Autor Téma: Star Wars 2014  (Přečteno 104701 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Mr. Cube

• Prodejce
  • Trade Count: (29)
  • furťák
  • *
  • Pohlaví: Mužské
  • www.brickstore.cz
    • BRICKSTORE.CZ
Re: Star Wars 2014
« Odpověď #330 kdy: 02.09.2014, 22:12:13 »
Ten set je krásný.

e-shop s LEGO® dílky a minifigurkami

Offline STARHAWK

• Trade Count: (14)
  • furťák
  • STAR WARS zberatel
« Odpověď #331 kdy: 03.09.2014, 09:13:41 »
Uz vcera vecer som ho videl a vytesoval sa.

Nebyl ten UCS Slave (nebo něco jemu velmi podobného) na té uniklé fotce z LEGO kanceláří?
To su pre mna 2 podstatne veci na tom UCS kvoli ktorym ho kupim:
1. novy Boba s komplet potlacou vsetkeho (chrbat, ramena, ruky)
2. novy kokpit, vecsi ako predosli, ktory bude pouzitelny na nieco aspon sa bliziace minifig meritku. Ten posledny je dobry tak na microfig meritko presne pre toho figa, co bol v Lego Hoth board game.

1. SPLNENE (ramena a zapestie, hadam aj chrbat podobne ako ma Jango)
2. SPLNENE (je oblejsi a je 8 stud siroky)

Celkovo je to o kus vecsie ako posledna verzia a viac sa to blizi minifig meritku, pripadne by sa dalo este o kusok zvecsit kedze aj predosli kokpit umoznil este tak 2 studs na kazdu stranu zvecsit vnutorny priestor.

Nedavno som pisal do TLC ci uz konecne mozu oficialne potvrd zvesti o UCS Slave 1 a odpisali ze bohuzial nemozu, ze potrebuju este cas a bude treba pockat na oficialne predstavenie na ich strankach a hla par dni po odpovedi umoznili priesak info do AFOL komunity :D
Uz takych ludi asi bolo viac co sa dozadovali info.

Ja si uz len vklude mozem pockat na vydanie, prychystat miesto na polici vedla UCS Imparial Shuttle, rezervovat financie.

Konecne sa moje obavy rozplinuly, kedze stale hrozilo ze to dokaslu ako Sandcrawlera.

Pre mna ista kupa hned po vydani. Este keby tak dali nejaku promo akciu so zlavou aspon 15% ako bola aj pri Sandcrawlery, potesilo by.

Offline Futurion

• Trade Count: (1)
  • suprák
« Odpověď #332 kdy: 03.09.2014, 12:28:57 »
Pro SW fandy jasný must-have. Líbí se mi, že loď není příliš hranatá jako dřívější model, je věrnější předloze.

Offline P4tr1cius

• Trade Count: (23)
  • furťák
« Odpověď #333 kdy: 03.09.2014, 14:59:40 »
Tak sme sa dočkali. Konečne.

Plusy sú jasné - 2000 kociek (veľkosť), farebnosť, KONEČNE aj info panel, ako sa na UCS patrí a sluší, a určite aj prevedenie. Je to taký (vysávačsky) fešák. No a aby som nezabudol aj figy, teda jeden (asi nemusím písať ktorý.. . A to keď som pred niekoľkými týždňami písal, že očakávam 5 figov a viacej,... Zjavne som si myslel aký som vtipný,.. a "ono" sa stalo.

Mínusy, keď sa človek hlbšie zamyslí, niesú asi žiadne markantné. Takže CHVALABOHU za to, že je!

Offline otaznik

• Moderátor
  • Trade Count: (174)
  • furťák
  • ?
    • Moje sbírka na BS
« Odpověď #334 kdy: 03.09.2014, 17:06:22 »
Pěkné, cena 199.99$. 1996 dílků a 4 minifigurky.
Krásný set, i já budu zvažovat koupi, i když SW sety nejsou moje parketa.

Offline Kubos.cz

• Glory to the empire
  • Trade Count: (16)
  • suprák
« Odpověď #335 kdy: 04.09.2014, 01:40:17 »
Na internetu se oběvilo side by side srovnání posledního slave 1 a ucs slave 1.
The dog is dead, long live the dog.
 Můj velmi neaktuální Brickshelf http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?m=kubos-cz

Offline Drobuliatko

• Trade Count: (1)
  • mazák
  • Pohlaví: Ženské
« Odpověď #336 kdy: 04.09.2014, 09:21:01 »
V podstate zvacsili ten posledny o par studov a cenu o par desiatok eur. :D No dobre - pridali figa a cedulku s popisom.

Offline P4tr1cius

• Trade Count: (23)
  • furťák
« Odpověď #337 kdy: 04.09.2014, 09:45:34 »
V podstate zvacsili ten posledny ...o cenu o par desiatok eur. :D

Aby som doplnil tvoju trefnú poznámku:

Presne o 130,- EUR. Tri figy rovnaké, okrem potlače. A dvaja obyčajný trapáci navyše.

Napriek tomu tento set je naozaj pekný. Na druhej strane mne sa páči aj ten posledný Slave.

Offline Darth

• Trade Count: (42)
  • furťák
    • Darthova sbírka - galerie
« Odpověď #338 kdy: 08.09.2014, 16:20:17 »
Dnes dorazila. Bohužel žádný překvapivý obrázek z budoucích setů neobsahuje. Ale psaná je pěkně, dokonce se tam objevuje i Darth Revan.

Offline havlik.jakub666

• Trade Count: (0)
  • furťák
« Odpověď #339 kdy: 08.09.2014, 16:28:18 »
Dnes dorazila. Bohužel žádný překvapivý obrázek z budoucích setů neobsahuje. Ale psaná je pěkně, dokonce se tam objevuje i Darth Revan.

Páni, to vypadá hodně pěkne  :o
LEGO forever

Offline STARHAWK

• Trade Count: (14)
  • furťák
  • STAR WARS zberatel
« Odpověď #340 kdy: 23.09.2014, 11:58:30 »
V podstate zvacsili ten posledny o par studov a cenu o par desiatok eur. :D No dobre - pridali figa a cedulku s popisom.

Spravili ho o dost vernejsi. Kridla sa sklapaju uz konecne tak ako maju. Mne sa ten povodny pacil len chvilku a potom som zacal premyslat ako ho zlepsit a spravit viac v minifig mierke lebo tuna sa Boba v kokpite fakt tlacil a o interiary sa nedalo ani uvazovat. Hlavny limit zvecsenia a customizacie toho modelu bol kokpit, ten dovolil zvecsit model max o 2 study do sirky.

Stale to nie je uplne minifig meritko ale je to uz o nieco znesitelnejsie a ked aj tune pridam zvecsenie o 2 study do sirky bude to este blizsie k spravnej mierke.

Hravam x-wing miniature game a lode Falcon, Slave 1 a Imperial Shuttle tam su a su v mierke k sebe. Tak si ich sfotim niekedy a zistim aky by mal byt Slave v porovnani s Imp Shuttle a Falconom kedze tieto tiez existuju ako UCSka.

Uz len cakam kedy pojde do predaja a kde a ako ho kupim, hodil by sa nejaky bonus ako polybag ked uz to pojde za plnu cenu - jeden z mala modelov co som ochotny kupit za plnu cenu.

Offline havlik.jakub666

• furťák
« Odpověď #341 kdy: 04.10.2014, 08:18:26 »
Tak Slave I se přesouvá na příští rok:
http://brickset.com/
LEGO forever

Offline Kubos.cz

• Glory to the empire
  • Trade Count: (16)
  • suprák
« Odpověď #342 kdy: 05.10.2014, 17:46:46 »
Myslíte, že bude ještě jeden velký set letos ? Máme ucs xwing a sandcrawler ale exklusive letos ještě nebyl ne ?
The dog is dead, long live the dog.
 Můj velmi neaktuální Brickshelf http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?m=kubos-cz

Offline havlik.jakub666

• furťák
« Odpověď #343 kdy: 05.10.2014, 17:57:13 »
Myslíte, že bude ještě jeden velký set letos ? Máme ucs xwing a sandcrawler ale exklusive letos ještě nebyl ne ?
X-wing byl loni. Sandcrawler za exclusive považuji a protože už byl odtajněn Slave I, který ale bude v prodeji až od ledna, tak už asi ne
LEGO forever