katalog 2006

Založil Krejna, 21.02.2006, 19:08:17

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Mičánek

Dnes v supermarketu Interspar – Brno Vídeňská  nový katalog Lego na rok 2006 měli. A dost, odnes jsem si 4 ks. Jinde jsem se nedíval.

Tomášek

Jj,maji ho v Brne v Intersparu ve Vankovce a ve Sparkys na Masarykove.O nicem jinem nevim.
Procházím DARK AGE.

Anakin

#32
v Bratislave na Zlatých Pieskoch v TESCU majú.Zobral som 4. ;D ;D ;D

rasik8

Je to lepší než minulý rok ale nemohu najít nemocnici a vlaky
Moje Brickshelf galerie http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?m=Legac
Trains,trains,trains,...,ale jen 9v  http://mafiapage.wz.cz - stránky o MAFII - hře na PC

otaznik

Citace od: Legac kdy 25.03.2006, 17:22:23
Je to lepší než minulý rok ale nemohu najít nemocnici a vlaky
Jak už se tady na foru několikrát zmiňovalo:
- nemocnice není určena pro český trh
- katalog je na 1. pololetí, vlaky budou uvedeny na trh až kolem září

rdk

Citace od: otaznik kdy 25.03.2006, 18:38:31
- katalog je na 1. pololetí, vlaky budou uvedeny na trh až kolem září

Kdepak. V katalogu jsou i věci na září a tedy žádný další katalog 2006 nebude. Resp. nebude u nás v Asii, jinde v Evropě bude...

Jindroush

Upřesňuji - možná bude, možná nebude. Není to tak kategorický jako loni.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

J_BOB

tie chybky su krasne.....opat je to napisane mojou oblubenou "ceskoslovencinou". Preklad je opat kuzelny.....Hviezdy torp´doborec YImpéria Star Destroyer. "Paci" sa mi dokonca aj preklad "zviakajuca celust"....prost parada...da sa na tom nasmiat  ;) ;D
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

otaznik

Citace od: rdk kdy 25.03.2006, 19:18:21

Kdepak. V katalogu jsou i věci na září a tedy žádný další katalog 2006 nebude. Resp. nebude u nás v Asii, jinde v Evropě bude...

Mě bylo řečeno člověkem z LEGO Trading, že další katalog bude, a i kdyby nebyl, tak ten katalog JE na 1. pololetí. To že tam jsou některý věci i z dalšího na věci nic nemění.

rdk

Citace od: otaznik kdy 26.03.2006, 14:18:53
Mě bylo řečeno člověkem z LEGO Trading, že další katalog bude, a i kdyby nebyl, tak ten katalog JE na 1. pololetí. To že tam jsou některý věci i z dalšího na věci nic nemění.

Napsaný to ale na něm NENÍ, takže si můžou udělat to, co se jim bude zrovna hodit do krámu. 8) ;D

rdk

Citace od: Aki kdy 26.03.2006, 15:03:36
Já myslím, že oni si můžou, v tomto případě, udělat co budou chtít i kdyby tam bylo něco napsáno.... :P >:D >:D

O tom samozřejmě není sporu. 8) Ale pokud by ten katalog byl od ledna do června, tak je o dost větší pravděpodobnost, že plánujou katalog i na červenec-prosinec...

A pokud by ho neudělali, tak by to aspoň vypadalo divně. ;D

Petrjr


  Řekl bych, že se budou snažit držet obchodního katalogu (trade catalogue) pro rok 2006. Ještě se mi do ruky nedostal, ale dle chování odhaduji, že v prodejnách už je.
  Nemáte ho někdo? Jaký tam mají plán s vlaky?

Hansel

Mně se katalog 2006 nelíbí. Pořád raději listuji 2005.
Už obálka dává najevo, jaká série bude hlavním tahounem. Exo-Force. Samotní mechové a válečné stroje se mi líbí, ale... Určitě budou zase nehratelní jako rytíři, protože klouby jsou moc tuhé. Samotná pevnost Sentai je pak hrozná.
Co mě vyloženě vytočilo jsou noví Bionicle. Sice vím, že budu neustále omílat tu samou pravdu, ale vždy tam byli alespoň klaďasové. Komentář typu: "Je tak nenávistný a sžírající jako temné moře..." "Každého kdo ihned neuposlechne jeho rozkazů, ,ohřeje svou lávovou zbraní´." jsou opravdu příšerné. A to jsem LEGO vždy považoval za výchovnou hračku (kterou sice je pořád, ale tímto se vážně degraduje). Chudáci děti...
V TECHNICu zase chybí nějaký velký model, ty nové se také moc nelíbí :(
Překlad je samozřejmě zase příšerný.

Jediné, nad čím slintám, je nová formule. Ale na tu stejně nikdy mít nebudu :'(
Mé dílo se rozrostlo o další kus.
I když mírně infantilní :)

otaznik

Citace od: Petrjr kdy 26.03.2006, 16:03:41

  Řekl bych, že se budou snažit držet obchodního katalogu (trade catalogue) pro rok 2006. Ještě se mi do ruky nedostal, ale dle chování odhaduji, že v prodejnách už je.
  Nemáte ho někdo? Jaký tam mají plán s vlaky?

Vlaky jsou naplánovány na září.

Anakin

ach jasne Sentai centrum.vyzerá veľmi nestabilne hlavne to napojenie múru na bránu.ale aj tie veže vyzerajú nestabilne

franta

Velký modely Technic budou na podzim, tak šetři.