Lego festival v Harfě - veřejná souťěž

Založil majer, 13.07.2012, 15:32:57

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

majer

Byl jsem se tam podívat. A veřejná soutěž mě vysloveně zklamala. Sochy z lega jsou hezké, hlavně bysty a kdyby tam První soukromé muzeum lega udělalo tu svojí expozici větší, asi by to mé zklamání z vystavených soutěžních děl aspoň trochu zmírnilo. Nepočítám do toho díla kostkařů, ale ty už jsem znal odsud z fóra.

FilipS

Malá účast nevím, když sem tam MOC přinesl, tak si naříkali, kolik se toho sešlo a kam to všechno vůbec dají. Dále měli potřebu model pře fotit, což nechápu, moje fotky měli. Čekal jsem, že přijde někdo se zrcadlovkou a pán co si vše fotil na Iphone to má jen pro osobní účely.  Ups... ;D

peter

Citace od: FilipS kdy 20.09.2012, 15:06:05Malá účast nevím, když sem tam MOC přinesl, tak si naříkali, kolik se toho sešlo.

Sám ale vidíš čeho se tolik sešlo a to právě až po tom, že se jim nepřihlásili jiné, lepší modely.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

tomas.

Citace od: FilipS kdy 20.09.2012, 15:06:05
Čekal jsem, že přijde někdo se zrcadlovkou a pán co si vše fotil na Iphone to má jen pro osobní účely.  Ups... ;D
S kvalitou fotek mě taky překvapili, taky jsem čekal zrcadlovku... Mně tam teda dali mojí fotku, páč jsem to dodal až v sobotu.
A to že tam jsou tovární modely, to teda vůbec nechápu. Míň by v tomhle případě bylo podle mě bylo víc.  ;)

peki

Citace od: Tomik kdy 20.09.2012, 12:19:02
Tak už běží internetové hlasování o nejlepší model z Lega - naleznete ho zde.
Tak jsem hlasoval, překvapilo mne, že jsem si musel pamatovat jméno stavitele ne číslo modelu.

Colonel32

Mně spíše nemile překvapilo toto:

Počítá se hlas s platnou e-mailovou adresou. Vítězí model s nejvyšším počtem hlasů. Odesláním hlasu, dávám organizátorovi, v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 480/2004 Sb. v platném znění, souhlas s použitím e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely Galerie Harfa.