Vyhněte se novým skříňkám Mars

Založil Mičánek, 26.10.2006, 16:15:26

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Mičánek

Neprozřetelně jsem si koupil nové provedení skříněk Mars. Inovace spočívá v tom, že šuplíky jsou vyrobeny z nového poloprůhledného (matného) plastu. Protože je tento plast měkký, jsou tyto zásuvky zborcené. Některé se zúžily až o 1,5 cm. Na přiloženém snímku je toto zborcení zřetelně vidět. Také tento plast neposkytuje dostatečný přehled o obsahu každé krabičky z důvodu toho že je málo průhledný. Protože mi tyto nové zásuvky nevyhovují, začal jsem je měnit za ty původní, plně průhledné. Jenže ouha. Ty nové krabičky jsou trochu nižší a širší a proto jsou ty plně průhledné dost na knop, protože i plechy jsou méně vysoké. Asi budu muset použít kleště a trošinku to pozohýbat aby to nebylo tak natěsno.

betakaroten

Já bych to neviděl tak černě.
- zúžené zásuvky se dají podepřít přepážkami
- nový plast je pružnější než původní (který při neopatrné manipulaci praská)
- průhlednost není nutná, přehled o obsahu zajistí cedulka

Mičánek

Citace od: betakaroten kdy 26.10.2006, 16:19:17
Já bych to neviděl tak černě.
- zúžené zásuvky se dají podepřít přepážkami
- nový plast je pružnější než původní (který při neopatrné manipulaci praská)
- průhlednost není nutná, přehled o obsahu zajistí cedulka

Když ale potřebuješ celou délku zásuvky, tak ti je šprajc uprostřed na houby. Ještě se mi nestalo, že bych nějakou zásuvku poškodil (leda že bych na ni náhodou šlápl) a cedulky nemusí byt to nejideálnější.

***Banana.com

Koupil jsem v akci Globusu dvě s průhlednými, a osobně mi také přijdou lepší. Je v nich vidět, co tam je, a lepit na vše cedulky je opruz. Jediné, co se mi nelíbí, je to, že se z krabiček odlupují plastová vlákna, jak kdyby je vyndali z linky ještě neztuhlé.

Numbi2

Citace od: Mičánek kdy 26.10.2006, 16:15:26
Neprozřetelně jsem si koupil nové provedení skříněk Mars. Inovace spočívá v tom, že šuplíky jsou vyrobeny z nového poloprůhledného (matného) plastu. Protože je tento plast měkký, jsou tyto zásuvky zborcené. Některé se zúžily až o 1,5 cm. Na přiloženém snímku je toto zborcení zřetelně vidět. Také tento plast neposkytuje dostatečný přehled o obsahu každé krabičky z důvodu toho že je málo průhledný. Protože mi tyto nové zásuvky nevyhovují, začal jsem je měnit za ty původní, plně průhledné. Jenže ouha. Ty nové krabičky jsou trochu nižší a širší a proto jsou ty plně průhledné dost na knop, protože i plechy jsou méně vysoké. Asi budu muset použít kleště a trošinku to pozohýbat aby to nebylo tak natěsno.

... a je to vůbec MARS ??? ???, osobně jsem je v pár obchodech viděl a vždy jen se "starými" průhlednými a pevnými přihrádkami a šuplíčky. Narazil jsem ale na výrobce Wisent, kterému by odpovídalo vyobrazené provedení  8)
... back on track - ale chvíli to trvalo :) ...