(Vlastní) Nábytek

Založil Jindroush, 01.08.2005, 00:07:50

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Jindroush

Trošku jsem dneska MOCil vybavení do mého veleMOCu. Něco je originál, něco jsou bohapusté krádeže z Brickshelfu.

Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Mates

TV-hifi stolek je super, ale ten záchod.... ten nemá chybu :o!!!  ;D ;D ;D ;D ;D

Jindroush

Tak zrovna hajzlík je kopie z BS  ;)
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Mates

Ale dost vydařená kopie...  ;D Já jsem se na to díval a myslím, že ani nemám dílky na postavení, což mě mrzí  :'( je opravdu good! Kdyby jsi našel ještě něco hoď to sem  ;) :D

myth

Najlepší je aj tak program v TV - Dráčik požiarnik. Tento kreslený seriál svojho čau ovplyvnil mnoho mladých mužov pri výbere ich vysnívaného povolania. A jedného z nich poznám. Každé ráno ho holím ;D .

Ináč, všetok nábytok vyzerá super. Musím pochváliť ako dizajnérske, tak aj kopírovacie 8) schopnosti nášho vezíra.
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

muzzo

Tak vezir čmárá fixou po Legu? ??? ???

rdk

Citace od: muzzo kdy 01.08.2005, 13:38:28
Tak vezir čmárá fixou po Legu? ??? ???

Pevně věřím tomu, že to je nakreslený na papírku za 1x2x2 clear panelama. Jinak by to teda bylo těžký kacířství. ;D ;D

myth

jj, podľa mňa to tiež vyzerá ako nakreslené na papieri. Neverím že by sa vezír dopustil takého neodpustiteľného hriechu.
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

Jindroush

Aplikace části nábytku v téměř dokončeném MOCíku...

(jinak jo, v TV je papírek)
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Colonel32

koukam, ze se mam jeste hoodne co ucit

muzzo

Moci v tomhle bydlet :o za kuchynskou linkou je sprcha? Dej sem jeste nejake fotky :o

Jindroush

Jo, jsou tam sprchy a ajnclík  ;D
Víc fotek bude, až to doklepnu... I když tímhle tempem to bude tak na konci srpna  ;)
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

myth

Asi by som si mal vyžiadať hodiny stavania MOC-ov. Perfektné.
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

Micho

Tak, musím uznať, perfektné. Mne sa najviac páči ten gauč a konferenčný stolík - sú totálne super. Tá dlažba mi výborne ladí z tou sedačkou a konferenčným stolíkom. Vyzerá to tak reálne. Samozrejme, že aj ta kuchyňa a sprchy sú supr.  8)

Teraz si J. ukázal, čo v tebe je. Skladám klobúk. To budem musieť ukázať Lukymu, keď sa vráti od starkej. ;)

Mates

Tedy J. já zírám!!! Opravdu je to realistické, až tak moc, že se toho děsím ...  :o :D
Dokonce jsem si všiml, že jsi netradičně zvolil na příčky kostky 1 x XXX, z tvých oblíbených 2 x XXX, což si myslím udělal správně...  ;)

Colonel32

zda se mi to, nebo je jedna sprcha uchycena obracene nez ostatni? ma to nejaky hlubsi smysl?

Radical

Podle mě to dal vezír omylem opacne.. ::)
Old lego , good lego.

Aki

 A nebo čeká zda mu řeknem co je hezčí. Ty dvě jsou takové modernistické a ta jedna taková secesní (a mně se líbí víc).

muzzo

Mně se tay víc líbí ta sprcha co je ůplně v pravo.

Jindroush

Nebo má syna, co mu to přeházel a o půlnoci už si rozdílu nevšim  ;)
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Police collector

A co to bude až to bude ? Vězení ?
Terminated.

rdk

Citace od: Police collector kdy 03.08.2005, 14:22:03
A co to bude až to bude ? Vězení ?

To je přeci vezírův byt. Si to nepoznal? Ty doma nemáš tři sprchy?  ;D 8)

Panther

Když jsem si prohlédl ty fotky, tak jsem doslova žasnul co se dá všechno postavit. Opravdu je to velmi realistické. Nechceš to zvětšit do reálu a pronajímat?  ;)  Jindrouši máš můj upřímný obdiv.  :)