petrasova sbirka

Založil petras81, 02.01.2008, 23:33:17

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

petras81

fotky budu postupne pridavat podle toho, jak budu stihat stavet ;)

[příloha smazaná administrátorem kvůli své velikosti]

***Banana.com

#1
Tak to je celkem odzbrojující Castle kolekce, takhle po kupě postavené jsem to ještě neviděl  :o. Plakáty pryč nebo někam vedle, ruší to celkový dojem z hradů -  splývají s tím plakátovým pozadím. ;)
Obdivuji Tvou trpělivost, tohle muset postavit najednou, tak to ve finále poliju benzínem, zapálím a na Lego se do smrti nepodívám..

Skyder

Citace od: petras81 kdy 02.01.2008, 23:33:17
fotky budu postupne pridavat podle toho, jak budu stihat stavet ;)
No tak to je nieco, castlari sa asi budu rozplyvat. No ja Ti osobne GRATULUJEM!!!
Len tak dalej.... 8)  


Tym co si napisal vyssie chces povedat ze to nie je vsetko co mas alebo som to zle pochopil???
Skyder

Colonel32

eh, tohle ma byt hodne hradu?  ::)

ze bych si fakt dal tu praci, a vsechny svoje hrady poskladal?

petras81

po castech  :)

[příloha smazaná administrátorem kvůli své velikosti]

petras81

Pirates - zatim jenom lode

[příloha smazaná administrátorem kvůli své velikosti]

petras81

Citace od: Skyder kdy 02.01.2008, 23:37:09
Citace od: petras81 kdy 02.01.2008, 23:33:17
fotky budu postupne pridavat podle toho, jak budu stihat stavet ;)
No tak to je nieco, castlari sa asi budu rozplyvat. No ja Ti osobne GRATULUJEM!!!
Len tak dalej.... 8)  


Tym co si napisal vyssie chces povedat ze to nie je vsetko co mas alebo som to zle pochopil???
z Castle je to snad vse, kdyz nepocitam dvojaky... ty jsem postavil jen jednou... budou nasledovat Pirates

Colonel32

ale pirates, to je jinaci kafe... to se mi fakt libi...

Marťan

Citace od: Colonel32 kdy 02.01.2008, 23:44:29
eh, tohle ma byt hodne hradu?  ::)

ze bych si fakt dal tu praci, a vsechny svoje hrady poskladal?


To Petras81: Super sbírka, je to fajn vidět takto pohromadě. Ty plakáty se mi tam náhodou líbí, zdobí to celkový dojem z celého castle diorama.

To Colonel: Kdo se zmínil o slově "hodně" hradů ? Každý není takový zaujatec, aby doma střádal milion vojáčků a chvástal se před ostatníma, kolik že toho nemá....  ::)

Colonel32

Citace od: Marťan kdy 02.01.2008, 23:56:47
To Colonel: Kdo se zmínil o slově "hodně" hradů ? Každý není takový zaujatec, aby doma střádal milion vojáčků a chvástal se před ostatníma, kolik že toho nemá....  ::)

Ja si rikal, ze se mi povede nekoho vyprovokovat...  >:D

Congratulations  ;D

betakaroten

Citace od: Colonel32 kdy 02.01.2008, 23:44:29
ze bych si fakt dal tu praci, a vsechny svoje hrady poskladal?
Aby ses toho vůbec dožil ;D

Frco

Paradna zbierka, tesim sa ked sa vratim na SVK, nafotim tiez podobnu zbierku :)

Jose

Tedy ty Castle mě odzbrojily. Pěkná kompozice. Ovšem jak řekl Kanal postavit je tak se na Lego do smrti nepodívám.  ;D

petras81

Citace od: Jose kdy 06.01.2008, 14:54:43
Tedy ty Castle mě odzbrojily. Pěkná kompozice. Ovšem jak řekl Kanal postavit je tak se na Lego do smrti nepodívám.  ;D
hele zapojil jsem celou rodinu a kamose, ale trvalo to stejne hafo casu.... uz nemam ani silu na ty Pirates.... a to jsem se na ne na zacatku tak tesil :( navic musim Castle rozebrat... nemam misto na oboje ;D

Peetrs

Castle jsou mooc hezký, ale pirátstvo mně dostalo. 2x Barracudu, Cliper, Renegade Runner a Imperial Flagship, to je i a na mně moc.  >:( Usnul jsem na vavřínech a vidím, že svou pirátskou kolekci budu muset ještě rozvíjet...  >:D  ;D

petras81

Citace od: Peetrs kdy 12.01.2008, 19:31:08
Castle jsou mooc hezký, ale pirátstvo mně dostalo. 2x Barracudu, Cliper, Renegade Runner a Imperial Flagship, to je i a na mně moc.  >:( Usnul jsem na vavřínech a vidím, že svou pirátskou kolekci budu muset ještě rozvíjet...  >:D  ;D
hele Imperial Flagship a Barracudu jsem mel onoho casu dokonce 3x ale neco jsem prodal ;D jestli se nekdy dostanu k tomu abych postavil 4x Eldorado, tak to bude teprve mazec, ne? ::) ale casu malo... a navic obcas trosku nepochopeni ze strany pritelkyne :'(

petras81

neco malo Blacktronu...