#3. Bratislavský KOSTKY.org pub (ANKETA)

Založil S.t.a.l.k.e.r., 24.08.2009, 11:50:06

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Ktorý z termínov vám vyhovuje?

12.9
1 (16.7%)
19.9.
2 (33.3%)
26.9.
0 (0%)
3.10.
0 (0%)
10.10
3 (50%)

Celkem hlasů: 6

5o

Stein už nevyhovuje? Ja som bol v tom, že sa stretneme tam.
Preto lebo Lego...

S.t.a.l.k.e.r.

Citace od: 5o kdy 25.09.2009, 14:05:09
Stein už nevyhovuje? Ja som bol v tom, že sa stretneme tam.
Stein sice vyhovuje, ale bolo by fajn skusit iny podnik. Co poviete na restauraciu Divny Janko nedaleko uradu vlady? Je to kusok od Kollarovho namestia, kuchyna je tam velmi dobra.

Micho

#32
Mimochodom, 10.10. sa hraje kľúčový futbalový zápas 3. skupiny o postup na MS 2010: Slovensko - Slovinsko. Síce je to o 20.15 hod., ale pre cezpoľných to môže byť problém.

Tabuľka skupiny a čo sa hraje je tu: http://sporttab.sme.sk/futbal.php?part=sum&liga=ms&ev=MS+2010&cast=qEu&sk=3

Ja si ten futbal chcem pozrieť. Vyskočila mi aj dôležitá vec, na večer piatok 9.10. - kolega z práce, výborný grafik a priateľ, oslavuje okrúhlu 40-ku. Takže tam budem. Tým pádom, aj keď by som sa rád zúčastnil stretnutia v BA, tak 10.10. mne nevyhovuje.

S.t.a.l.k.e.r.

Citace od: Micho kdy 30.09.2009, 10:34:32
Mimochodom, 10.10. sa hraje kľúčový futbalový zápas 3. skupiny o postup na MS 2010: Slovensko - Slovinsko.
Nooo, o futbale sa už krátko pojednalo... ;)  Na druhej strane sa v dňoch 8.-11.10. v BA koná najväčšia kynologická udalosť roka - Svetová výstava psov v Inchebe + Celoštátna výstava na Dostihovom závodisku, tiež dobrý dôvod prísť.
Viď info tu: http://www.worlddogshow2009.com/.


5o

Poďme radšej riešiť to konzumné zariadenie, kde sa teda dá najesť aj napiť či vypiť. Keby sme si tu mali písať, čo všetko sa v ten, alebo v okolí dňa stretnutia deje, tak to by bolo na dlhú besedu.
Ja som U Divného Janka nebol asi aj 8 rokov, ale vtedy sa mi to tam celkom páčilo. Boli sme predtým v Sladovni na pive, vyhladli sme a toto bolo ešte otvorené. Dali sme si nejaké jedlo a zase pivko, no ale musím napísať, že vtedy som až tak nehľadel na ceny. A od vtedy sa určite pomenili, zvýšili, ale aj tak veľa sa o tomto podniku nepíše. Takže ja som za. Kto je proti a kto sa zdržal?
Preto lebo Lego...

S.t.a.l.k.e.r.

Definitívna informácia k miestu konania 3. BKP, bude to reštaurácia Divný Janko na Jozefskej ul., začiatok 14:00.

V miestnosti napravo od vchodu máme rezervovaný stôl pre 10 ľudí, tak sa nedajme zahanbiť nízkou účasťou. Kto máte záujem prísť, pošlite mi prosím správu kedy asi môžem očakávať váš príchod. Taktiež máte možnosť vyžiadať si moje číslo mobilu, keby ste napr. mali problém s orientáciou.

5o

Dúfam, že si nemusel platiť zálohu na konzumné pre 10 ľudí.
A čo sa týka môjho príchodu, no neviem kedy sa v sobotu preberiem k životu, ale mohlo by to byť niekedy okolo obeda, tak možno stihnem aj začiatok o 14:00. Keby som náhodou meškal, dajte si na moje zdravie. Ale nie moc, lebo ako vraví môj šéf, kto nepije so mnou, ten pije proti mne.
Preto lebo Lego...

S.t.a.l.k.e.r.

Citace od: 5o kdy 05.10.2009, 15:10:22
Dúfam, že si nemusel platiť zálohu na konzumné pre 10 ľudí.
Keby som musel platit zalohu za stol, stretko by sa tam nekonalo... takze klidek, pridite kedy uznate za vhodne, ale zase opatrne, o siedmej nas tam uz asi neostane vela.  ;)

Inak nemate niekto nadbytocne starsie katalogy ako 2009? Pri inventure svojich som zistil, ze okrem tohtorocnych nemam ziadne...

MwK

Vidím to nejak blede...asi sa mi nepodarí prijisť... :-\
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

S.t.a.l.k.e.r.

Citace od: MwK kdy 05.10.2009, 16:52:44
Vidím to nejak blede...asi sa mi nepodarí prijisť... :-\
Rezervoval som stol pre 8-10 osob a zatial mam potvrdenu ucast iba od dvoch ludi...  ???
Zda sa, ze dalsi BKP bude az v maji-juni 2010.

MasterWindu

Citace od: Stalker kdy 05.10.2009, 21:29:37
Citace od: MwK kdy 05.10.2009, 16:52:44
Vidím to nejak blede...asi sa mi nepodarí prijisť... :-\
Rezervoval som stol pre 8-10 osob a zatial mam potvrdenu ucast iba od dvoch ludi...  ???
Zda sa, ze dalsi BKP bude az v maji-juni 2010.
Starec to si to stretko môžeme rovno dať hocikde a hocikedy, napr. v De Zwann-e.

Takýmto odhodlaním to stratí úplne zmysel a nakoniec to budeme plánovať 1x ročne, to Vám vyhovuje? Viem, že som minule nebol dlho, no tentokrát som si to veľmi dobre zariadil a zabezpečil aj náhradu za seba v "tichej" domácnosti. Bol by som veľmi rád keby došiel min. 5O, STARHAWK a Stalker.
Dark ages forever ...

S.t.a.l.k.e.r.

#41
S touto zostavou dúfam môžem počítať, prisľúbil sa aj nový člen nickom Eltee, MwK a B.A.X.O. uvidia.
DeZwaan z mojej strany kedykoľvek a rád, to by ste ale autá museli nechať doma...

Dúfal som, že nás príde toľko, aby sme mohli nahlas aspoň v teoretickej rovine pouvažovať nad pretekmi modelov buď na suchu alebo na vode.

5o

Fíha, trochu to tu ožilo a hneď mám na vás pár otázok:
Čo je to: De Zwann? To je nejaká planéta z vašej obľúbenej série SW?
Majo, aj ty máš tichú domácnosť?
No a Stalker pre nás pripravil nejaké súťažné prekvapenie. Gúľanie grígľov to síce nie je, ale aj tak sa teším.
Škoda, že MwK nepríde, mohli sme si poklábosiť o autách a náhradných dieloch, tak snáď nabudúce.
Preto lebo Lego...

MasterWindu

Citace od: 5o kdy 06.10.2009, 14:20:27
Čo je to: De Zwann? To je nejaká planéta z vašej obľúbenej série SW?
Majo, aj ty máš tichú domácnosť?

De Zwann je celkom útulná a hlavne špičkovo vybavená krčmička s tvrdou pivnou Belgickou náturou. So Stalkerom sme tam raz boli (na jeho odporúčanie), bolo fajn, a odvtedy mu dĺžim jednu návštevu tohto podniku aj ja.

Ak si správne čítal v úvodzovkách ... "tichú"...  domácnosť, tak hej je ozaj "tichá". Prirovnal by som to k fabrikovému výrobnému pásu nejakej automobilky (samozrejme nie v čase krízy). Posledne bola na programe "tanierovačka" a spor o to kto viac kričí, nakonec to vyhrali deti.  :-X
Dark ages forever ...

5o

No teda, asi nie som jediný komu sa kríza prehnala domácnosťou. Nemyslím finančná.

De Zwann, vyzerá celkom dobre. Mimochodom, na Panskej je aj moja obľúbená kaviareň s gaučom.
Preto lebo Lego...

S.t.a.l.k.e.r.

Citace od: 5o kdy 06.10.2009, 14:56:43
De Zwann, vyzerá celkom dobre. Mimochodom, na Panskej je aj moja obľúbená kaviareň s gaučom.
Než sa podaktorí rozbehnete do Labute (De Zwaan = Swan = Labuť), vedzte že pivo tam nestojí menej než 1,50 €, Granát je asi jediný zástupca 'našich' pív. Ale za to je to rokmi overená kvalita s výbornou kuchyňou a skvelým belgickým pivom, nanešťastie sa čerešňový Kriek už nečapuje, majú ho iba fľaškový.

STARHAWK

Vidim ze sa tu dost diskutuje, nejak nemam cas si to tu poprecitavat cele kazdy den. Dostal som sa k tomu az dnes.

Co sa mna tyka, prist chcem.

Co sa casu 14:00 tyka, tak to mi trochu nevyhovuje. Od 13:00 chodievam tu v TT hravat Magic TG kartovu hru. Takze bud dojde az okolo 16:00 alebo by som zase musel odist velmi skoro. Takze to vidim asi na neskori prichod.

Co sa miesta tyka, vyhovuje mi miesto s doprim pristupom autom aj s parkovanim - a tym myslim aby som nemausel bludit po blavackich jednosmerkach a hladat kde to mozem nechat a obavat sa papuce na aute. Naposledi ma to stalo 7,5E lebo som nechcel papucu pri stati okolo Istropolisu a nechal som to preto na platenom, po cca 4-5h som zistil ze som si spatne pozrel a nebola to 1h = 1E ale 1h = 1.5E, co uz. Nie ze by som bol lakomy ale viem si predstavit aj lepsie minute peniace, napr na LEGO alebo karicky :D :D :D . Dalsia podmienka je dobre osvetlenie a este normalne ceny za stravu, predsa len si tam urcite dam nieco jest. Alkohol ma netrapi, kedze ho nebudem moct pyt a aj tak ho mam doma plnu ladnicku a spajzu.

Ta Labut mi moc auto-friendly nepripada. Len Tak Tak je Divný Janko na Jozefskej ul. - pokial sa tam da nekde parkovat, cesta by bolapo hlavnom taku, potom cez jednu jednosmerku a uz som tam.

Jo a ak niekto nieco chcete a zhanate tak sem s tim, ja skusi pozret ake casti mi chybaju.

Stalker: katalogy pozrem, CW 1cast novej serie prinesiem (uz ju mam pozretu)

Off Topic: v Nedelu oslavujem narodky a manzelka mi vraj dala spravit nejaku speci LEGO tortu, tak som zvedavy co z toho bude, foto potom zverejnim.

MasterWindu

STARHAWK nepustil si sa pred písaním tvojho príspevku do tej alkohol-špajze? Nejak sa ti motajú písmenká. hh  :D   ;D
Dark ages forever ...

5o

STARHAWK, mal som rozpísanú správu, ale nejak mi zmrzol Explorer, a hľa je to nová správa od Maja.

No ale chcel som napísať, že toto je slovo chlapa, prísť do centra s autom. Ja keď mám niečo v centre, a mám najprv hľadať miesto a potom tých parkovacích predajcov, tak to idem radšej busom. Áno máme tu aj platené parkoviská 1 alebo 1,5 E za hodinu a potom každá začatá polhodina ďalšie Euro. No tak to idem busom, pešo a môžem si v kľude niečo zajesť aj vypiť, ale hlavne mám času a času.
Samozrejme cez víkend je to iné, už netreba všade platiť, ale väčšina miest je obsadená, lebo domáci sú doma.
Preto lebo Lego...

S.t.a.l.k.e.r.

V tej uličke ktorá spája Štefánikovu a Nám. slobody - Spojná ul. - sa parkovať dá bez parkovacích kariet, kolegovia tam nechávajú autá cez týždeň. Je to pár krokov od Jozefskej.

MwK

Už to viem naisto... ::)
Nedá sa mi prijísť, užite si to...
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

STARHAWK

nema niekto nieco z tohoto:

Light Bluish Gray alebo Light Gray
Dish 3 x 3 Inverted

napr v sete 7251 Darth Vader Transformation

ciernu 2 aj viac krat a bledo sedu, niekolko kusov
Brick, Modified Facet 3 x 3



Light Bluish Gray Slope, Curved 6 x 2

Left and Right, Light Bluish Gray, Light Gray Wedge, Brick 4 x 2


lodne stoziare ciernej farby


strasne spatne pocasie je a v BA bude asi dost ludi, neni tam aj futbal dnes ?

moc sa mi tam dnes nechce ist :) ale adam sa ukazem aspon na chvilu okolo 16tej (o 13:00 idem v TT hrat karty a ked odide o 15:00 tak hadam do 16:00 tam dorazim)

chce niekto nieco ?

Stalker chcel nove CW - prinesiem

S.t.a.l.k.e.r.

Dnešné stretnutie bolo účasťou zatiaľ najchudobnejšie, ďakujem Majovi (MasterWindu) a Peťovi (5o) za účasť. Nálada bola tradične dobrá, prostredie trochu hlučné, obsluha vyhovujúca a pivo za 1,50 €.
Snáď sa pri ďalšom stretnutí pod hlavičkou BKP na budúci rok stretneme viacerí. Dovtedy, kto ma chuť sa stretnúť a pokecať, nech sa ozve.

MasterWindu

Pre mňa bolo stretnutie fajn, taktiež ďakujem Peťovi za organizáciu a 50-vi za účasť. Rád som si pokecal, trocha škoda, že to STARHAWK nestihol.
Pre dnešné stretnutie som vyhotovil malú cedulku, ako ozdobu na stôl a aby bolo poznať čí sme, keby sa náhodou dostavili noví členovia.

[příloha smazaná administrátorem kvůli své velikosti]
Dark ages forever ...

5o

Asi by som aj ja mal niečo napísať, keď už som tu bol a aj ste ma už spomenuli.
Nuž prišiel som celkom a asi aj prezieravo či náhodou načas. Miesto bolo celkom dobre osvetlené, občas aj zahlučnené. Asi som si odvykol od klasických Pubov, kde síce reve aj hudba, ale aj tak sa musíme prekrikovať, aj keď sedíme centimeter od seba. Ponuka pív podľa www.kamnapivo.sk nebola síce aktuálna, ale dať za Budvar v centre 1,5 E je celkom v norme. Celkom slušný bol aj výber jedál, väčšinou po 3,3 E + obloha 1,5 E. Keby sme sa zdržali dlhšie, tak ochutnám a napíšem.
A k samotnému stretnutiu, môžem napísať všeobecnú spokojnosť, pretože sme si pokecali o všeličom možnom a somzrejme sme vás aj poohovárali. Na jednej strane je škoda, že sa nás zišlo až tak pomenej, ale zase pokiaľ by nás bolo viac, teda asi 10, tak by sme vytvorili minimálne dve samostatne diskutujúce skupinky.
Možno by sme to ďalšie stretnutie mali nazvať ináč. Niečo v štýle: Stretnutie priateľov a diskusia o koníčkoch a voľnom čase. Ale to už je strašne dlhé.
Preto lebo Lego...