RULovy pixle

Založil RUL, 25.11.2008, 01:15:48

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

otaznik

Citace od: Colonel32 kdy 06.06.2009, 13:18:33
Krabička to prodává jen jednou, tak proč nešetřit? Šetření na kvalitě dílů mi vadí o dost více.
Kvalita zabalení i samotného obalu může ovlivnit i budoucí nákupy. Ale samozřejmě kroky TLC chápu, jen je mi to líto.  :-\

RUL

Nejlépe na tom jsou ze současných setů (i vzhledově) asi sety STAR WARS.

RUL

Už je to uděláno, už je to hotovo.  :-*

TomB

Citace od: RUL kdy 06.06.2009, 13:09:27

Pravda, ale zajímalo by mě, co na to říká místní omladina.  ;)
Místní omladina na to říká, že dřív to bylo lepší, byť jsem krabičky 80´s viděl jen z obrázků.....
Nejlepší stejnak ale byly ty 90´s ;)
K Tvé Sbírce - Je nádherná, ale jako stavitel nechápu, doma mi nic v originální podobě nevydrží ani týden ;D ;D ;D.
Složení mých příspěvků:
54% sarkasmu, 13% rozumování, 3% nepravdivých informací a 30% destilovaného trolismu!

RUL

CitaceMístní omladina na to říká, že dřív to bylo lepší, byť jsem krabičky 80´s viděl jen z obrázků.....
Nejlepší stejnak ale byly ty 90´s ;)
K Tvé Sbírce - Je nádherná, ale jako stavitel nechápu, doma mi nic v originální podobě nevydrží ani týden ;D ;D ;D.

Že jo? Vždyť to říkám!  :D
Ono by Lego nemělo jít designem až tak razantně s dobou, vždyť krabička Marlborek či flaška Balantinky také němení několik dekád svůj charakteristický vzhled. Kvalitní, zaběhnutá značka, se přeci prodává sama, ani nepotřebuje extra reklamu.

Jinak díky za chválu, ta vždy potěší. Stále mám čím dál tím větší chuť postavit celé město, ale ten čas, ten zatracený čas si na to najít.  :-[

RUL

Co nechal Děda mráz pod stromkem:
(stavbu setu 7632 jsem si moc užil)

Filipkod

pekné sety  :) závidím ti 6355  ;D
Nech vás lego sprevádza !

RUL

Citace od: filipkod kdy 26.12.2009, 19:42:09
pekné sety  :) závidím ti 6355  ;D

Jo, tak ten mi přišel z Portugalska, setík byl použitý, ale kostky byly pěkně zalepené v origo sáčcích a kostky jako nové.

Velké zklamání ale bylo, že mi pod stromek nedorazil set č. 10182 (Café Corner).  >:( Na druhou stranu ale mám co stavět na Silvestra.  8)

RUL

Přikládám fotku jednoho snad nejhůře uskladnitelného setu a dvou sáčkových minisetů, které v obchodě neseženete (30003 myslím snad ani v ČR sehnat nešel).

peter

Hmm, tak ten mini válec Ti závidím. Na něj mám již také spadeno, ale ještě vůbec netušim jak se ke mně dostane :-\
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

RUL

Citace od: peter kdy 28.12.2009, 11:59:36
Hmm, tak ten mini válec Ti závidím. Na něj mám již také spadeno, ale ještě vůbec netušim jak se ke mně dostane :-\

Já ho sehnal na anglické Ebayi a sehnat ho zase takový problém nebyl.

RUL

Ještě jsem se chtěl zeptat, k setu č. 7685 jsem měl v krabici tytéž samolepky 2x, je to nějaká anomálie nebo je vše v pořádku?
Jinak set je to mimořádně vyvedený, akorát je tak velký, že se ani nevleze na "legosilnici".  :)

RUL

A dneska ráno mi dorazil 10182, sotva, co jsem otevřel oči, jsem měl po náladě, protože krabice byla v zuboženém stavu.  >:( Pošťačky jsem se ptal, proč na tenhle "Vánoční dárek" čekám už od 13.12. a dorazil teprve teď, bohužel mi nebyla schopna odpvědět, což i celkem chápu. jen jsem doporučil, ať si změní firemní motto "Dnes podáte, zítra dodáme". Stav krabice se dvěmi dírami jsem zjistil až doma, škoda, asi bych napsal stížnost, ale nejspíše bych tím stejnak nic nevyřešil... Alespoň, že přední část krabice je neporušená, no nic jde se stavět.  8)

Ondra

Citace od: Matošo kdy 28.12.2009, 13:21:35
Bohužel pošta má toto motto pro "obchodní balíky", u jiného typu zásilky toto neplatí...
Každopádně to poštu neomlouvá, že se chová k balíkům jako dobytek...

Nicméně kratuluji k překrásnému přírustku.

PS: 7685 jsem měl taky objednaný k Vánocům a tyk mi krabici pošta zohyzdila...
Platí ješte jsi zapomněl na EMS.To je tak dobrá služba, jak kdyby to nebylo od naší pošty... http://cpost.cz/cz/sluzby/baliky/cr/ems-id246/

otaznik

Citace od: RUL kdy 28.12.2009, 12:05:51
Ještě jsem se chtěl zeptat, k setu č. 7685 jsem měl v krabici tytéž samolepky 2x, je to nějaká anomálie nebo je vše v pořádku?
Anomálie, já měl jenom jedny.

Zoufalec

Citace od: otaznik kdy 28.12.2009, 14:44:17
Citace od: RUL kdy 28.12.2009, 12:05:51
Ještě jsem se chtěl zeptat, k setu č. 7685 jsem měl v krabici tytéž samolepky 2x, je to nějaká anomálie nebo je vše v pořádku?
Anomálie, já měl jenom jedny.
Taktéž pouze jedna sada samolepek...

RUL

Citace od: Zoufalec kdy 28.12.2009, 18:37:03
Citace od: otaznik kdy 28.12.2009, 14:44:17
Citace od: RUL kdy 28.12.2009, 12:05:51
Ještě jsem se chtěl zeptat, k setu č. 7685 jsem měl v krabici tytéž samolepky 2x, je to nějaká anomálie nebo je vše v pořádku?
Anomálie, já měl jenom jedny.
Taktéž pouze jedna sada samolepek...

Aha, to znamená, že někomu musí chybět.  :(

Póža

Citace od: RUL kdy 28.12.2009, 19:21:56
Citace od: Zoufalec kdy 28.12.2009, 18:37:03
Citace od: otaznik kdy 28.12.2009, 14:44:17
Citace od: RUL kdy 28.12.2009, 12:05:51
Ještě jsem se chtěl zeptat, k setu č. 7685 jsem měl v krabici tytéž samolepky 2x, je to nějaká anomálie nebo je vše v pořádku?
Anomálie, já měl jenom jedny.
Taktéž pouze jedna sada samolepek...

Aha, to znamená, že někomu musí chybět.  :(

Mě .... ale já nemám ani ten set :D:D ( myšleno samozřejmě jako vtip :D)

otaznik

Kucí, přečtěte si toto. Díky!  8)

Colonel32

Citace od: RUL kdy 28.12.2009, 19:21:56
Aha, to znamená, že někomu musí chybět.  :(

Blbost.

Prostě v zásobníku na samolepky dojde o chvíli dříve, a o chvíli dříve se musí doplnit.

Colonel32

Citace od: otaznik kdy 28.12.2009, 20:36:27
Kucí, přečtěte si toto. Díky!  8)

Za vícenásobné citace by se měla dávat moderace...

RUL

Podle mě je citace úplně zbytečná, stačilo by, kdyby "zamrzávaly" čísla příspěvků.
Příklad: pokud bych chtěl reagovat na příspěvek, stačilo by napsat např. "ad Otazník č. 1234", takhle to funguje na hodně fórech.

Jinak s váma souhlasím, nic se nemá přehánět, citovat 2 nebo 3 příspěvky - budiž, ale více, to už je prasárna.

Zpět k tématu:

Rozbalil jsem 10182, který má, jak je uvedeno na krabici, 2058 dílků. Při otevření "děravé" krabice, která trochu vypadá, jako ementál, mi zazářily oči - nic nechybí a těch sáčků, co tam bylo...  :D

Zatím mám postavené přízemí a jsem velmi zklamán, protože tato impozantní stavba postrádá interiér s veškerým vybavením, tenhle "Café Corner" je sprostý holobyt.  :-[

Když už to stojí tolik peněz, tak tam proboha mohli dát pár kostek navíc a udělat alespoň nějaký barový pult a stoly.  :-X

Abych to jen nehanil, vnější vzhled budovy je neuvěřitelný a designéři se na tomto setu doslova vyřádili.
Při stavění dlažby chodníku jsem si říkal: "Proboha, proč jsou ty dlažební kostky tak chaoticky poskládané?" Až při pohledu ze shora jsem v tom chaosu uviděl nápis "CAFE" - nápadité.  ;D

Jde se na 1. patro...

peter

Citace od: RUL kdy 30.12.2009, 14:29:34
Zatím mám postavené přízemí a jsem velmi zklamán, protože tato impozantní stavba postrádá interiér s veškerým vybavením, tenhle "Café Corner" je sprostý holobyt.  :-[

Když už to stojí tolik peněz, tak tam proboha mohli dát pár kostek navíc a udělat alespoň nějaký barový pult a stoly.  :-X

Timto nešvarem se TLC designéři naštěstí poučili a další domy této řady (GG a nová hasičárna), jsou již plně vybavené. :D
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

RUL

Za poslední půlrok se mi doma nahromadily nové přírůstky a já si konečně udělal čas je postupně dát dohormady.

Přes rok jsem se vydržel dívat na krabičku 6656, až dnes jsem to nevydržel a otevřel ji, model tak po 25 letech od své výroby spatřil světlo světa.  :)

RUL

Už máte taky nakoupeno?  :D

SpCasPi000

No tak tohle tedy určo ne!!!! :o
Tie staré SPACE sety musím budúci rok tiež nejako poriešiť,
to bolo najkrajšie obdobie spolu s CASTLE z ktorých už som niektoré menšie zohnal.

RUL

Takže nakonec to dopadlo takhle...
Popravdě je to nejvíce Lega, které jsem si kdy na Vánoce nadělil.
Teď jen mám těžké dilema, co začít stavět dříve, ale asi se obuju do hasičárny.  ::)

Všem krásné Vánoce plné kostek přeji!  :)

RUL

Tak to ne toto, tohle se prostě nesmí stát!  >:( Stavím lego od roku 1986, ale tohle se mi ještě nestalo, aby v krabici byly přibaleny špatné dílky. Ve farmě č. 7637 při balení hodili do sáčku špatný rozměr kol. Pokud máte někdo email na Kladno, prosím dejte mi ho, rád jim napíšu a pošlu fotky. TOHLE SE PROSTĚ NESMÍ STÁT!  >:(

otaznik

Citace od: RUL kdy 26.12.2010, 15:14:30
Tak to ne toto, tohle se prostě nesmí stát!  >:( Stavím lego od roku 1986, ale tohle se mi ještě nestalo, aby v krabici byly přibaleny špatné dílky. Ve farmě č. 7637 při balení hodili do sáčku špatný rozměr kol. Pokud máte někdo email na Kladno, prosím dejte mi ho, rád jim napíšu a pošlu fotky. TOHLE SE PROSTĚ NESMÍ STÁT!  >:(
Tohle se na Kladně neřeší. Musíš přes tento formulář: http://us.service.lego.com/en-US/replacementparts/default.aspx.

RUL

Díky Otazníku za link. Stejně bych je ale rád na Kladně upozornil.