(vlastní) Brickhaven

Založil šipka, 26.01.2015, 20:26:20

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

šipka

Brickhaven a cvrkot všedního dne. Zatím to není uplně finální, drobné úpravy ještě budou.

https://www.flickr.com/photos/127256529@N08/

germik

#1
Moc pěkně udělané baráčky, škoda jen že ta skála takhle docela splývá :(
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

Aki

 :o :o :o :o
Tak to je asi to nejlepší co jsem od tebe viděl!

matka

Musím říct, že je opravdu na co koukat. Celkově je to paráda. Domky jsou velmi vydařené, a musím obdivovat, jak je každý jinak zpracovaný a zároveň jak se k sobě dohromady hodí. Na tvých stavbách obecně se mi líbí pečlivý výběr minifigů a jejich výrazů. Prostě moc povedené a žebrák je taky skvělý.
Paní na Žlutém hradě

linhi

Vypada to fajnove,no a pak ze tady chcipl pes.. >:D
Bude to nekde k videni?

šipka

Díky  :)  bude to na Kidsfestu v červnu. Budou ještě úpravy, na skále také, trochu zeleně ještě a vodní plocha také  bude poupravena.

Kuba

moc krásné, není co vytknout. Opravdu excelentní....  ;)

Vasyk

Super, těším se až to uvidím naživo !!

Igorus

Co na to říct. Megalomanské (na druhou stranu, co od tebe čekat, že  ;D ), ale kompaktní, plné detailů, zajímavých stavebních technik a příběhů. Palec nahoru!

pryb

Doma jsme se shodli, že to na první pohled vypadá jak Bergen. Nádhera.
Aktuální projekt - třídička.
Youtube kanál

Hacislav

Na fotkách to vypadá super. Na živo to musí vypadat ještě mnohem lépe. Už se nemůžu dočkat až to uvidím "na vlastní objektiv".  >:D
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Izmael10

Parádne sa zlepšuješ.
Jasná TOPka.  ;)

arnold

Moc hezký! Fotky na flikru jsou super,hlavně fotky č. 002,010,060  :)

Ryxe

Jedním slovem paráda, projel jsem celou galerii a máš tam spoustu pěkných detailů. Ty baráky jsou taky super! ;)

šipka

Díky za ohlas, a za pomoc při focení patří také Igorusovi  ;)

Igorus

Budu se muset donutit k ořezání záběru z druhé strany...  >:D ;D

Daniel

#16
Také se připojuji k tomu, že je to asi nejhezčí dílo z Tvé dílny :).
Jen teda pokud můžu něco vytknout, tak bych možná zapracoval na barevnosti - jak je ze skoro (LBG, LG) stejné šedé: skála, hradba, zeď u mola i povrch ulice...
Ale jak píšu, moc pěkné!

šipka

Ještě bude úprava, skála se krapet zazelená, na ulici bude dodáno i tmavší kamení(dlažba). Naštěstí zatím času dost.  Díky ;)

Sanna

Jo,jo,co na to říct  :o . Domečky jsou fakt parádní . Celkově to působí opravdu výborně. Moc se mi to líbí.

Skyrider

Nádherné  :D  :o :o :o  ,.celé je to úžasné. zkus ještě vyfotit domy zvlášť.jestli je něco uvnitř tak to taky vyfoť.

danyboy

Citace od: elerond kdy 27.08.2015, 13:27:43
Nádherné  :D  :o :o :o  ,.celé je to úžasné. zkus ještě vyfotit domy zvlášť.jestli je něco uvnitř tak to taky vyfoť.

To už je tvá druhá prosba o interiéry. Pochop, že interiéry skoro nikdo nestaví.  ;D

šipka

tak tak interiéry nejsou ;)  momentálně část rozebrána a druhá část ve výstavbě Brickhaven volume II    ;D

mozkit