Hardegon - Sbírka minifigů

Založil Hardegon, 27.01.2013, 15:03:31

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

cemo

Co takhle použít do westernu torso Ann Lee z Monster Fighters?

Petronel

Citace od: Hardegon kdy 28.01.2013, 20:45:51
Citace od: Petronel kdy 28.01.2013, 20:35:24
odkud je ten Magič v zeleném čtvrtý z leva v horní řadě? Má pěknou róbu. Z jakého je setu?

;D To je prosím pěkně v originálu paní profesorka z bradavic http://www.bricklink.com/catalogItem.asp?M=hp093

Díky. To je ale škoda, tu už asi těžko seženu  :( Jo ještě by se ti tam hodila ta pěkná čarodějka v modrém z Whitefangovi recenze nových minifigů.
Viz.:

Ví někdo odkud je tento šat prosím? Asi nepatřil původně kouzelné bytosti.
(popř. se omlouvám za trochu OT  8) )

Tomtombuy


Colonel32

Citace od: Petronel kdy 02.02.2013, 20:03:48
Díky. To je ale škoda, tu už asi těžko seženu  :(

Co je tohle zase za výkřiky zoufalství, vždyť je jich Bricklink plnej...

Chápal bych zoufalství, že se někomu nedaří sehnat Plate, Modified 8 x 8 with Grille with 2 x 2 Diamond Cutout Center ( http://www.bricklink.com/catalogItem.asp?P=4151c ), ale tohle?

Hardegon

Citace od: cemo kdy 31.01.2013, 15:48:56
Co takhle použít do westernu torso Ann Lee z Monster Fighters?

Po tý už jsem koukal. Ale to bych spíš viděl mezi piráty.

Citace od: Tomtombuy kdy 02.02.2013, 20:11:22
Je to princezna ze setu 7093.
http://www.bricklink.com/catalogItem.asp?S=7093-1

V tomhle setu je mimochodem i čaroděj, kterýho už dlouho shánim (za cenu nižší, než je na BL).

Colonel32

Těch mám 8 kusu z doby, kdy jsem bral 8x hradové šachy. Doteď jsem to všechno udržoval set-kompletní (včetně blej dílů i krabic), i když každou část jinde. Když ale vidím ty ceny, začínám být v pokušení ty čaroděje poprodávat.

Hardegon

Tak z vesela pokračuju a stále nekončím. Dnes přidávám druhou půlku figů z 16. až 18. století. Tentokrát suchozemce...


Hardegon

V poslední době se tu hemží mnoho Space národů. Tak představuji i svoji skupinu. Výzkum vesmírných plavidel je ale jen na začátku. Pro přesuny mezi planetami ale využíváme úplně jiné zařízení.

V pozadí řadová vojska, komando vlevo využíváme pro infiltrace, záškodnictví a bleskové přepady.


Hardegon

Asi nejskromnější parta. Stále probíhá nábor do řad hlídačů. Grázlů tam mam ale hodně.


Thrawn

Citace od: Hardegon kdy 04.02.2013, 13:03:05
V poslední době se tu hemží mnoho Space národů. Tak představuji i svoji skupinu. Výzkum vesmírných plavidel je ale jen na začátku. Pro přesuny mezi planetami ale využíváme úplně jiné zařízení.

V pozadí řadová vojska, komando vlevo využíváme pro infiltrace, záškodnictví a bleskové přepady.



Nepostavili jste teď náhodou základnu na Měsíci?  ;D
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

P4tr1cius

Máš to naozaj pekné. Je zaujímavé sledovať jednotlivé skupinky. Teším sa s čím prídeš nabudúce.

Jotun

Tak ty barokní figové nemají chybu, slint:D :o :o

Hardegon

Tak zase po delší době malý přídavek. Unionistická revoluční armáda

flickr


richchie

tieto zbierky su luxusne, obzvlast sa mi paci ze kazdy fig je niecym iny. ja osobne sa tiez snazim aby som nemal figy ako z tovarne, t.j. uplne rovnake... no nie uplne sa mi to dari ::)

Hacislav

Pěkné moc pěkné. A jsem zvědavý na další skupinky.

K podobným úvahám a přístupu k sbíraní jsem došel také u své armády, ale bohužel já se klonům úplně neubráním, ikdyž se je snažím co nejvíce potlačit.
Až to poskládám trochu dohromady, tak také odprezentuju, ale zatím mi ještě spousta kousků chybí.
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Bard

Krásně se na to kouká. Unionistická armáda a "suchozemci" ze 16. - 18. stol. mě zaujali nejvíc.

Mr. Cube