Autor Téma: shop.lego.com  (Přečteno 283072 krát)

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Offline ThomasMorta

• Jsem AFOL a mám rád Nexo Knights
  • Trade Count: (0)
  • suprák
  • Pohlaví: Mužské
  • Legem si plním dětské sny!
    • Galerie mojí tvorby
Re:shop.lego.com
« Odpověď #1170 kdy: 03.09.2019, 20:35:57 »
Já včera zkusil něco naházet do košíku a hlásí mi to chybu, ať se pokusím do košíku vložit cokoliv - setkali jste se s tím někdo a jde to nějak opravit?
Jsem AFOL a miluju řadu Nexo Knights!
Diskuse o Nexo Knights: NEXO KNIGHTS :: vlastní tvorba, modifikace, sbírky... :: Galerie mojí tvorby (hostováno na Rajce.cz)

Offline Kubos.cz

• Glory to the empire
  • Trade Count: (16)
  • suprák
« Odpověď #1171 kdy: 03.09.2019, 21:39:00 »
Já včera zkusil něco naházet do košíku a hlásí mi to chybu, ať se pokusím do košíku vložit cokoliv - setkali jste se s tím někdo a jde to nějak opravit?

Pokud je to chyba na tve strane zkus jit na lego shop a

1) ctrl + f5 = smaze cache a nacte stranku znova
2) pouzit jiny prohlizec nez ten ve kterem to nefunguje
3) smazat cookies, cache prohlizece za poslednich X dni
4) vyresetovat prohlizec do defaultu (nezapomen si ulozit zalozky)
The dog is dead, long live the dog.
 Můj velmi neaktuální Brickshelf http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?m=kubos-cz

Offline Darth

• Trade Count: (42)
  • furťák
    • Darthova sbírka - galerie
« Odpověď #1172 kdy: 04.09.2019, 16:18:45 »
To jim napiš na zákaznícký servis, body ti musí vrátit.

Tak mi vrátili body do VIP zóny.

Offline mesje

• Trade Count: (11)
  • furťák
« Odpověď #1173 kdy: 04.09.2019, 17:26:47 »
a osobitna tema je ked chce niekto pouzit VIP body osobne:
- musi si na pokladni otvorit tu aplikaciu a predavacka musi fyzicky odklepnut pouzitie bodov - takze ak zahapruje internetove spojenie, tak smola. Takze kto nema smartfon alebo mobilny internet, ma smolu.
- ak ma clovek konto registrovane v krajine, kde nie je kamenny shop (tj slovensko aj cesko), tak smola, moze body minut iba na nete, kedze aplikacia neukaze moznost uplatnit body na kamennej predajni. Takze opat smola.
Tak ich trapna stranka vzdy blbla a bola na velmi slabej urovni, ale ako vidno TLG dokazalo klesnut este hlbsie.... hlavne ze si mozu odklepnut dalsiu ekologicku aktivitu ze nepouzivaju fyzicke karty...

Offline Clermont

• suprák
« Odpověď #1174 kdy: 04.09.2019, 18:31:40 »
To se tu resilo ze se da vymenit jazyk na strankach a to nabidne uplatneni v kamenne prodejne v jine zemi nez odkud clovek je nebo se pletu?
To by byl pruser nakupovst v rakousku a nemit moznost ve stejnem obchode ty body neuplatnit jen proto ze jsem registrovany v CR.

Online Chairudo

• Trade Count: (2)
  • furťák
« Odpověď #1175 kdy: 04.09.2019, 18:33:48 »
Pokud to tak opravdu je, tak trochu podcenili lidi co cestují po evropě a jinde po světě a příležitostně navštěvují obchody.

Offline davroman

• Trade Count: (18)
  • furťák
« Odpověď #1176 kdy: 04.09.2019, 22:43:20 »
Mám cca 3 týdny starou zkušenost z Lego Store v Mnichově:
1. předem si zákazník musí přes eshop vygenerovat za body slevový voucher, který následně prodavač vidí a při placení uplatní, voucher má ale omezenou životnost (myslím měsíc - nevím jistě), důvodem této změny je, aby (asi v rámci GDPR) prodavač neviděl zůstatek bodového konta zákazníka;
2. uplatnění slevového voucheru na prodejně je bez problémů, tedy bez jakékoliv změny jazyka či co.

A teď ta humorná část příběhu - žádný voucher jsem si předem negeneroval (nebylo moc z čeho, vše jsem předtím vybral na nákup Harleye), nicméně prodavač mi přesto při placení oznámil, že tam voucher mám (a na zajímavou Eur částku) a doporučil mi jej uplatnit, pokud v nejbližší době nebudu nakupovat. Tak jsem neváhal.   ;)

Offline Robbed

• Trade Count: (15)
  • furťák
    • flickr
« Odpověď #1177 kdy: 27.09.2019, 10:30:13 »
https://www.lego.com/cs-cz/service/replacementparts

Replacement parts je zase otevřený, rychle jsem objednal, než to zase zavřou :D

Offline Matthes_CS

• furťák
« Odpověď #1178 kdy: 27.09.2019, 13:14:06 »
https://www.lego.com/cs-cz/service/replacementparts

Replacement parts je zase otevřený, rychle jsem objednal, než to zase zavřou :D

Co tam tak objednáváte? Nějaké nově věci, než se objeví na BL nebo co má cenu tam brát?

Offline Anatyt

• Trade Count: (16)
  • furťák
« Odpověď #1179 kdy: 27.09.2019, 13:17:57 »
Dobrá otázka.

Online Pool

• furťák
« Odpověď #1180 kdy: 27.09.2019, 13:45:58 »
Vyplatí se odtud brát jen něco málo. Třeba nějaká zvířata tam mívají levnější než na BL nebo nějaké zbraně jako luky a tyhle specialitky. Z těch normálních dílků tam mívají levnější hlavně ty menší dílky, jako třeba Plate 1x1 a 1x2. Pokud člověk chce jen nějakou malou objednávku, tak pak si to musí přihodit k normálnímu nákupu co má nad 1400 Kč, aby měl poštovné zdarma, jinak je tam poštovné teď snad 80 Kč.

Offline Robbed

• furťák
    • flickr
« Odpověď #1181 kdy: 27.09.2019, 13:51:55 »
Co tam tak objednáváte? Nějaké nově věci, než se objeví na BL nebo co má cenu tam brát?

Jj, přesně to jsem udělal, spousta nových dark red dílků z nového harleye, kterých je na BL jen pár za nehorázný ceny, tady relativně OK. Pak pár dílků, co mám v BL wanted listech a jsou tu levnější než BL average price, ale takových není moc.

Offline Matthes_CS

• furťák
« Odpověď #1182 kdy: 29.09.2019, 10:30:52 »
Tak jsem hledal, co by stálo za hřích a našel:
necelých 40kč.

Na FB AFOLS of Facebook jsem dal podobný dotaz a ještě byly doporučeny nové technic dílky.

Offline Matthes_CS

• furťák
« Odpověď #1183 kdy: 30.09.2019, 09:55:56 »
Tak jsem hledal, co by stálo za hřích a našel:

necelých 40kč.

Na FB AFOLS of Facebook jsem dal podobný dotaz a ještě byly doporučeny nové technic dílky.

Ještě jsem zapomněl k tomu nákupu, že se mi stávalo, když jsem potvrdil objednávku v B&P a mělo mě to hodit na lego.com, tak mi to házelo chybu acces denied, musel sem chvíli čekat, a pak to šlo, ale b&p jsem radši kontroloval a pak se mi to stalo znovu. Na fóru bricksetu jsem našel, že sem nebyl sám s tímto problémem.

Offline kajman

• POFOL
  • bažant
  • **
« Odpověď #1184 kdy: 03.10.2019, 23:02:22 »
V pátek od 06:00 by měly přibýt na shopu nové modely SW a slibují i slevy na SW.

Offline STARHAWK

• Trade Count: (14)
  • furťák
  • STAR WARS zberatel
« Odpověď #1185 kdy: 04.10.2019, 09:13:33 »
V pátek od 06:00 by měly přibýt na shopu nové modely SW a slibují i slevy na SW.

WOW. Tak na tie slovenske ceny sa im mozem z vysoka vysr... Napr v zaklade UCS Y-wing 220 miesto 200. To sa mi uz viac oplati spravit si vylet do Viedne a popritom nakupit aj ine veci ako SW figurky a Transformers co zbieram a hned prva vecsia vec co kupim my pokryje naklady na benzin.

Offline Robbed

• furťák
    • flickr
« Odpověď #1186 kdy: 04.10.2019, 10:44:27 »
WOW. Tak na tie slovenske ceny sa im mozem z vysoka vysr... Napr v zaklade UCS Y-wing 220 miesto 200.

Já ho na slovenským shopu vidím za 175,99 € místo 219,99 €