Kombinace železnice s městem

Založil Noves 33, 01.02.2010, 21:57:31

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Luky1987

Máš to pěkné, jde vidět progres a jak na tom postupně pracuješ, jen trošku zlepšit fotky ;).

mirek

Navazuji na předchozí můj příspěvek a posílám foto projektu 12V kolejí.
Protože nemám žádnou 12V kolej, ani loko se sběrači proudu, neznám rozměry a rozteče vodivých částí, bude potřeba tento nápad vyzkoušet, zda bude mít vůbec nějaký život.
Je to jen nápad. ;D

hobby

Teď jsem se podíval u sebe:
U originálních 12V kolejí jsou obě lyžiny (vodiče) blíže k sobě a také motor má oba sběrače blíž. Takže v tomto případě to asi pro 12V vlaky nepůjde. Co je to prosím za profily? Dík.

Noves 33

Citace od: mirek kdy 03.06.2010, 08:19:50
Moc pěkné. Když jsou vodiče "učesané" a šikovně schované na ploše, je to paráda.
Elektrárna na posledním snímku je dokladem, ža tak by to nemělo být.


Jistě, vodiče busou schovány. Otázkou je do jaké míry se mám zabývat jejich úschovou, když ten prostor nebude navždy věnován Lego městu a já jej budu muset chtě nechtě přestěhovat. Ale už mi v hlavě zraje plán na velkou železnou konstrukci, na které bude dřevotříska a kabely se budou moci schovat pod tuto konstrukci...

mirek

Citace od: hobby kdy 03.06.2010, 09:22:34
Teď jsem se podíval u sebe:
U originálních 12V kolejí jsou obě lyžiny (vodiče) blíže k sobě a také motor má oba sběrače blíž. Takže v tomto případě to asi pro 12V vlaky nepůjde. Co je to prosím za profily? Dík.
Hobby, profily jsou od pana Magliče z ETS.

Noves 33

Citace od: Luky1987 kdy 03.06.2010, 08:26:57
Máš to pěkné, jde vidět progres a jak na tom postupně pracuješ, jen trošku zlepšit fotky ;).

Díky. Jde to pomalu, ale pokaždé, když tam odtud odcházím, tak se kochám ;D Na fotkách musím zapracovat, jsem ale ultra amatér... :P