moze vydat doslova dokolvek, a ludia to budu akceptovat a kupovat... vsak je to hnus prveho stupna, pri ktorom je Chima exkluzivna rada Creator Expert...

Offline xjankox

• Trade Count: (10)
  • mazák
« Odpověď #44 kdy: 09.10.2015, 10:58:34 »
Ako celok to je pre Afola o ničom, ale keďže je to zlátanina, z toho vyplýva, že každý si tam nájde to svoje ;D
Ďakujem

Offline tomaslambo

• furťák
« Odpověď #45 kdy: 09.10.2015, 11:55:25 »
mesje: nevím kde sis tady přečetl příznivé reakce. Myslím že se tady v celém vlákně nepíše nic o tom že by si to někdo chtěl pořídit kvůli tomu jaké to jsou krásné sety a že by někdo přímo obhajoval řadu jako celek. Všude tady čtu jen o tom že se někomu něco hodí na něco. Někdo tady psal něco o tom, že tam jsou prvky které by se hodili k řadě Ice planet a něco zase do space obecně, mi se zase libí myšlenka překopat si to na warhammer. A u každého takového příspěvku je nějakou formou vepsáno, že se mu řada jako celek nelíbí, ale prostě ho oslovili některé prvky, respektive díly, které by použil k obrazu svému. Nejednou zde bylo napsáno, že je tato série cílená na děcka, stejně jako ninjago nebo chima, tak se tady i o této sérii bavíme, né jako o setech, ale jako o souboru použitelných dílů

PS: musel jsem reagovat na tento, na můj vkus, příliš negativní názor. Nic proti, každý máme nějaký

Offline mesje

• furťák
« Odpověď #46 kdy: 09.10.2015, 12:27:32 »
mesje: nevím kde sis tady přečetl příznivé reakce. Myslím že se tady v celém vlákně nepíše nic o tom že by si to někdo chtěl pořídit kvůli tomu jaké to jsou krásné sety a že by někdo přímo obhajoval řadu jako celek. Všude tady čtu jen o tom že se někomu něco hodí na něco. Někdo tady psal něco o tom, že tam jsou prvky které by se hodili k řadě Ice planet a něco zase do space obecně, mi se zase libí myšlenka překopat si to na warhammer. A u každého takového příspěvku je nějakou formou vepsáno, že se mu řada jako celek nelíbí, ale prostě ho oslovili některé prvky, respektive díly, které by použil k obrazu svému. Nejednou zde bylo napsáno, že je tato série cílená na děcka, stejně jako ninjago nebo chima, tak se tady i o této sérii bavíme, né jako o setech, ale jako o souboru použitelných dílů

PS: musel jsem reagovat na tento, na můj vkus, příliš negativní názor. Nic proti, každý máme nějaký

tak to je podla toho, ci sa na to diva optimista alebo pesimista :-)
mna len prekvapilo, ze namiesto zdrvujucej kritiky (lebo nic ine si tento vyplod nezasluzi) boli tie reakcie pomerne mierne... keby sme tu mali socik a akutny nedostatok lega, tak mozme riesit to, ze ako sa daju tie sety vyuzit, co s tymi dielikmi, ako to prerobit... toto je tak zla seria, ze sa da len odmietnut ako totalny epic fail.

Offline juraj

• Trade Count: (19)
  • suprák
« Odpověď #47 kdy: 09.10.2015, 13:22:24 »
Oni to podržia jeden rok, Vo výročnej správe im stúpne zisk o 2-3% a potom sa vrátia k starým hradom. Kedze tie doma vsetky deti majú, nebude to nikto kupovat. A znova začnú vymýšlať nových vesmírnych pirátov.

Inak tieto sety mi pripominaju stajú staré vesmírne základne, kde bolo nejaké vozítko, 3 - 4 figy a pár panelov na baseplate.
Česť výnimkam.

Offline Kuba

• Trade Count: (15)
  • furťák
« Odpověď #48 kdy: 09.10.2015, 14:50:41 »
TOHO ŠAŠKA CHCI  >:D  torzo, nohy i pokrývku hlavy.

Ale jinak nedávam ten hrad na pásech  ;D Jak říka Dany, jasný úlet podpořen nějakou exotickou rostlinou

Celé je to tak hnusné, až se mi to tou hnusotou vlastně zdá parádní, že si to asi vše budu muset koupit  >:D

Offline Niripe

• bažant
  • **
« Odpověď #49 kdy: 09.10.2015, 16:00:36 »
to mesje:
mna len prekvapilo, ze namiesto zdrvujucej kritiky (lebo nic ine si tento vyplod nezasluzi) boli tie reakcie pomerne mierne... keby sme tu mali socik a akutny nedostatok lega, tak mozme riesit to, ze ako sa daju tie sety vyuzit, co s tymi dielikmi, ako to prerobit... toto je tak zla seria, ze sa da len odmietnut ako totalny epic fail.

Ač s Tebou v mnohém souhlasím, tak mladej po shlédnutí obrázků s figy a toho traileru je neskutečně natěšený, kdy už bude "seriálek a panáčci". Takže zase takový "epic fail" se bojím, že to nebude. U nás doma teď zarputile bojuje Millhouse proti těm potvorám s přísavkou z Albertu nebo odkud. Mě to hlava nebere, děcka jsou happy. A pod nátlakem se toho musím účastnit  >:D

Offline Anatyt

• Trade Count: (16)
  • furťák
« Odpověď #50 kdy: 09.10.2015, 17:51:37 »
Decká by boli happy aj keby sme im podhodili na hranie figúrky Adolfa Hitlera a koncentražný tábor. To ospravedlňovanie každej somariny tým, že sa to deťom páči je alibuzmus.

Offline Hacislav

• furťák
    • Můj BL Shop Brick Ring
« Odpověď #51 kdy: 09.10.2015, 20:07:14 »
Decká by boli happy aj keby sme im podhodili na hranie figúrky Adolfa Hitlera a koncentražný tábor. To ospravedlňovanie každej somariny tým, že sa to deťom páči je alibuzmus.

Zatím co ty hledáš na somárinách (=lego setech), obvikle jen ty negativa, spousta znás si všíma těch pozitiv.
Pro tebe je sklenička s Nexo Knights poloprázdná, pro řadu z nás minimálně poloplná.

No upřímě řečeno, když to srovnám s jinejma řadama, tak u mne Nexo Knights výtězí na body před celou řadou jiných sérii.
Protože setů, které bych si rád pořídil, kvůli celému setu = kvůli stavbě kterou si z nich postavím a eventuálně vystavím na poličku, tak s výjimkou exkluzivek a velkých techniků zase až tak moc není. Sem tam nějaký SW a občas nějaké to autíčko ze city. Dokonce ani v mém oblíbeném LOTROvy zase tak moc setů u kterých bych toužil po celém setu nebylo.
Nexo Knights mají, pro mne, spoustu zajímavých a užitečných dílků. Přinášejí nové tvary (zejména věcí pro figy). Já se na ně vyloženě těším.
Ne, vystavovat si celé Nexo sety nebudu.  Nexáci budou pro mne velmi dobrým zdrojem dárců orgánů, stejně jako byla a je Chima.
Třeba se city, kde neustálí příval hasičů s policajtama mne jen nudí a sem tam i lehce prudí, člověk má skoro pocit, že v lego city civilisti skoro vymřeli a zůstali jen uniformované jednotky.
Nexo Knights se dětskám líbí no tak fajn, mě se zase líbí dílky a pokud na tom lego vydělá tak proč ne, úspěch jim jenom přeju. >:D
Tak to legu přej, třeba když nadělají na tomto prachy, pak vydají nějaký super půper, ale komerčně né až tak úspěšný set, který zahřeje i tvé škarohlídské oko.

Nevidím žádný důvod, proč tady nad tím ohrnovat nos a mentálně zde zvracet.
To už vás přestalo bavit toto provozovat nad bleoniklem?
Aktuální, (dáse říct že veškeré Bleoniklí) sety mi příjdou dost blbý a řada děcek je zbožňuje a z dílku z nich někteří AFOLové tvoří moc úžasné věci. A já jejich výtvory rád propaguji.
Už teď se moc těším jak AFOLové, zejména ti naši kostko.orgový Nexo Knights zpracují a použijí ve svých mocech. 
« Poslední změna: 09.10.2015, 20:10:54 od Hacislav »

Offline Futurion

• suprák
« Odpověď #52 kdy: 09.10.2015, 23:36:15 »
Oni to podržia jeden rok, Vo výročnej správe im stúpne zisk o 2-3% a potom sa vrátia k starým hradom. Kedze tie doma vsetky deti majú, nebude to nikto kupovat. A znova začnú vymýšlať nových vesmírnych pirátov.

Inak tieto sety mi pripominaju stajú staré vesmírne základne, kde bolo nejaké vozítko, 3 - 4 figy a pár panelov na baseplate.
Česť výnimkam.

Vesmírní piráti nebo ještě lépe kovbojové ve stylu Firefly by ale nebylo vůbec marné  ;D

Offline papluh

• furťák
« Odpověď #53 kdy: 11.10.2015, 23:42:09 »
obrázky zvyšných setov

Polybagy:

Offline Futurion

• suprák
« Odpověď #54 kdy: 12.10.2015, 08:40:43 »
Rytíř v jednostopém vozidlu s kopím, tak to jo  :o ::)

Offline Mr. Cube

• Prodejce
  • Trade Count: (29)
  • furťák
  • *
  • www.brickstore.cz
    • BRICKSTORE.CZ
« Odpověď #55 kdy: 12.10.2015, 22:42:13 »
Designéři si jedou v něčem kvalitním...každopádně aspoň pár použitelných dílků na Balroga  >:D

...jinak takovýhle návrat Falconů jsem teda nečekal  ;D
« Poslední změna: 12.10.2015, 22:47:32 od Mr. Cube »

e-shop s LEGO® dílky a minifigurkami

Offline milanv

• organi
  • Trade Count: (4)
  • furťák
  • Milan
« Odpověď #56 kdy: 12.10.2015, 23:52:51 »
Tady je dílů...

Nový typ knihy, pyramidka 1x1 se stává evidentně běžným dílem (je tu minimálně ve třech barvách), spousta dílů na minifigy včetně očekávaného poklesu ceny světle modrých a tmavě červených ručiček :) Dál pokud dobře vidím, tak na té modré šestikolce je uprostřed boku Trans Orange Cone upevněný jako cosi střílecího, a to v kulovém kloubu (Towball) - podle mě ten díl zastrčený vevnitř v Cone je dildo ve stříbrné nebo LBG barvě, to taky ještě nebylo (navíc je celkově vzácné, používaly ho jen panenky Belville). Ta Tile ve tvaru hranatého štítu je podle mě taky novinka, navíc v tom jednostopém vozítku je bez potisku, takže široce použitelná. Na stejném vozítku jsou i stříbrné kornouty na zmrzlinu - na celém BL jich je jen 6... A určitě ještě další spousta zajímavých dílů...

Offline papluh

• furťák
« Odpověď #57 kdy: 13.10.2015, 00:36:30 »
Obávam sa že na dildo (teda skôr to vyzerá ako buttplug  >:D ) to nevyzerá skôr na Technic, Axle Towball Skúšal som to a do toho cone sa 1L axle zmestí.

Offline papluh

• furťák
« Odpověď #58 kdy: 21.10.2015, 18:13:13 »
Krabica

Offline Kuba

• furťák
« Odpověď #59 kdy: 21.10.2015, 19:00:34 »
Ti malí ďáblicí jsou úplně nejvíc super. Těch bych chtěl tak 50, jsem zvědav za kolik se budou prodávat na BL, když jsou v tak velkém setu. Budou i v nějakém menším? nevšiml jsem si?