33. Pražská KOSTKY Pub Org hospoda

Založil peter, 10.07.2013, 22:32:04

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

33. sraz?

19. července
26. července
jiný termín - navrhni!

peter

Je jasné, že dřív nebo později bude, takže se táži. Kdo by mohl 19. či 26. července?
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

otaznik


Thrawn

Mě vyhovuje spíše 26. července. :)
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Jamesek


peter

Tak zatím nám vede druhý termín, tedy 26.-tého. Co další, přijde ještě někdo?
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Raistlin M

A kde by to mělo být? To si myslím bude důležitá informace.  :)

peter

Jelikož jsem se toho zhostil a zatím není mnoho zájemců, tak bych to viděl opět na kulaťák - viz poslední sraz.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

otaznik

Citace od: peter kdy 15.07.2013, 21:25:19
Jelikož jsem se toho zhostil a zatím není mnoho zájemců, tak bych to viděl opět na kulaťák - viz poslední sraz.
No, samozřejmě přijdu, i když to bude tam, ale raději bych zkusil něco jiného.  :-X
Možná jsem si špatně vybral jídlo, ale nesedlo mi to tam.

Rewolt

Citace od: otaznik kdy 15.07.2013, 21:37:14
No, samozřejmě přijdu, i když to bude tam, ale raději bych zkusil něco jiného.  :-X
Like it
It's a trap!

peter

Citace od: otaznik kdy 15.07.2013, 21:37:14ale raději bych zkusil něco jiného.  :-X

Jinému místu se nebráním, takže pokud někdo zamluví něco jiného nemám s tím problém. Každopádně pokud se tu do středy tohoto týdne včetně nenapíše, že bylo zamluveno místo jinde, budu ve čtvrtek volat o rezervačku na kulaťáku.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

peter

Takže žádné jiné návrhy nepadly, proto je zamluven kulaťák. Je zamluven stůl pro 6 osob od 18:00 hodin v nekuřácké části na moje jméno.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

MiHo

Citace od: peter kdy 18.07.2013, 20:27:55
Takže žádné jiné návrhy nepadly, proto je zamluven kulaťák. Je zamluven stůl pro 6 osob od 18:00 hodin v nekuřácké části na moje jméno.
Na jaké datum?

otaznik


peter

Přidáme zase nějaké zpestření? Na minulém srazu to byl minifig. Napadá někoho z účastníků co by jsme malého mohli každý přinést a jak to pak následně zajímavě zkombinovat?
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

eNTy

Bohužel se zítra nedostanu. Tak si to užijte a těším se na příště.

otaznik

Tak všichni, kdo dnes nedorazili, toho můžou litovat. Ve čtyřech lidech jsme rozjeli brutální párty, kde se pilo všechno, co teklo. Musely o nás vědět celé Dejvice. Dochovala se jedna fotka, tak se přesvědčte sami!

branio

Citace od: otaznik kdy 26.07.2013, 22:43:23
Tak všichni, kdo dnes nedorazili, toho můžou litovat. Ve čtyřech lidech jsme rozjeli brutální párty, kde se pilo všechno, co teklo. Musely o nás vědět celé Dejvice. Dochovala se jedna fotka, tak se přesvědčte sami!
Už som videl aj omnoho brutálnejšiu verziu tej fotografie, ktorá je mimochodom stará ako internet sám ;)
Tá by sa však na toto fórum, kam chodia aj IFOLovia nehodila...