(Vlastní) Omega Ship WIP

Založil Luky1987, 12.12.2011, 08:30:49

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

gearcs

Ty fotky jsi sem neměl dávat! Teď si buď jistej, že nám z Plzně to budeš muset ukázat naživo.  ;D
Řekl bych, že to je tvoje nejlepší stavba a jsem moc zvědavej, jak dopadne. Tolik detailů u tak velký lodi, na to se moc dobře kouká. Příště si troufneš i na Červeného trpaslíka...  ;)

SpCasPi000

Mojím snom je aby Luky postavil Kocku alebo Guľu Borgov zo Star Treku, otvárateľnú s komplet detailami chodieb vnútri, borgskí figovia sú už k dispozícii tiež. Rozmery tak 2x2 metre  ;D
Bola by škoda nezúročiť skúsenosti a detaily z tejto megalode i do budúcnosti na niečo ďalšie výnimočné  :D

frantoka

Space nemusím ale po vzhliaduní tvojho diela sa mi začína páčiť.
Krásne detaily ako skutočné. gratulujem Ti. :)

Měch

Normálně mě bere studless Lego, ale tohle je ta nejlepší, nejvymakanější a nejhezčí loď jakou jsem z Lega zatím viděl. Říkám "zatím" protože není vyloučené že své dílo v budoucnosti nepřekonáš.

Dovolil bych si jeden nápad jako vášnivý sci-fi fanda: zkus udělat některé detaily jakoby vyšší, takhle se to z dálky všechno slévá v jednolitou vrstvu. Nebo naopak někde nižší vrstvu.

Nevím jak to popsat, prostě aby detaily víc vynikly a byly jakoby masivnější, snad to líp vystihne obrázek co jsem našel.

Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

Luky1987

Hlásím hotovo, dnes/zítra to snad nafotím a přes víkend upravím fotky ;)

Petronel

hotovo? Jako celá loď? Se vším všudy?  :o

Tak to si držme klobouky  ;D