šipkova mini sbírečka figů

Založil šipka, 02.02.2013, 15:44:46

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

šipka

Stejně jako Hardegon a samo že nejen on, tak i já mám slabost pro minifigy. Představím zatím pouze část, která odolává nájezdům dravých prcků neb je ve vitríně nejvýše.  Pro začátek power of woman.

šipka

Dále, pár z nedávné minulosti, někteří samosebou custom.

šipka

starověk (chybí egypt, roztroušeno po poušti  :-[ )

VocucBat

Pěkná sbírka ale Hardegonova je hezčí  ;)...

Není náhodou ten tenista cs té 7. serie CMF spíš chlap?

Hardegon

Pěkná sbírka. Všiml jsem si několika figů, které bych rád sehnal.  ;)

Thrawn

Citace od: šipka kdy 02.02.2013, 15:47:19
Dále, pár z nedávné minulosti, někteří samosebou custom.

To by mě zajímalo, u těch custom figů se jedná o sticker nebo přímo potisk torza?
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Jotun

Také pěkné jako Hardegonova zbírečka, celkem babinec:D Nejvíce se mi líbí castle dámy. A pak ty černé uniformy!Heil Hydra":-) >:D

šipka

Citace od: Thrawn kdy 02.02.2013, 17:21:02
Citace od: šipka kdy 02.02.2013, 15:47:19
Dále, pár z nedávné minulosti, někteří samosebou custom.

To by mě zajímalo, u těch custom figů se jedná o sticker nebo přímo potisk torza?

sticker

šipka

16-17 stol.

šipka

Wild West

juraj909

Nádherná zbierka minifigúrok. Najviac ma zaujali tie zo 16.-17. storočia.  :)  Budeš prezentovať aj  zbierku minifigúrok z pirates? 

šipka

Citace od: juraj909 kdy 03.02.2013, 21:46:12
Nádherná zbierka minifigúrok. Najviac ma zaujali tie zo 16.-17. storočia.  :)  Budeš prezentovať aj  zbierku minifigúrok z pirates? 

To až po Lipně neb jsou krapet zaneprázdněni.  ;D  stejně jako středověk, tam zase probíhá obléhání synova hradu  :-\

Thrawn

Citace od: šipka kdy 04.02.2013, 07:12:27
Citace od: juraj909 kdy 03.02.2013, 21:46:12
Nádherná zbierka minifigúrok. Najviac ma zaujali tie zo 16.-17. storočia.  :)  Budeš prezentovať aj  zbierku minifigúrok z pirates? 

To až po Lipně neb jsou krapet zaneprázdněni.  ;D  stejně jako středověk, tam zase probíhá obléhání synova hradu  :-\

Otcovými vojsky?  ;D
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Raistlin M

Citace od: Thrawn kdy 04.02.2013, 10:22:56
Citace od: šipka kdy 04.02.2013, 07:12:27
Citace od: juraj909 kdy 03.02.2013, 21:46:12
Nádherná zbierka minifigúrok. Najviac ma zaujali tie zo 16.-17. storočia.  :)  Budeš prezentovať aj  zbierku minifigúrok z pirates? 

To až po Lipně neb jsou krapet zaneprázdněni.  ;D  stejně jako středověk, tam zase probíhá obléhání synova hradu  :-\

Otcovými vojsky?  ;D

Středověk.  ;) Boj o moc.

šipka

Citace od: Raistlin M kdy 04.02.2013, 10:32:14
Citace od: Thrawn kdy 04.02.2013, 10:22:56
Citace od: šipka kdy 04.02.2013, 07:12:27
Citace od: juraj909 kdy 03.02.2013, 21:46:12
Nádherná zbierka minifigúrok. Najviac ma zaujali tie zo 16.-17. storočia.  :)  Budeš prezentovať aj  zbierku minifigúrok z pirates? 

To až po Lipně neb jsou krapet zaneprázdněni.  ;D  stejně jako středověk, tam zase probíhá obléhání synova hradu  :-\

Otcovými vojsky?  ;D

Středověk.  ;) Boj o moc.

Samozřejmě  :D  tvrdé boje probíhají už min. měsíc a mezitím byl hrad 5X vypleněn.   A minimálně Falconi  tak trénují na střetnutí na Lipně, kde to bude jen takové domácí škádlení  ;)


Colonel32


šipka

Vitrína konečně téměř zkompletována.

matka

Tak tohle je tedy parádní sbírečka. :o
Tyhle vitríny nejsou vůbec špatné, mám je doma ( ovšem ne s takovým úžasným obsahem) a můžu doporučit.
Paní na Žlutém hradě

šipka


arnold

Moc hezká sbírka,asi nejvíc se mi líbí patro s dámským osazenstvem ;) Kolik minifigů tvá sbírka celkem obsahuje?

šipka

Počet nevím, z důvodu neustálé fluktuace figů  téměř nadlický úkon. Armády kabátníků jsou v bednách a z vitríny si potomci každou chvilku něco vezmou, takže takto focené to dlouho nevydrží.

arnold

Tak to by chtělo tu vitrínu asi nějak zabezpečit...aby tě z té krásné sbírky začas vůbec něco zbylo  :)

šipka

Zámek se nesetkal s pochopením  ;D

šipka

Téměř finální rozložení. Přes neustálou fluktuaci konečně téměř komplet ;D Doplněno o druhou virínu.  Obsahuje pár custom potištěných torz (WW2). 

šipka

.

šipka

.

šipka

.

Petrz

Ahoj, moc krásná sbírka, závidím :3 :D a chci se zeptat, asi figurky sbíráš hodně let, tak jestli si je kupuješ ze setů a nebo jednotlivě.
Díky za odpověd