Autor Téma: 7034 Pozorovací vůz - Chybné dílky  (Přečteno 8691 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Lomax

• Trade Count: (0)
  • mazák
  • Pohlaví: Mužské
    • Nástroje pro Kostky
7034 Pozorovací vůz - Chybné dílky
« kdy: 19.11.2004, 23:06:44 »
Jsem v šoku. :o Dnes jsem si pořídil 7034 Pozorovací vůz a místo dvou kousků 'Brick 1 x 2 with Handle' (30236) byla v krabici dvakrát 'Brick 1 x 2 with Clip Vertical' (30237) (jen barva je správná). :'(

V návodu je samozřejmě vyobrazen díl 30236 a hlavní model tak nelze postavit.

Už se vám někdy stalo něco podobného?
Mám to reklamovat u prodejce (to se mi moc nechce), nebo psát do TLC, nebo...?
Před odesláním příspěvku jej obohaťte automaticky o odkazy na Lugnet, nebo dokonce o české názvy, ceny a výpočet slevy.
Nechte svůj Firefox vyhledávat sety pravým myšítkem na serverech Lugnet, Peeron a dalších.

Offline Jindroush

• Velký vezír
  • Administrátor
  • Trade Count: (22)
  • furťák
  • Le Grand Visier
    • Jindroushova Brickshelf galerie
Re: 7034 Pozorovací vůz - Chybné dílky
« Odpověď #1 kdy: 20.11.2004, 00:20:19 »
Neváhej a zavolej: 246 086 911
Pak dej vědět, jak jsi dopad.  ;D
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Offline Lomax

• mazák
    • Nástroje pro Kostky
« Odpověď #2 kdy: 29.11.2004, 15:04:51 »
Protože jsem měl zrovna otevřenou objednávku u Legulky, tak jsem si objednal oba dílky tam. Dnes přišly, vyšlo to levnější než ten případný telefon ;) (kus za 4 Kč).

Takže se ale bohužel nedozvíme, co by na to řekli v TLC... Don Quijotských bojů mám totiž už plné zuby.

Zajímavé je, že i když jsem se docela snažil, nikde jsem nenašel (např. na Lugnetu) zprávy o podobných chybách ve stavebnicích Lego (což ale neznamená, že tam nejsou -- chyby i zprávy).
Před odesláním příspěvku jej obohaťte automaticky o odkazy na Lugnet, nebo dokonce o české názvy, ceny a výpočet slevy.
Nechte svůj Firefox vyhledávat sety pravým myšítkem na serverech Lugnet, Peeron a dalších.

Offline KLF

• Terminated.
  • furťák
  • Terminated.
    • Skala
« Odpověď #3 kdy: 29.11.2004, 15:15:43 »
Ja s tym skusenost mam. Uz som to tu niekde tusim aj pisal, ale aby si nemusel hladat, napisem znova. ;) Este v 80tych rokoch som v jednej Space kozmickej lodi mal zle vylisovane zlte okno. Doslova tam nedotiekla ta hmota. To som ale nereklamoval - kde aj ? Ale teraz v 90tych rokoch sa mi stalo, ze mi daco chybalo - bez vahania som kontaktoval cez e-mail LEGO Servis a do 3 (troch!) dni od poslania e-mailu som mal doma diel !!! Toto si nerobim srandu. Raz to bolo do 3 dni a raz do 4. A samozrejme velke ospravedlnovacky. ;) Ale raz som bol aj v Tescu vratit LEGO, lebo mi tam chybal diel a vymenili mi to. Otvorene LEGO vymenili za nove. Inak takto by sa dalo prist lahko k suciastkam, ktore potrebujes. ;) De facto kazdy obchod by Ti mal set vymenit (myslim, ze na Slovensku to aj robia) a dat Ti novy. Vyberes co potrebujes a vratis ako reklamaciu. ;) Ale toto uz je navadzanie na necestnost, takze toto ber len ako vtip !
Terminated.

Offline Jindroush

• Velký vezír
  • Administrátor
  • Trade Count: (22)
  • furťák
  • Le Grand Visier
    • Jindroushova Brickshelf galerie
« Odpověď #4 kdy: 29.11.2004, 15:44:38 »
No a já - motorek z 8479, 8 týdnů než přišel a to chtěli ten vadnej zpátky. Bylo to přes LEGO Trading.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Offline Lomax

• mazák
    • Nástroje pro Kostky
« Odpověď #5 kdy: 29.11.2004, 17:58:15 »
Aha, :) tak to tomu už rozumím. Nikde se o tom nemluví / nepíše právě proto, že je to teď tak časté.  ;D

Teď jsem dokonce našel formulář, kterým se to řeší. Díky všem za postrčení správným směrem.

Jinak nostalgicky vzpomínám na časy, kdy šedá byla šedá, kostky byly všechny a přesně na sebe seděly a nechyběly jim části. ;)

Offline Lomax

• mazák
    • Nástroje pro Kostky
« Odpověď #6 kdy: 08.12.2004, 00:15:50 »
Teď jsem dokonce našel formulář, kterým se to řeší.

V reakci na můj report zmíněným formulářem mi včera z TLC dorazil dopis s chybějícími dílky. Přiložen je i omluvný dopis. Podivné ale je, že kromě požadovaných 2 kusů DkGray 'Brick 1 x 2 with Handle (30236)' jsem dostal navíc ještě 2 kusy Gray 'Technic Brick 1 x 2 with Holes (32000)'. To mi ale samozřejmě nijak nevadí, naopak.

Možná jsem formulář vyplnil nesrozumitelně, i když jsem se snažil dodržet i všechny pokyny, které tam byly... ;)
Citace
Missing a part from a new purchase
Set number (required): 7034
Parts Description: Missing 2 pieces of Dark Gray Brick 1x2studs with Handle, instructions page 19 / step 18, instructions page 20 / step 2.

BTW dílky '32000' nejsou mezi těmi, které jsou potřeba v krocích strana návodu 19 / krok 18, strana návodu 20 / krok 2, ale v setu 7034 obsaženy jsou (ty 2 kusy).