Ake podlozky / baseplates?

Založil Silbunn, 09.11.2006, 16:15:58

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Silbunn

Zdravim vsetkych "kostkarov"!  ;)  Po vela rokoch sa pomaly dostavam k LEGU a momentalne rozmyslam sa pustit do stavania CITY modelov. Ako prvy problem mam s volbou vhodnych podloziek / baseplates. Viem o dvoch radoch, sedych (7280, 7281) a potom sedo-zelenych (4108-4111). Tiez je ich pomerne tazko zohnat a preto by som nerad zvolil tie co mozem neskor olutovat.

Akekolvek navrhy a odporucania su vrelo vitane, tiez kde sa v SK/CZ daju zohnat?

Dakujem...

Jindroush

Řad bylo mraky, řek bych, že nejmíň 4.... Sehnat jdou slušně nový jen poslední dvě, na ebay se pak dají sehnat i ty starší. IMO jsou nejhezčí zelený se světle šedým potiskem...

Žádná rada asi není 'dobrá'. Prostě si je prohlídni na peeronu, zvaž, kolik do toho chceš vrazit a pak hledej v obchodech/BL/Ebay...
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

peter

Citace od: Jindroush kdy 09.11.2006, 16:52:56
Řad bylo mraky, řek bych, že nejmíň 4.... Sehnat jdou slušně nový jen poslední dvě, na ebay se pak dají sehnat i ty starší. IMO jsou nejhezčí zelený se světle šedým potiskem...

Jak u koho, mě se například nelíbí skoro vůbec :P
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Silbunn

Dakujem za odopvede...  ;D

Najde sa teda nejaky obchod v CZ/SK ktory ma baseplates na sklade?

niessnet

Citace od: Silbunn kdy 10.11.2006, 10:31:47
Dakujem za odopvede...  ;D

Najde sa teda nejaky obchod v CZ/SK ktory ma baseplates na sklade?

Na www.legulka.cz jsou nějaké světle šedé desky. Konkrétně myslím tady
,,Nepochválím-li se sám, nikdo to za mne neudělá." Jára Cimrman

Silbunn

Dik za tip!

Inac ja skor preferujem CITY podlozky, ale ani toto nebude zle...  ::)

najJulinka

Mne sa páči dosky všelijak skombinovať, lebo aj naozaj je v meste niekde tráva a niekde pevná asfaltová alebo betónová plocha a tak by som to asi kombinovala  aj v Legu ;)
Aj tak som zalaskovana... Do detí, Lega, mäsa (nie surového) a ešte aj do priateľa a všeličoho :D