(vlastní) brána do městečka vlčína

Založil stambi, 13.10.2006, 19:39:25

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

stambi


otaznik

Parádní, dost pěkně vypadají ty dva výklenky nad branou i schody uvnitř budovy!

Jindroush

štambi, máš nějak blbě zkalibrovanej foťák, takhle to vypadá, jako by ten hrad byl žlutej  ;D
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

stambi

Citace od: Jindroush kdy 13.10.2006, 19:52:36
štambi, máš nějak blbě zkalibrovanej foťák, takhle to vypadá, jako by ten hrad byl žlutej  ;D
nesmysl, chyba musí bejt někde mezi monitorem a Tvými encefalonem, hrad je lososovitě růžovej  ;D

Jindroush

Tak to jo, to beru, mě se prostě hned nezdálo, že by měl bejt žlutej, ta růžová dává větší smysl.  ;D
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

peter

Já dávám plný počet bodů močícímu lesnímu muži - že by sám Robin Hood to už nevydržel??? ;D
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Micho

Stambiho stavby majú vždy nezameniteľný dizajn a mne sa rátajú. Je to jeden z mála ľudí tu na fóre, ktorí síce málo píšu, ale o to viac tvoria. A on to robí určite dobre.  ;)

Vic

Prostě nádhera :o.Mě se asi nejvíc líbí ten vchod(+ ty dva výklenky !!)

                             Na 1*!
Sběratel Star Wars a nic jinýho ;)
Teď to to táhnu na mazáka... :)

***Banana.com

Citace od: peter kdy 13.10.2006, 21:14:34
Já dávám plný počet bodů močícímu lesnímu muži - že by sám Robin Hood to už nevydržel??? ;D

Tak to jsem se pobavil, to by mně nenapadlo... ;D Jinak celý hrad parádní, a mně se ta žlutá docela líbí..

Honzik

I já se přidám ke chválivší většině....Víc fotek by se hodilo...ale i přesto to nemá chybu...Možná bych tam přidal nějakou barvu (motiv padající omítky nebo něco v tom smyslu, ale super....

peter

Citace od: Honzik kdy 15.10.2006, 18:58:40
...Víc fotek by se hodilo...

Myslím, že fotek autor udělal více než dost. Jak sám uvedl najdeš je na jeho webu ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Honzik

Omlouvám se, nevšiml jsem si odkazu na web...po shlednutí těch fotek měním názor na tu stavbu...není skvělá, ale je prostě dokonalá. Je to jednochuchý (teda není to přeplácaný), má to nápad a styl. Myslím, že takovým stavbám by se mělo vyhradit zvláštní místo. Prostě sekci The best of MOC.

Benelli_2000

Opět hustej výtvor - fakt pěkná práce.
Už se těším na to, co nám přineseš příště  ;)
Blue coats of the Carribean. No more Jack Sparrow (Captain jack Sparrow).

Aki

MOC moc pěkné, lomené oblouky vně i uvnitř, arkýře etc....
Nemá to chybu!
PS přeci jenom si neodpustím, že bych tě inspiroval svou branou do "Stráže"??  >:D (už je téměř hotová, schází poslední zásilka z BL a budu prezentovat.  ;))

stambi

Citace od: Aki kdy 27.10.2006, 18:07:35
MOC moc pěkné, lomené oblouky vně i uvnitř, arkýře etc....
PS přeci jenom si neodpustím, že bych tě inspiroval svou branou do "Stráže"??  >:D
to každopádně, inspirace Akim i Chadzim je očividná, kostek však pouze na bránu :-))
časem přidám na své stránky něco málo o tomhle řešení gotického lomeného oblouku...
štambi