Společný projekt SPACE - další výstava

Založil Mtron, 01.06.2011, 14:01:31

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

měla by se na výstavě Lipno 2014 objevit sbírka setu Space

ANO
33 (47.1%)
NE
12 (17.1%)
Je to hloupost
12 (17.1%)
nezajímá mě to
13 (18.6%)

Celkem hlasů: 70

Thrawn

Tak jestli je to kvůli této základně, tak souhlasím a těším se na ní. Je pozitivní, jak se to v této sekci rozjelo. Akorát škoda no, budeme si tu bitvu muset dát pak při rozebírání :)

Btw., co ta výstavka ofiko setů. Bude, nebude?
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

znouzectnost

Hmmm bitva ve které si někdo vezme pár BII to si moji SP I a II přijdou provětrat obušky  >:D nebo se přidat na špatnou stranu a provětrat ty prohnané M:Trony dvojicí renegadů? Takové možnosti...

znouzectnost

A moji Megacoři 6989 zůstanou doma?  ???

Thrawn

History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Togaran

Poslední rozvržení se mi líbí. Je na Znouzecnost(-ovi?) kam se usadí, mě je to celkem jedno, záleží na krajních stavitelích, jak se dohodnou s napojením.

M vs B: Bitva se přece může odehrávat přímo na Mtronské základně :)

Crosstheme Megacoři: nevešly by se k té tvojí základně? jako nějaké depo, kde by třeba 4 stáli zaparkovaní.

Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Mtron

Taky bych tam rád viděl bejky zaparkované, ale  ??? jeden Megacore zabere baseplate o 48x48 studech. Což je fakt masakr. Blíž bych je k sobě nedával pokud by si je mohly lidé nafotit a lépe prohlídnout. Rád bych je tam viděl. Bohužel nevím kde na ně uspořit místo. Bitvu jsem zrušil na CS. Jedině bych musel okleštit základnu což se mi osobně nechce. Jiné návrhy? Přepadneme Pirates :D Pod Kolami bejků jich zhyne dost :D ;D ;D
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

peki

Citace od: Mtron kdy 10.02.2013, 09:18:32
. Jiné návrhy?

nedá se nějak "pohrát " s hloubkou 1 m? Nevím jestli ji všichni plně využijí, jestli by se nedalo udělat nějaké efektivní 2 úrovňové členění terénu, V nějaké oblasti/pasáži. které by umožnilo ztvárnění bitvy či umístění dalších strojů. Jinak coby laik bych si dovedl bitvu (či bitku) představit na nějaké části space diorámatu.

Thrawn

#127
Pokud bychom chtěli prezentovat oficiální sety, tak by tam musely být za zastoupené rody tyto:
M:Tron - 6989
Spyrius - 6949, 6959
Blacktron II - 6933, 6988
O CS ani nemluvě. To nepůjde  :(
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

znouzectnost

Dodejte místo a dodávku a vystavíme všechny oficiální sety >:D

Thrawn

Citace od: znouzectnost kdy 10.02.2013, 17:13:10
Dodejte místo a dodávku a vystavíme všechny oficiální sety >:D

Špatně jsem to předtím napsal. Myslím to tak, že na ně nebude místo. Výše zmíněné sety samy o sobě zabírají dost místa. M:Tron psal, že 6989 zabírá samo o sobě jednu baseplate 48x48. 6933 nebude jiné a ty ostatní sety jakbysmet.

Ale co vidím jako pozitivní je, že bychom na podobné další výstavě v budoucnu i s oficiálními sety a pořádnou bitvou mohli zabrat pěkný kus výstavní plochy. Klidně od 0 až po 14  :)
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Mtron

Lipno point - přeposláno od Pekiho

1) stavební víkend jsou 2 možnosti
- buď to stavět a dávat dohromady víkend před vernisáží
- přijet ve čtvrtek/pátek a postavit to těsně před vernisáží (resp. zasklením).

První varianta je bezpečná, pro ty co staví a zúčastní se vernisáže  (což budou doufám všichni) znamená ale 2 cesty na LP
Druhá optimalizuje dopravu stavitelů (materiál by se mohl nějak dovést před tím), ale nedovedu posoudit jak pracné to bude dát na LP dohromady během pátka. Je potřeba počítat i se zasklením. Takže by bylo lepší přijet třeba ve čtvrtek večer nebo v pátek ráno,  a dát do dohromady.

Ubytování stavitelů budu zajištěno na LP jak na stavební víkendy tak na vernisáž

Mezisklad je v Praze,  odtud bude organizován hromadný odvoz. V případě potřeby pomoci s odvozem od jinut dejte vědět.


- Já to budu mít komplikované tím, že manželka má v květnu kolem 12tého rodit  ;D Záleží na přírodě jak a co. Určitě budu na stavěcím víkendu a vernisáži. V případě více lidí vezmu dodávku a jedu přes Prahu.

HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Robbed

Pro mě bude mnohem lepší varianta 2 kvůli dopravě, přijet ve čtvrtek večer a dát do kupy jak terminátora, tak space projekt. Za čtvrtek večer a celý pátek by se to mohlo stihnout :)

Togaran

Jsem taky pro druhou variantu. Dorazím buď ve čtvrtek nebo v pátek ráno.
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

znouzectnost

Bavíme se tu o čtvrtku/ pátku 30.5./31.5? To by asi neměl být problém, takže hlasuji pro. Nejede někdo kolem Pardubic? Nějak budu mít málo místa v autě...

Robbed

Citace od: znouzectnost kdy 25.02.2013, 19:25:23
Bavíme se tu o čtvrtku/ pátku 30.5./31.5?

Ano.
Snad pojede i někdo z Brna :)

Thrawn

#135
Jestli mi dají v práci volno, tak s tím nemám problém.

A samozřejmě, i já jedu z Prahy v podstatě nevytíženém hatchbacku  :)

Máte v plánu tam přespat? Třeba vzít si spacáky a přespat přímo na výstavišti?  :)
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

peki

#136
Citace od: Thrawn kdy 25.02.2013, 22:42:03
Máte v plánu tam přespat? Třeba vzít si spacáky a přespat přímo na výstavišti?  :)

Ano  ;)  S tím, že se počká na vernisáž/společenský program  ;)

Citace od: Mtron kdy 25.02.2013, 11:33:36
Ubytování stavitelů budu zajištěno na LP jak na stavební víkendy tak na vernisáž

Robbed

Začínám se docela obávat, že nestihnu postavit svoji část :-[ :( Mám nedostatek času a terminátor není ani zdaleka hotový a s tímto projektem jsem vůbec nepohnul. Pokud bych hodně nestíhal, tak bych mohl postavit třeba jen poloviční verzi.

Mtron

Citace od: Robbed kdy 13.03.2013, 14:21:26
Začínám se docela obávat, že nestihnu postavit svoji část :-[ :( Mám nedostatek času a terminátor není ani zdaleka hotový a s tímto projektem jsem vůbec nepohnul. Pokud bych hodně nestíhal, tak bych mohl postavit třeba jen poloviční verzi.
Nemaluj čerta na zeď. Hold nepůjdeš spát a dáš si noční  ;D ;D ;D. To stihneš úplně v klidu. Při nejhorším možném scénáři to šoupnem a zastavíme na místě jako v KŽ. Vezmu nějaké dílky. Nebo tam mrskneme Bejky.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Togaran

Po delší době dávám aktualizaci stavu mojí stavby.
Podepření zadní části předpokládám z polystyrénu.
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Mtron

Rýsuje se ti to pěkně. Už se moc těším až to spojíme na Lipně. Vypadá to dobře. Jako tvoje první vesmírná základna pro Spyrius. Až budeš mít landing zone a nějaký další udělátka .... budem to mít lepší než hradaři.  ;D Nějaký radar nebude?
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

linhi


Mtron

Citace od: linhi kdy 25.03.2013, 11:19:11
Lepší než hradaři?? :-D   

Troufám si tvrdit, že ano až uvidíš můj červený hrad a zahrádku minového pole kolem, budeš chtít stavět SPACE  ;D ;D ;D
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Robbed

Teď už je asi jisté, že to nestihnu, opravdu mě to mrzí a štve :(

Náhradu za nezaplněné místo můžu když tak přivézt ARC starfighter

peki

#144
Citace od: Robbed kdy 16.04.2013, 13:18:02
Teď už je asi jisté, že to nestihnu, opravdu mě to mrzí a štve :(

Náhradu za nezaplněné místo můžu když tak přivézt ARC starfighter

Model OK, ten určitě použijme. V rámci space projektu bych ho buď smrknul, nebo vyplnit něčím jiným, třeba Mtrony, zrušenou bitvou atd. . Dejte mi co nejdříve vědět kolik tedy bude vaše délka.

Citace od: Robbed kdy 04.01.2013, 22:11:34
Mtron: vlak klidně postavím.

Togaranův pokrok mě inspiroval natolik, že jsem si dnes udělal chvíli čas a začal stavět po hodně dlouhé pauze :).

Výška tunelu je 10 bricků, vlak vyšší nejspíš nebude.

Co bude s vlakem?

Robbed


znouzectnost

Mám přibalit pár předělávek v barvách M:Tronu, SP I nebo Futuronu?

Mtron

přibal pane. Rád se mrknu a nafotím nové stroje pro Mtronské jednotky.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

znouzectnost

Nic moc objevného nečekej,

velké stroje pro M:Trony nemám, monorail(y) asi brát nebudu a pak je to většinou jen variace na CS modely a podobné.
Originální je jen minicore magnetizer (soutěžní?) >:D a 2 malé lodě, takže moc ke kopírování nebude.
Navíc jsou to stavby co jsem potkal různě potkal na netu, tak je můžeš znát...

Mtron

Oznámení

Vzhledem k vytíženosti stavitele Robbeda se uvolnila plocha na stavění 2x2 baseplate 48x48 studs. Najde se někdo ze SPACE stavitelů, který zaplní mezeru vzniklou? Času je málo a tak Vás žádám do pátku 19.4.2013 o vyjádření. Pokud se nikdo nenajde svět se nezboří. Peki má záložní plán.

Prosím nezdráhejte se. Děkuji.

MTRON OUT
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz