(vlastní) Zničte tu hrůzu!

Založil arnold, 18.01.2017, 21:10:29

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

arnold

Zdravím,po přízpěvcích, které jsem psal do diskuze ,,Nexo Knights- líbí,nelíbí" a pod stromečkem  našel nemilé překvapení...set 70311, jsem se rozhodl od slov prějít k činům  :)
Stavbu,kterou jsem původně plánoval a která měla navazovat příběhem na můj poslední MOC,jsem odložil poté, co jsem viděl set Nexo 70358 a v něm zmrzačeného Forestmena.
Inspiroval jsem se zde na fóru,kde jsem viděl před nějakým časem viděl dílo jednoho z členů fóra,který stavbou vyjádřil svůj názor na narůžovělé hlavy minifigů.
Toto je výsledek...

april.lix


       ...no konečně!!

       Konečně se věci začínají nazývat pravým jménem... 

janopr

Boží!
Vidět všechny ty figurky, které se před 25 lety řezaly hlava nehlava, jak se spojí... zamačkávám slzu  ::)

linhi


ThomasMorta

Citace od: arnold kdy 18.01.2017, 21:10:29
Toto je výsledek...
Pobavilo a ještě víc mě pobavilo, že upálili lávovou příšeru a oběsili robota - chtělo by to pokračování, jak budou vesničani reagovat na to, že ani jeden druh lynčování nebyl moc úspěšný:-D
Jsem AFOL a miluju řadu Nexo Knights!
Diskuse o Nexo Knights: NEXO KNIGHTS :: vlastní tvorba, modifikace, sbírky... :: Galerie mojí tvorby (hostováno na Rajce.cz)

april.lix


       ... při příští likvidaci NK, prosím sundat okovy a pouta.

       Jsme přece humanisté...

richchie

parádny nápad, skvelé prevedenie, ako sa tu uz pisalo, vidiet ako sa niekdajsi nepriatelia spojili proti votrelcom z NEXO sveta.. parada :)

arnold

Citace od: ThomasMorta kdy 18.01.2017, 22:31:29
Citace od: arnold kdy 18.01.2017, 21:10:29
Toto je výsledek...
Pobavilo a ještě víc mě pobavilo, že upálili lávovou příšeru a oběsili robota - chtělo by to pokračování, jak budou vesničani reagovat na to, že ani jeden druh lynčování nebyl moc úspěšný:-D

O tom  rytíři a vesničané samozřejmě vědí...proto si na pomoc vzali kouzelníka,který až skončí na hranici s tím rudým blivajzem,se přesune pod oprátku vše dokončit...a tím budou alespoň tyto dvě příšery úspešně a definitivně zničeny :-)

arnold

Citace od: janopr kdy 18.01.2017, 22:11:22
Boží!
Vidět všechny ty figurky, které se před 25 lety řezaly hlava nehlava, jak se spojí... zamačkávám slzu  ::)

Ty byla hlavní myšlenka...
Já zamačkávám slzu pokaždé, když tady na fóru koukam na novinky 2016,17... a nevidím slovo Castle.

Aki


Kuba

Už se budu asi opakovat, ale taky mě to pobavilo.

Z Nxa se mi líbí ti záporáci, kteří by šli s trochu fantazie všelijak využít, ale jinak téma jako takovéje fakt na dvě věci pro nás lego castle fandy...
Raději už bych taky v katalogu viděl zase téma Castle. Druhý rok s Nexem stačí :)  >:D

ThomasMorta

Citace od: Kuba kdy 19.01.2017, 18:28:15
Z Nxa se mi líbí ti záporáci, kteří by šli s trochu fantazie všelijak využít, ale jinak téma jako takovéje fakt na dvě věci pro nás lego castle fandy...
Raději už bych taky v katalogu viděl zase téma Castle. Druhý rok s Nexem stačí :)  >:D

Kdybyste chtěli jít do nějakého společného projektu lego castle z 80.-90. let vs. Jestro a Kniha příšer, tak myslím, že monstra mohu dodat - a když se použijou jenom záporaci, tak by mohli zapadnout do fantasy schématu (přiznám se, že nevidím moc rozdíl mezi Majistem z dračích rytířů a právě knihou monster s lávovými monstry).
Nexo Knights mám rád, ale vůbec mi nevadí si z nich dělat srandu tímto způsobem:-)
Jsem AFOL a miluju řadu Nexo Knights!
Diskuse o Nexo Knights: NEXO KNIGHTS :: vlastní tvorba, modifikace, sbírky... :: Galerie mojí tvorby (hostováno na Rajce.cz)