Barbarství

Založil rdk, 08.08.2005, 12:10:22

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Co si myslíte o takovémto zničení ISD?

Dobrá zábava, kdybych mohl, udělám to taky.
Funny, ale se svým ISD bych to neudělal.
Je mi to jedno.
Blbá zábava, ale konec-konců jsou to jejich peníze.
Jak mohli!! Nemůžu se na to dívat...

Cavelon

Citace od: Colonel32 kdy 08.08.2005, 16:13:26
hmm. ale ze se jim ani zadna kostka neztratila, nektere male pritom mohly letet dooost daleko...

V podguráženej nálade to určite kontrolovali... :-\

chadzi

#31
kdyby ten rekord radsi oslavili v nakym klubu, ale zrejme jim to lego uz moc vlezlo na mozek... ::)

Citace od: Jindroush kdy 08.08.2005, 15:39:44
Tady je to vysvětlený:
http://news.lugnet.com/events/brickfest/?n=2275

no to je vysvetleni hodny dospelejch - the team decided to see if the ISD could
actually fly. sou to maasla

rdk

To chce klid a nohy v teple. Berete to moc vážně. :P

To sem fakt sám, komu to přišlo funny? ??? Vy byste se nepřišli podívat, kdyby někdo házel ISDčkem? 8)

Colonel32

no, ja asi taky...

chadzi

#34
nerozciluju se jen komentuju  ;)

hele jak sem psal ja mam rad ptakoviny ale musi tam byt nejakej vtip / pointa nebo aspon akce (treba rozbijet okna u vodarny kamenana a pak utikat pred hlidacema :DD). toto je ale tezka slabota ktera me fakt nepobavi.  ani hodit to poradne neumeli  lamy :P

kdyby to hazeli z mostu tak asi jo, ale z 1,5 m podia to je tak pro pacose

Adamsith

Mno... je to jejich věc, na druhou stranu nechápu, co z toho ti lidé mají. Když se potřebuji "vymlátit" jdu k nám do tělcovničny a buším do box. pytle, nebo si vezmu meč a dělám nějaké sestavy :) Je to určitě lepší, než ničit hezkou a drahou věc... podobně stupidní jako rozbíjení váz atp. na vybušení si vzteku... 8)

betakaroten

#36
Citace od: rdk kdy 09.08.2005, 10:23:11To sem fakt sám, komu to přišlo funny? ??? Vy byste se nepřišli podívat, kdyby někdo házel ISDčkem? 8)

Přišel a nezůstal jen u dívání. Pokusil bych se to chytit ;D (event. s pomocí jízdního kola a podběráku)

myth

Citace od: betakaroten kdy 01.09.2005, 21:51:14
Přišel a nezůstal jen u dívání. Pokusil bych se to chytit ;D (event. s pomocí jízdního kola a podběráku)

Zaujímavý spôsob ako prísť k ISD ;D . Taký ma ešte nenapadol ;D
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

J_BOB

Citace od: rdk kdy 09.08.2005, 10:23:11
Vy byste se nepřišli podívat, kdyby někdo házel ISDčkem? 8)
ja by som rozhodne prisiel...tiez by som to skusal chytit alebo by som aspon pozbieral daco co ostalo ;)
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

lordvader

Citace od: Teddy Bear kdy 08.08.2005, 12:54:04
Citace od: Colonel32 kdy 08.08.2005, 12:51:31
kdybych mel tolik penez jako oni, tak bych to jedno ISDcko mozna taky obetoval...
kdybych mel tolik penez jako oni, tak bych to jedno ISDcko radsi dal charite... ;)

Když mají tolik peněz, tak by jedno ISDčko mohli dát mě  ;D

Mtron

no od lucas art to ma daleko nějak jim to nelítá ;D měl by jim Darth Vaider světelným mečem useknout ruce za takové pokusy  >:D
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

peter

#41
No tak jsem zase jednou zavítal na Lugnet a tam je odkaz na tyto dvě videa. Myslím, že puštění ISD z cca 3m na zem je oproti tomuhle čajíček :'( :'( :'(

ADMIN: Dodal jsem originalni linky na YouTube.
http://www.youtube.com/watch?v=9zNg0-FrGcc
http://www.youtube.com/watch?v=gYHVSAlEfX4
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Cavelon

Toto nemôžu byť zdraví ľudia... :-\

Colonel32

to s tou skakajici hlavou me docela rozesmalo...

Jindroush

To sou zdraví modelbuildeři z parku, co maj za úkol uklidit nepotřebný odpad. Na tom není nic barbarskýho.  ;)
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

chadzi

Citace od: Jindroush kdy 01.08.2006, 14:20:53
To sou zdraví modelbuildeři z parku, co maj za úkol uklidit nepotřebný odpad. Na tom není nic barbarskýho.  ;)

tak to je fakt efektivni rozbijet to kladivem a pak ty zbytky sbirat po kouskach a nakladat do kontejneru. navic na takovou praci by stacila 'mene kvalifikovana' pracovni sila

Micho

Na tej hlave to dobre vidno, ako tie lepidlá pevne držia. A ešte k tomu dobrý tvar, tak to ani nerozbije ...

Malo by tam byť napísané: Pre deti do 12 rokov neprístupné. Aby sa neinšpirovali ...  ;D

Jindroush

No já bych si to teda rozhodně užil  ;D

Pořádně si do něčeho třísknout, to je dobrá terapie. Navíc si člověk může představit, že to není Jango Fett, ale...  >:D
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

J_BOB

no je to celkom krute....ale zlepene kusy rozobrat nejdu....a prilba aspon dokazuje kvalitu mandalorianskej zbroje;)
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

Robbed

Citace od: Colonel32 kdy 08.08.2005, 16:13:26
hmm. ale ze se jim ani zadna kostka neztratila, nektere male pritom mohly letet dooost daleko...
To je divný ... na tom posledním obrázku tam někdo hmatá po nějakém dílku  ???

hombre

Fascinuje mě jak tady berete ty plastikový kostičky smrtelně vážně. Copak jste v mládí nikdy nepolili pár plastových vojáčků kanagomem a nepodpálilii >:D >:D >:D

Raistlin M

Citace od: hombre kdy 02.09.2006, 20:51:53
Fascinuje mě jak tady berete ty plastikový kostičky smrtelně vážně. Copak jste v mládí nikdy nepolili pár plastových vojáčků kanagomem a nepodpálilii >:D >:D >:D

Ne.....jednak bych se tehdy mohl rozloučit s jakýmkoliv dalším Legem a jednak nevím, proč si ničit hračku. ::)

Petrjr

Citace od: hombre kdy 02.09.2006, 20:51:53
Fascinuje mě jak tady berete ty plastikový kostičky smrtelně vážně. Copak jste v mládí nikdy nepolili pár plastových vojáčků kanagomem a nepodpálilii >:D >:D >:D

Já pálil akorát stará zlámaná pravítka ... dělalo to nádherné ohnivé kapky a tam kanagom nebyl třeba - naopak byl na škodu.

  Ale abych úmyslně ničil nějakou funkční hračku, to ne, to si nepamatuji. To až tak, že i k Merkuru jsem měl takovou úctu, že jsem ho takřka neohýbal, i když to bylo v návodu.
To jsem si raději vyřezal lodičku z kůry, dělal ohnivé nájezdy a čekal až vybuchne prachárna ("poplaška", patronka do startovací pistole). Tam už kanogomu třeba bylo.  >:D

peter

Citace od: hombre kdy 02.09.2006, 20:51:53Fascinuje mě jak tady berete ty plastikový kostičky smrtelně vážně. Copak jste v mládí nikdy nepolili pár plastových vojáčků kanagomem a nepodpálilii >:D >:D >:D

Co jsi to byl za dítě ??? Tohle fakt nechápu, jak někdo může být něčeho podobného schopen ???
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

TomG

No nevim, my v mladi strileli do nasich starych a mizerne slepenych plastikovych modelu letadel vzduchovkou :) Vyhodit bychom je vyhodili, tak jako tak, takze proc je jeste nevyuzit :)
Only the best can survive.

Hansel

Citace od: peter kdy 03.09.2006, 10:16:24
Citace od: hombre kdy 02.09.2006, 20:51:53Fascinuje mě jak tady berete ty plastikový kostičky smrtelně vážně. Copak jste v mládí nikdy nepolili pár plastových vojáčků kanagomem a nepodpálilii >:D >:D >:D

Co jsi to byl za dítě ??? Tohle fakt nechápu, jak někdo může být něčeho podobného schopen ???

Nemyslím si, že mluvil o LEGU. Je pravda, že o LEGO, Matchboxy a Bburaga jsem se staral vzorově, ale třeba neznačkové angličáky u mě trpěly. Stejně to byl aušus a rozpadalo se to už v krabičce, tak nač to uchovávat. Ale třeba Bburaga mám dodnes všechny v krabičkách :)
Mé dílo se rozrostlo o další kus.
I když mírně infantilní :)

J0hny54

Ja to nechapu jak se nekdo bere tolik za LEGO pomalu jak kdyby to byl posvatny symbol. Vim timhle prispevkem popudim hodne lidi, ale ja taky sbiram lego, mam ho rad, ale je to kazdyho vec jak se k nemu chova. Ja se k nemu chovam dobre a jsem nastvany za kazdy skrabanecek, ktery objevim.  Nejsem priznivcem niceni lega, ale neni to zivy tvor aby se za to nekdo tolik bral jako nekteri v jejich prispevcich, kteri by dotycneho nejradeji odsoudili jako kacire

betakaroten

To, že se lidi takhle agresivně vybíjejí na nepotřebném materiálu, je úplně normální. Dovedu si představit, co by mohl vyvádět sochař s nepovedeným dílem...

Úchylka je, že to dávají na internet. Ale zdaleka nejsou sami. Exhibicionismus za každou cenu. Určitě se dají vygooglit i videa, kde se někdo nechal natočit, jak jí, čistí si zuby, zvrací atd. a d.

Raistlin M

Citace od: J0hny54 kdy 03.09.2006, 21:15:08
Ja to nechapu jak se nekdo bere tolik za LEGO pomalu jak kdyby to byl posvatny symbol. Vim timhle prispevkem popudim hodne lidi, ale ja taky sbiram lego, mam ho rad, ale je to kazdyho vec jak se k nemu chova. Ja se k nemu chovam dobre a jsem nastvany za kazdy skrabanecek, ktery objevim.  Nejsem priznivcem niceni lega, ale neni to zivy tvor aby se za to nekdo tolik bral jako nekteri v jejich prispevcich, kteri by dotycneho nejradeji odsoudili jako kacire

Řekl bych spíš, že místo odsouzení si tu jen tak přizvukujeme, co jsou podobní lidé za h*va*a. ;)

chadzi

Citace od: hombre kdy 02.09.2006, 20:51:53
Fascinuje mě jak tady berete ty plastikový kostičky smrtelně vážně. Copak jste v mládí nikdy nepolili pár plastových vojáčků kanagomem a nepodpálilii >:D >:D >:D

ja sem palil ruzny veci (plastovy kybliky, neznackovy auticka, atd...) ale Lego ne, za komancu si fakt nebylo s cim hrat tak proc si mrvit tech par kousku co sem mel...