(Vlastní) Červená Lhota

Založil Daniel, 30.03.2013, 10:34:32

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Daniel

Další stavbou, která vznikla na objednávku na Lipno je zámek Červená Lhota. Stvba je již dokončená a předána.

Rozměry včetně vodní plochy:
délka:140 cm
šířka: 110 cm
výška:70 cm

Objednáno dílků 42 tisíc, něco zůstalo nevyužito; takže počítám, že ve stavbě je uaszeno cca 37 tisíc kostiček.

Zde je odkaz na BS:
http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=525500

p.s.: Vím, že odkaz stále (již třetí den) není pro veřejnost, ale jelikož odjíždím na měsíc pryč, tak si prosím počkejte, než to na BS zveřejní.

Hardegon

No je to pecka. Jsem zvědav na ty další fotky, některý ddetaily mi hodně zajímají.

Izmael10

Skvelá práca. Radosť pozerať.

otaznik

Vypadá to luxusně, taky se těším na galerii.

Aki

Moc pěkné! Jsem zvědav jak jsi vyřešil ten šikmý štít na odvrácené straně. Střecha je naprosto dokonalá.  :o :o :o

mirek

KDO UMÍ, TEN UMÍ !  Kdo neumí, ten čumí ! Skvost.

PS.: ...v reálu plavou (plavaly) ve vodě fekálie a použitý toal. papír.

Anatyt

Teda tá bosáž, to je pecka! Si šikovný staviteľ! Palec hore.

Marty713

WOW!

Normálně nestíhám, vnitřní nádvoří je neuvěřitelné, jedna z nejlepších prací s úhlama na střechách a barevností, co jsem kdy viděl.

A ta bosáž... prozradí mi někdo techniku? Koukám na to, nevěřícně vrtím hlavou a pořád mě napadají různé kombinace různých dílků, ale poskládané tiles a plates to prostě být nemůžou, že ne?! :o

danyboy

Je tak krásné, že si to nastavím jako tapetu. :)

FilipS

Taky čumím na tu bosáž jak blázen. Celkově je to úchvatný.

Kuba

Nechci spamovat, ale na tohle můžu jedině napsat: Krásná stavba, taky bych chtěl jednou něco takového postavit :)  ;)


germik

#11
Bosáž jsou tiles 1x3 1x2 (bílé), plate 1x1 (červené a bílé) a bricky 1x1 - se studem na straně?

Jinak je to fakt něco :o
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

Sanna

Nějak už nen,í co k tomu říct,vše už tu bylo řečeno. Vypadá to parádně. Koukám,že na Lipně to bude úžasná podívaná.

Drobuliatko

Uzasne dielo! Boli sme tam s rodinou pred par rokmi a velmi sa nam tam pacilo. Ten chodnik okolo celeho jazera poskytuje mnoho fotogenickych miest a pohladov na hrad.

Daniel

Lhota je již přestěhována na Lipně...

MLT

Mám to na ni pár kiláků, jezdím tam i na kole.

Kam se hrabe skutečná stavba na tvoje dílko, Dane.

Naprosto perfektní.

linhi

Ano Lhota je luxusni,kazdemu se zda mala,ale verte ze je to
take pekny macek a hlavne naprosto verna predloze!

Bard

Super ztvárnění krásné předlohy. Jen jsem tiše seděl a kochal se prohlížením detailů.

VocucBat

#18
Béé :'( já se ještě tak hezky stavět nenaučil. :'(

Micho

Okrem precízne realizovaných stavieb pre Lipno, ktoré tu s úžasom sledujem, ma zaujal aj výborný spôsob prezentácie stavieb a informácií k nim. Keď si pomyslím na popisky, ktoré som pripravoval na výstavu v Banskej Štiavnici pre 3,5 rokom, tak sa cítim ako z doby kamennej.  ;D

Prezentácia VIP MOC-ov bude na najvyššej profesionálnej úrovni v histórii nášho fóra, veľmi sa mi to ráta. Aj to celkové riešenie, že MOC je umiestnený centrálne v strede stola a je tam až nadmerne veľký priestor na info s tým, že návštevník si to bude môcť vychutnáť priamym pohľadom bez skla, fotiť napriamo z uhlov podľa ľubovôle a zároveň nemá priamy prístup k MOC-u.

Proste krása, tlieskam, moje uznanie majú všetci, ktorí sa na tom podieľajú a aj tí (alebo ten), ktorí na to vytvorili technické aj finančné podmienky. Úroveň MOC-ov jednoznačne rastie ...  Snáď už iba vydať k výstave nejakú knihu a už nebude k tomu čo dodať, len si to vychutnávať. To si fakt nemôžem nechať ujsť a z Košíc niekedy v lete tých 750 km (x2) spravím, a samozrejme nie sám.  :D :D :D

peki

Citace od: Micho kdy 27.05.2013, 23:18:58

To si fakt nemôžem nechať ujsť a z Košíc niekedy v lete tých 750 km (x2) spravím, a samozrejme nie sám.  :D :D :D

Bude to naprosto jedinečná akce. Pro cestu ze SLovenska bych doporučil jet z Bratislavy přes Rakousko. Určitě to je kratší (a většina po dálnici nebo silnici se 110 Km v hodině) než Bratislava -Brno -Humplolec -ČB -Krumlov-Lipno