Kvíz

Založil rdk, 11.09.2005, 11:35:00

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

rdk

Myslíte si, že znáte LEGO piráty? Vyzkoušejte tento kvíz.  8) ;D

PS: Já měl 70%.  :)

Colonel32

ja 80%

ale nenasli jsme, kde to ukazuje spravne odpovedi... nakonec jsme to s RDK prochazeli aj za pomoci peeronu a lugnetu, ale na poprve jsme dosahli jen 86%, nektere veci tam proste nejsou

Jindroush

#2
Taky 70%, beznadějně jsem plaval v těch jménech, protože jaksi netuším, odkud je bere??

EDIT: Na HCC je scan 'setu' 6255 (dánského i anglického), což je pirátskej comic book i se jménama...

I na PICSL http://www.peeron.com/scans/6255-1
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Colonel32

Guvernera Boardsidea, Admiral Woodhouse, ty jsem si nejak pamatoval z textu v ceskem katalogu, ale hlavne jsme tapali, kterej piratskej kapitan byl vlastne ten druhej... a s poctem setu je to taky tezky, kdyz mas pidisetiky, 3x to samy s jinym cilslem.. jak se to sakra pocita?

otaznik

Já dal 73%. Na to, že se o piráty absolutně nezajímám a nikdy jsem neměl ani jeden jejich set je to, IMHO, dost dobrý!  ;D

Samozřejmě jsem to jel bez pomoci netu apod.

corelxt

#5
pouze 23% trestnych bodu :):)

EDIT: Nebo-li úspěšnost 77%. ;)

ironie :) uspesnost celych 23%...

Tomášek

Měl sem 46 % .
Procházím DARK AGE.

tazzy

ja jsem měl 26%  :-[ nejvíc jsem věděl o imperialistech, kahukovi a raudovousovi (Red Beard)

gejzimirko

Heh, 75 percent. Nu, poctive studium katalogov za mlada, tak by sa to dalo nazvat. BTW tiez sa o piratov vobec nezaujimam, not my cup of tea 8)
"Every culture has its distinctive and normal system of government. Yours is democracy, moderated by corruption. Ours is totalitarianism, moderated by assassination."

Anakin

Ja mám 60 percent.na to že som narýchlo vyhrabal staré katalogi.

Llevelyn

A já mám P.R.T.. bo neumím engliš.. ;D ;D ;D
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

Petrjr

Chtěl jsem to jentak vyzkoušet. Vskutku jen ze zajímavosti, protože piráty jsem už a ještě nezažil.  ;)

   Nevím možná je to firefoxem, ale aby po mně někdo chtěl nakonci 30 bodového testu datum narození (vč. dne) a e-mailovou adresu  ??? . A výsledek jsem neviděl. Tak to ať se jdou bodnout.

   Nemám ve zvyku udávat falešné údaje (např. datum narození), ani na netu, ale psát to resp. vyžadovat to (u data narození i den) i u pitomé lego ankety mi přijde přehnané. To raději oželím test. Takže varování ostatním, pokud nechcete lhát či psát osobní údaje, ani se o nějaký test nepokoušejte - po vyplnění cca 5 stránek testu na Vás udělají dlouhý nos.

Tomášek

Nejvíc sem věděl o Kahucích a to sem nelistoval v katalozích a ani se nedíval na intoš....
Procházím DARK AGE.

J_BOB

#13
hh...chlapik ma rad TV :) mne ako Captain Thypoo (EP II), Major Burns(M*A*S*H) abo lod enterprise :P :D
dal som 66% :) bez vsetkeho....len z hlavi
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

niessnet

Ach jo, jsem amatér, 46%  ;D
Ale ospravedlňuje mě snad to, že mám od pirátů doma jen dva setíky. Na druhou stranu mi přitěžuje, že za mlada jsem studoval všechny katalogy asi dvacetkrát do měsíce.  :-[
,,Nepochválím-li se sám, nikdo to za mne neudělá." Jára Cimrman