37. Pražská KOSTKY Pub Org hospoda

Založil Thrawn, 21.02.2014, 16:34:23

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Termín konání 37. pražské hospody

28. 3.
7 (87.5%)
4. 4.
0 (0%)
11. 4.
1 (12.5%)

Celkem hlasů: 8

milanv

matka, pryb: skvěle, jste doplnění :) Pavle, u tebe jsem nevěděl jistě - radši jen pokec?
Pán na Žlutém hradě

Thrawn

Já taky jen pokec, ale budu se koukat  :)
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

milanv

Pán na Žlutém hradě

Hacislav

Tak jsem si byl dneska pro Orlíka, ať si mám na Pubu s čím hrát.
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Martins

To je lákavé, 50 na 50 že dorazím... asi budu jen tichý pozorovatel. V kolik workshop začíná?

hawran

Příjdu tak 60 : 40. Pokud mi peki předá dílky v pondělí, přinesl bych je, pokud bych nemohl operativně předám prybovi nebo milanoviv.
Workshopu bych se zúčastnil, mám si přinést orla?

V kolik to začíná?
Dík a těším se!
K.
Bricks Forever!

milanv

Doplnil jsem vás, těším se, tak doufám, že vám to vyjde!

To je dobrá otázka, na ten začátek. Tradičně hospoda začíná v sedm, na začátku chvíli budou chtít pokecat všichni, takže bych to viděl na začátek workshopu mezi čtvrt a půl. Tomíku, jak to vidíš ty?

EDIT: Pro hawrana: ano, každý svého pt... orla s sebou!
Pán na Žlutém hradě

hawran

Dík. A ta hospa je na rohu Slovinské a Kodaňské?
Bricks Forever!

Tomik

Citace od: milanv kdy 20.03.2014, 21:25:28
To je dobrá otázka, na ten začátek. Tradičně hospoda začíná v sedm, na začátku chvíli budou chtít pokecat všichni, takže bych to viděl na začátek workshopu mezi čtvrt a půl. Tomíku, jak to vidíš ty?

Já bych viděl začátek na půl osmou, aby stačili dorazit i případní opozdilci. Co se týká setu, ze kterého budeme skládat, tak vyhrál orel - Creator 31004. Prosím tedy všechny účasníky workshopu, ať si ho zakoupí a vezmou s sebou. Podrobnější info o průběhu a užitečných pomůckách pošlu všem účastníkům soukromou zprávou o víkendu.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

milanv

Citace od: hawran kdy 21.03.2014, 08:43:07
Dík. A ta hospa je na rohu Slovinské a Kodaňské?

Jo jo, vchod z Kodaňské.
Pán na Žlutém hradě

Tomik

Chtěl bych přihlásit dalšího účastníka hospody - mojí ženu. Přijde jen na čumendu, skládat nebude.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

milanv

Pán na Žlutém hradě

milanv

#42
Přijdu si jak z vtipu, ale je to tak: mám dobrou a špatnou zprávu.

Dobrá je, že hospoda je zamluvená, dokonce na heslo "kostky" :)

Špatná je, že se mi posunula jak služebka, tak osobní záležitosti (následně) a tudíž nebudu moct dorazit. Je mi to líto, že to raději nekomentuju. Ale není to poslední hospoda a Tomíkovi se přihlásím na dálkové studium :)

Pro vás možná zajímavá zpráva je, že budu v Norimberku, takže pokud někdo víte něco konkrétního, co byste chtěli z oficiálního LEGO obchodu, dejte vědět přes SZ a domluvíme se.

No a samozřejmě si to užijte!

Milan
Pán na Žlutém hradě

Martins

ahoj, dorazím a nakonec i s orlem! naviděnou večer...

Thrawn

Asi dorazím o chvíli později (čtvrt až půl hodiny).
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Thrawn

Jsem rád, že jsem váas všechny viděl, byla to super akce. A Pekimu děkuji za příležitost si zahrabat, našel jsem tam tři dílky, které jsem potřeboval nahradit, plus nespočet dalších, které potřebuji na základnu.

A Tomikovi za super workshop! ;)
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Tomik

Chtěl bych poděkovat všem účastníkům workshopu za pozornost a vysoké stavitelské nasazení. Na konci workshopu se nám orel proměnil v páva (neboli slepici), kobru, raka, prase, chlapíka s taškou a dále v plachetnici, letadlo a BAGR! Díky kladnému ohlasu u částníků budu workshop určitě opakovat, aby se ho mohli zúčastnit i další zájemci.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

MiHo

Citace od: Tomik kdy 29.03.2014, 17:05:33
Díky kladnému ohlasu u částníků budu workshop určitě opakovat, aby se ho mohli zúčastnit i další zájemci.

Doufám, že to nebude každou hospodu.
Myslím že by bylo vhodné toto téma přejmenovat na 1. Pražský workshop a rozhodně to nezapočítávat jako 37. hospodu.

Tomik

Citace od: miho kdy 29.03.2014, 17:54:18
Doufám, že to nebude každou hospodu.

Že se workshop dostal do hospody byl takový experiment a z mého pohledu úspěšný, protože přišlo 11 lidí, což je z mého pohledu určitě nadprůměr. Každopádně příští workshop budu organizovat samostatně. Pokud se na něj bude chtít někdo přijít jen podívat a neskládat, tak bude také vítaný.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

hawran

Ahoj, já nemám s čím porovnávat. Pro mně to bylo super setkání a hodnotím ho velice pozitivně. Takže děkuji všem (tomikovi za prezentaci, pekimu za hrabárnu a všem ostatním za příjemnou atmosféru - zejména thrawnovi a prybovi :) )
Bricks Forever!

pryb

Dvě fotky ve velmi dokumentační kvalitě - Tomíkův workshop následně narušený rozbalením balíčku od Jana/pekiho. Bylo to prima.

miho, až na krátkou přednášku to byla regulerní hospoda.
Aktuální projekt - třídička.
Youtube kanál

milanv

Já jsem moc rád, jak se to povedlo. Dokonce z fotek vidím, že servírka splnila slib, co mi dala, tj. že skupinku, co měla zabukovaný salónek, přesune a salónek přenechá nám. Chvíli mi trvalo, než jsem ji o tom přesvědčil, ale je hodná.
Pán na Žlutém hradě

Rewolt

Nechcete někdo vyvěsit fotky modelů ?
It's a trap!

Hacislav

moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Jamesek


Tomik

Citace od: Hacislav kdy 10.04.2014, 00:31:58
Tak fotky najdete zde:

Velké díky za fotodokumentaci našich výtvorů!
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr