Návody

Založil Platas, 16.11.2005, 16:37:13

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Platas

Nevíte někdo kde bych na netu sehnal návody ke stavebnicím. Starším i novým. Díky

J_BOB

"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

TomG

Citace od: Platas kdy 16.11.2005, 16:37:13
Nevíte někdo kde bych na netu sehnal návody ke stavebnicím. Starším i novým. Díky

http://www.peeron.com/scans/
Only the best can survive.

Micho

Citace od: J_BOB kdy 16.11.2005, 16:46:38
http://www.hccamsterdam.nl/brickfactory/index.htm

Tu na fóre v časti odkazy - http://www.kostky.org/links.php - máš kopec odkazov aj na to, čo potrebuješ. Aj ten, čo ti hodil J_BOB.

Blake

Třeba na sety policie 72** nejsou návody nikde nafocené.

betakaroten

Nesmějí se zveřejňovat návody k setům, které jsou v běžném prodeji (staré zásoby v obchodech v to nepočítajíce) - Peeron dodržuje lhůtu asi 3 roky.

Colonel32

nesmeji? nebo se lidi s peeronu sami doholi, ze to delat nebudou? Vim, ze se to zavadelo, kdyz se peeron startoval, a ze soucasni spravci se rozhodli tohoto navrhu drzet...

PS nemuzu se dockat 1. ledna - teda doufam - od roku 2006 se totiz smi zverejnovat navod na Imperial Star Destroyer - chci videt, jek se to stavi   ;D

myth

Načo čakať? Klikni sem, vyber Star Wars a potom Imperial Star Destroyer #10030. 8)
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

Colonel32

228 stranek? dohaje.... to uz to rovnou mohli vydat jako samostante prodavanou knihu, jen by si znamym ukazoval knihovnicku: Platon, Solon, Marx, Leninovy sebrane spisy, navod na ISD, Ottuv slovnik naucny....

J_BOB

nevite pls, kde by som mohol najst navod na 7255 general Grievous Chase?
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

Jindroush

Na celým internetu jsou 2 (slovy dva) zdroje, kde jsou návody.
Na kolik z nich ses díval?  ::)
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

J_BOB

2 (slovy dva)
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

Jindroush

Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

J_BOB

tak som ho nejak prehliadol....sorac..je  mi to kruto luto  :'(
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

Mičánek

Jak je to s tou dobou nepublikování plánků? Ti Nizozemci otisknou plánky už po 3 měsících od vydání setu. Dost mě překvapilo, že většina plánků stavebnic roku 2006 už je publikována. Buď si dělají co chtějí nebo Lego uvolnilo autorská práva k otištění. Musím říci, že http://www.hccamsterdam.nl/brickfactory/index.htm je nejlepším zdrojem informací co se týče plánků na stavbu Lega.

myth

Dobu nepublikovania si vymyslel zakladateľ Brickshelf Library, TLC s ňou nemalo nič spoločné. Peeron potom tú dobu prebral splu s celým obsahol Brickshelf Library.

Lego tiež občas svojich stránkach zverejňuje návody na aktuálne predávané sety. Napríklad návody na Exo-Force boli zverejnené niekoľko mesiacov pred ich uvedením na trh.
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

Jindroush

Nejsem si jist, jak moc si Kevin tu dobu vymyslel, spíš se prostě zeptal, co by jim vadilo a co ne, a tak se dohodli. Peeron to opravdu dělá stejně, jak to dělal Brickshelf, Dan sice říkal, že se bude snažit změnit tu dobu, ale zatím se nic neděje.

HCC na to prdí a posílá všecko. IMO to stejně neporušuje ty pravidla fair use, co má LEGO na webu.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

corelxt

zdar all, nemate nekdo nascenovany navod na 8463 - forklift.
nasel by nekdo? dik ;D

4admins: ne, na hcc neni, proto se ptam tady.

rdk

Citace od: corelxt kdy 27.05.2006, 01:03:54
zdar all, nemate nekdo nascenovany navod na 8463 - forklift.

Podařilo se mi ten návod najít v pdf tady. 8)

corelxt

dik moc.. na tuhle uroven jsem nejak nepomyslel :)