Mártyho hra: Hádej co?

Založil Marty713, 02.02.2013, 20:56:10

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

votrelec

Tak trebars:

Věšák

10178
Stojí tu vedle mě (resp. homemade) :D

Colonel32

Nechcete si to zorganizovat jako soutez?

Jeden clovek pripravi sadu x, treba 30, obrazku, a vystavi je v predem dohodnuty termin. Vsichni soutezici maji y casu na to, aby nasli co nejvice spravnych odpovedi, ktere zaslou sz organizatorovi souteze...

Raistlin M

Citace od: Colonel32 kdy 06.02.2013, 12:08:31
Nechcete si to zorganizovat jako soutez?

Jeden clovek pripravi sadu x, treba 30, obrazku, a vystavi je v predem dohodnuty termin. Vsichni soutezici maji y casu na to, aby nasli co nejvice spravnych odpovedi, ktere zaslou sz organizatorovi souteze...
Tebe svrbí prsty z toho neorganizování čehokoliv, že?  ;D

Colonel32

Ne, já bych se chtěl zúčastnit. A pokud tam nebude moc techniku, tak i vyhrát.  >:D

votrelec

10178 samozrejme spravne...

Věšák

Tak tady taky jedna srdcovka :)

votrelec


Věšák


votrelec

Tak uvidime

Měch

#70
Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

votrelec

no jo.  :o Tazsie uz asi nic nevymyslim  :'(

Mr. Cube

Nechci plevelit diskuzi, ale má nějaký význam, když jsem měl u toho 7110 tu sedmičku přepůlenou čarou, takže ta sedmička byla na dvě půlky (teď už nevím, jestli to bylo na návodu, nebo na krabici), nebo to mám brát jako tiskovou chybu? :)

Marty713

Pokud by byl zájem o oficiální soutěž, mile rád ji zorganizuji, stačí dost zájemců, rovněž nějaký sponzor a hlavně místo poroty bych vybral několik kvalifikovaných lidí, kteří by tyto výřezy sestavili a já z nich vybral kompilaci dejme tomu těch 50 setů.

Ale už teď dopředu říkám - alternativní oficiální modely jsou ok - pokud jsou na krabici, ale z návodu, který zkresluje jak barevně, tak konstrukčně se nic hádat nebude. Upřímně z toho trains výřezu jsem dospěl tak max. k závěru, že jde o nějaké samolepky na dvou červených tiles - někdy z toho návod opravdu není vidět.

germik

Zájem určitě je - Vždycky když sem přijdu tak už je to všechno uhádnuté - když by na to bylo dost času tak by mě to hledání opravdu bavilo ;)
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

Měch

Jestli bude soutěž, já bych se hlásil jako "vyhledávač materiálu" pro ostatní.
Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

otaznik

Schválně jak těžké bude tohle...

Systematik

6285-1: Black Seas Barracuda předpokládám...

otaznik


Thrawn

History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

otaznik


otaznik

To už jste to všichni vzdali?  8)

pryb

Vypadá to, že budeš muset udělat větší výřez.
Aktuální projekt - třídička.
Youtube kanál

otaznik

Citace od: pryb kdy 24.02.2013, 20:38:37
Vypadá to, že budeš muset udělat větší výřez.
Ne, ne, jen zkoušejte. Všechny předchozí jste uhodli obratem, tak to teď hned nevzdávejte.

Villa Legina


Thrawn

History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

otaznik


TUKE

Len tak stretím. Castle 375 ?

otaznik


otaznik

Je to pro vás zajímavější, když je to takto těžší, nebo vám vyhovovaly ty obrázky, kde to bylo jasné během 5 kliků na BL?