modely v inej farbe

Založil supermachina, 06.03.2014, 13:33:28

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

supermachina

Caute,
mam doma par modelov v inej farbe ako je povodna. Maju taketo sety nejaku hodnotu alebo len cenu dielikov...prip. mohli by ste sem prilozit modely ak ich mate v inej farbe

Anatyt


supermachina


GentlemanA15

Citace od: mirec kdy 06.03.2014, 13:41:20
Citace od: Anatyt kdy 06.03.2014, 13:36:54
Veď nafoť a ukáž.

ale ked ja sa tak hanbim.... :-[

To ako fakt? :D ....veď to normálne odfoť, som zvedavý

znouzectnost

#4
máš na mysli něco takového?
http://znouzectnost.rajce.idnes.cz/moje/#IMG_4121.jpg
neboj se a vyfoť to  :)
jen megacorů je doma 8...
mám i pár jiných setů v různých barvách

TUKE

Citace od: Anatyt kdy 06.03.2014, 13:36:54
Veď nafoť a ukáž.

Citace od: mirec kdy 06.03.2014, 13:41:20ale ked ja sa tak hanbim.... :-[

Citace od: GentlemanA15 kdy 06.03.2014, 14:07:40To ako fakt? :D ....veď to normálne odfoť, som zvedavý

Myslím,že to bolo ironická narážka na to,že má ukázať.  :D ;D
Ale tiež by som rád videl modely v iných ako pôvodných farbách. Tak sem s nimi ;)

supermachina


Měch

Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

tomaslambo

A koukám že má hodně v oblibě kombinaci modré a bílé ;)

supermachina

Ja mam v sivej farbe modely: 850, 8844, 8845

Anatyt

Prisamzemi som najprv myslel, že si to fotil na čiernobielo. :D

Hacislav

Citace od: mirec kdy 06.03.2014, 13:33:28
Caute,
mam doma par modelov v inej farbe ako je povodna. Maju taketo sety nejaku hodnotu alebo len cenu dielikov...prip. mohli by ste sem prilozit modely ak ich mate v inej farbe

No stejně jako u řady jiných sběratelských oborů to podle mě má zájmovou hodnotu.
Většina "echt sběratelů" ti to ofujká "Protože to není ORIGINAL!" To jsou tací, kteří sbírají "krabice".
Někoho koho zajímá konkrétní tématika,  s toho může být nadšený.

Ale ve většině případů to asi bude mít jen cenu dílků, ale ani to nemusí být úplně malá cena. Řada dílků v alternativnich barvách není zrovna levná. 

Sám mám jeden set, kde jsem mimo jiné tak trochu změnil barvy. O víkendu doufám udělám nějaké fotky.
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Villa Legina

Citace od: Hacislav kdy 10.03.2014, 15:59:58
No stejně jako u řady jiných sběratelských oborů to podle mě má zájmovou hodnotu.

Áno  :)

Citace od: Hacislav kdy 10.03.2014, 15:59:58
Většina "echt sběratelů" ti to ofujká "Protože to není ORIGINAL!" To jsou tací, kteří sbírají "krabice".
Někoho koho zajímá konkrétní tématika,  s toho může být nadšený.

Ja tiež zbieram "krabice" čo sa týka určitých tém, ale nadšená som aj z modelov v inej farbe, konkrétne najviac rôzne budovy...

Citace od: Hacislav kdy 10.03.2014, 15:59:58
... ve většině případů to asi bude mít jen cenu dílků, ale ani to nemusí být úplně malá cena. Řada dílků v alternativnich barvách není zrovna levná. 

Svätá pravda... :)

Villa Legina

Oživujem túto tému, chcem sa spýtať na názor, prv než umiestnim definitívne do svojej zbierky model podľa setu 6927 vo farebnej modifikácii Light Gray (namiesto White a Blue, Black farby ostávajú).

Otázka na plénum: aké farby Trans dielikov k modelu vybrať? Poznámka: Window glasses a Windscreens + plate 6x8 "poklop" ostávajú ako pôvodne Trans Dark Blue a Trans Yellow.

Ide práve o 2 ks brick round 1x1 na radaroch, ktoré sú v pôvodnom sete Trans Green a po 2 ks Plate 1x1 a Plate Round 1x1, ktoré sú v pôvodnom sete Trans Red.

Keďže v LG farbe neexistuje dielik 1x2 brick decorated so šípkou, tam som to poriešila trošku inak, to nie je teraz myslím podstatné vo vzťahu akú farbu vybrať na tie spomenuté Trans dieliky.

Schválne nedávam foto s verziami, ide mi o to aký je váš spontánny názor na výber Trans dielikov do satelitov a po dvoje "svetlá" pri predstave že model je komplet LG a Black so zachovanými Trans Dark Blue windscreen-ami a Trans Yellow Window glass-mi a poklopom.

Prosím o názor, pomôže mi to sa zorientovať a snáď aj definitívne rozhodnúť. Minifigovia nebudú Red a White ale Black a Blue.

Villa Legina

Nikto? Je to pre mňa dosť dôležité poznať názor space fanúšikov... Je tam dosť veľký počet možných kombinácií a ja odvčera skúšam, prehadzujem, ,mnohé vyzerajú dobre, naozaj neviem ktoré mám definitívne vybrať...pôvodné farby tam tiež nevyzerajú zle, ale mám akýsi pocit, že s inými trans farbami by to mohlo byť lepšie.

Togaran

Já bych nechal původní světla. Ať si to představuju jakkoliv, pořád to na mě působí nejlíp a k tý šedý se to hodí :)
Variantně můžeš vyzkoušet dát na auto žlutá světla a do radarů modrá.
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Villa Legina

Citace od: Togaran kdy 05.06.2014, 15:24:00
Já bych nechal původní světla. Ať si to představuju jakkoliv, pořád to na mě působí nejlíp a k tý šedý se to hodí :)
Variantně můžeš vyzkoušet dát na auto žlutá světla a do radarů modrá.

Ďakujem Togaran, presne  toto som tiež skúšala: žlté svetlá a modré radary a mala som pocit že to vyzerá pri tejto LG verzii  veľmi dobre.  Má ešte niekto tip na nejakú kombináciu, čo by mu tam sedela?

znouzectnost

Čelní skla bych dal tr. yellow, světla a radar v red a ten držák kontejneru v green
Prostě classic space 1979 ;)

Villa Legina

Citace od: znouzectnost kdy 05.06.2014, 19:36:02
Čelní skla bych dal tr. yellow, světla a radar v red a ten držák kontejneru v green
Prostě classic space 1979 ;)

Ďakujem znouzectnost,  ten radar vyzerá aj v trans red veľmi dobre, aj trans green držiak som skúšala, to boli tiež moji kandidáti, v tejto kombinácii, ale komplet čelné sklá tr. yellow, tú myšlienku som potláčala.

Áno bolo by to veľmi veľmi classic (to by som musela aj minifigov dať White a Red) keby som mohla dat aj slopes v trans yellow (pomýlila som sa prv že windscreen) ale vec je tá...nemám ich v zásobe. Už teraz ma model dosť stál, ale keď povieš, že to stojí za to, porozmýšľam či aj to dokúpiť.