?? cena 8466: 4x4 Off Roader ???

Založil corelxt, 19.09.2006, 10:20:18

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

corelxt

zdarec.. na kolik tak odhadujete rozumnou cenu za 8466...?

dle bricklinku vychazi 4-4,5k a vyse.. dle ebaye se mi nedari orientovat..

diky za postrehy a rady.

Jindroush

Na ebay.de zhruba do 60 euro, což je jaxi o dost míň. BL je na tohle drahej.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

corelxt

Citace od: Jindroush kdy 19.09.2006, 10:26:11
Na ebay.de zhruba do 60 euro, což je jaxi o dost míň. BL je na tohle drahej.

hm... coz je zhruba za polovic, na co sem narazil tady unas...
mno.. mam o cem premyslet..
ale zas je to misb... takze do kolika tisic je cena jeste unosna, abych si sam pred sebou nepripadal hloupe..? ;)

Jindroush

Platit za MISB je divný, když můžeš zaplatit _podstatně_ míň za jetý. (Mezi náma, ten Offroader je tak hnusnej, že to nevadí  >:D)

Tohle byl MISB za 61 euro.
dlouhej link

Jinak Sofort se dá koupit cca za 170, což je jaksi dost.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

corelxt

no popravde je mi jedno, jestli je jety nebo misb... ale tak kdyz muze byt novy.. proc ne... pokud ovsem cena neni krapet ulitla... (coz tady je malinko extremne.. preci jen sme v cechach ze..)
si to jeste necham projit hlavou.. mezi tim to koupi nejakej zbohatlik a aspon budu mit klid ;))

o cenu urcite neukecam...

expertik

#5
O MISBe ani radšej nepremýšľaj nieje to výhodné. Najreálnejšia a najvýhodnejšia forma je vydražiť si to na e-bayi, najlacnejšie to bývava na Nemeckom.
 
  Mne sa podarilo vydražiť 2 kusy, prvý za niečo málo cez 34 EUR s dopravou za 44,41 EUR (čo som nečakal, tak mi seller pribalil k tomu cca 1000 Technic dielikov naviac (a že to neboli len nejaké nepoužiteľné zbytočnosti) a druhý za 79,01 EUR pričom je v silver prevedení (zamenená farba technic panelov) a je spolu s pneumatickou nástavbou zdvíhacieho ramena odkaz ... (aukcia sama o sebe je celkom výhodna, aj keď nie najvýhodnejšia, ale veľmi výhodnou ju spravil fakt, že od toho istého sellera sa mi podarilo vybidovať toto a po niekolkych mailoch mi k tomu všetkému ponúkol ešte aj 8461 za necelých 50 EUR.
 
Takže z celkom "nevinne" vyzerajúcej aukcie 8466ky pre Melloryho sa vykľul pomerne slušný nákup a splnil som si maličký sen aj ja :o

  Záver: Oplatí sa Ti sledovať aukcie na ebay-i a byť trochu trpezlivý  ;)

Edit ... To Jindroush:   >:D :-* :P

Hansel

Citace od: corelxt kdy 19.09.2006, 10:55:12
no popravde je mi jedno, jestli je jety nebo misb... ale tak kdyz muze byt novy.. proc ne... pokud ovsem cena neni krapet ulitla... (coz tady je malinko extremne.. preci jen sme v cechach ze..)
si to jeste necham projit hlavou.. mezi tim to koupi nejakej zbohatlik a aspon budu mit klid ;))

o cenu urcite neukecam...

Ono se na Ebayi dá sehnat poměrně levně. Chvíli jsem to sledoval. NeMISB se vejde do 70 Ojro, MISB do devadesáti. To jsou poměrně slušné ceny.
Mé dílo se rozrostlo o další kus.
I když mírně infantilní :)

corelxt

tak momentalne ho neresim, bo se mi podarilo sehnat 8674 ;)
jen si rikam, ze posledni dobou se mi tu zacinaji az nejak moc schazet studless sety. chtelo by to zas neco brickovyho ;)

Mellory

Citace od: corelxt kdy 24.09.2006, 11:28:17jen si rikam, ze posledni dobou se mi tu zacinaji az nejak moc schazet studless sety. chtelo by to zas neco brickovyho ;)

Nebo se naučit se studless. :P 8)

Což mi připomíná, že bych měl konečně začít psát návod ke studless technicu.
Nothing is true. Everything is permitted.