Co mi poradíte v Brně?

Založil Petrjr, 14.03.2006, 15:49:40

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Petrjr

Ahojte.

   Pojedu (EDIT: příští týden ve středu EDIT:byl jsem ale nezbyl volný čas) pracovně do Brna. A podaří-li se, budu mít v podvečer trocha času. Poraďte nějaké obchůdky či LEGO zajímavosti na shlédnutí. Asi tak, jako v Praze bych Vás poslal do Legáčka, případně udělat si kolečko Václavák(Pompo) - Národní(Tesco,...) - Příkopy resp. Havířská(Sparkys) - Bílá Labuť. Tak něco na ten styl.
   Budu v Brně "koňmo", takže není problém přesun na delší vzdálenost - akorát bych byl vděčný za  případné varování před zónou zákazu stání a pod.
   A navíc odhaduji, že volno bude až pozdě odpoledne, tak od 16-17 hodiny. Tak aby bylo otevřeno.

Díky moc,
  Petr

Tomášek

V Brne zadne spec. obchody z legem nejsou, nebo zadne za tech jedenact let,co v Brne ziju neznam  ;D .Ja chodim moji trasu:1)VÁGNER na České,2)dolů po České na Náměstí Svobody-tam do pasáže Rozkvět-POMPO,3)dal dolu po Masarykove do SPARKY'S,4)dal dolu po Masarykove do TESCA,5)z Tesca do Galerie Vankovka-prejit pres mostek-do hračkářství PUNTANELA.
Toť můj pravidelný okruh. :)
Procházím DARK AGE.

Petrjr

Díky moc, přesně nějaký takový přehled jsem potřeboval.
Už žhavím mapu.  ;D

Tomášek

Citace od: Petrjr kdy 14.03.2006, 19:35:43
Díky moc, přesně nějaký takový přehled jsem potřeboval.
Už žhavím mapu.  ;D
Bacha-ten mostek z Tesca do Vankovky tam na te mape asi nebude,protoze je to jenom nadchod pro pesi mezi dvema obchody a byl postaven minuly rok.Ale az tam budes tak to nemuzes prehlidnout.
Procházím DARK AGE.

muzzo

Citace od: tomasek kdy 14.03.2006, 19:47:45
Citace od: Petrjr kdy 14.03.2006, 19:35:43
Díky moc, přesně nějaký takový přehled jsem potřeboval.
Už žhavím mapu.  ;D
Bacha-ten mostek z Tesca do Vankovky tam na te mape asi nebude,protoze je to jenom nadchod pro pesi mezi dvema obchody a byl postaven minuly rok.Ale az tam budes tak to nemuzes prehlidnout.

A proč chceš ztrácet čas obcházením obchodů. když mají všude to samé?

Petrjr

Citace od: muzzo kdy 14.03.2006, 20:30:45
A proč chceš ztrácet čas obcházením obchodů. když mají všude to samé?

   Popravdě řečeno, přemýšlím co dělat, když už tam stejně pojedu. Architektura mne neláká. Ochutnávat kulinářské specialitky také nemusím. V kině, divadle či jiné podobné kutlůrní akci jsem (až na jednu výjimku Pána Prstenů I díl) nebyl přes 10 let. A nechybí mi to.
   Tak co asi napadne člověka, navštěvujícího zdejší fórum?  ;)  No přece oblézt obchody s legem. >:D

rdk

Citace od: Petrjr kdy 14.03.2006, 20:46:35
No přece oblézt obchody s legem. >:D

Fakt není vo co stát...

Petrjr

Citace od: rdk kdy 14.03.2006, 20:50:12
Citace od: Petrjr kdy 14.03.2006, 20:46:35
No přece oblézt obchody s legem. >:D

Fakt není vo co stát...

  To tam nemají třeba poslepované nějaké zajímavé LEGO stavbičky? Nebo alespoň vystavené poskládané nové sety?  :'(

Ridiq

Citace od: Petrjr kdy 14.03.2006, 20:55:27
Citace od: rdk kdy 14.03.2006, 20:50:12
Citace od: Petrjr kdy 14.03.2006, 20:46:35
No přece oblézt obchody s legem. >:D

Fakt není vo co stát...

  To tam nemají třeba poslepované nějaké zajímavé LEGO stavbičky? Nebo
alespoň vystavené poskládané nové sety?  :'(

mají :D
.

Petrjr

Všem moc děkuji za tip. Při mé pracovní návštěvě sice nezbyl čas na obchůzku, ale určitě informace využiji při dalších návštěvách.