(Cizí) Hogwarts

Založil Siegnord, 16.12.2011, 11:48:25

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Siegnord

  Zdravím kolegové,
  když jsem to uviděl, tak jsem tomu nemohl uvěřit. Není to jenom velké, ale i perfektně zpracované. Mnoho fanů HP sní o postavení celého hradu. Já jsem nevěřil, že je možné tento sen realizovat.

http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=488995

linhi

Hmmm,konečně někdo pokud dobře vidím použil mou techniku stavby kulaté věže  8)

mizdas

Tak to je opravdu super  :o. Hrad se moc povedl, a sám poznávám všechny části z hradu z častého pobíhání v něm i kolem z PC hry.

Togaran

To jemoc pěkný :) hlavně ta skála se fakt povedla, vstupní schodiště v ní zasazené vypadá super.
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Frco

Velmi velke a velmi pekne, co nie vzdy koresponduje. Ako fanusik sagy mozem len povedat "well done".

Bodol by tam este nejaky zivot, studenti, ucitelia, nejake scenky.

Anatyt

No minifigurky by tam pôsobili asi trochu divne, keďže to nie je minifig merítko. ;)
Ale inak stavba je to nádherná. Linhi, poprosim odkaz na tú Tvoju techniku stavby gulatej veže, lebo neviem si predstaviť, ako je to robené. :)
Dík.

mizdas

Citace od: Anatyt kdy 17.12.2011, 10:56:07
No minifigurky by tam pôsobili asi trochu divne, keďže to nie je minifig merítko. ;)

Proč myslíš, že to není minifig měřítko? Podle mě to na minifigy odpovídá.

Anatyt

Niektoré partie áno, niektoré nie. Keď si vezmeš tento obázok, tak povedzme pri tých oblúkoch by sa ešte minifig dal, ale pri tých oknách sa mi zdá veľký. Neviem...

peter

Citace od: Anatyt kdy 17.12.2011, 10:56:07No minifigurky by tam pôsobili asi trochu divne, keďže to nie je minifig merítko. ;)
Ale inak stavba je to nádherná. Linhi, poprosim odkaz na tú Tvoju techniku stavby gulatej veže, lebo neviem si predstaviť, ako je to robené. :)
Dík.

Místo "válečků" jsou použity Brick 1x2 Log.

PS:
Citace od: linhi kdy 16.12.2011, 12:40:13Hmmm,konečně někdo pokud dobře vidím použil mou techniku stavby kulaté věže  8)
O tvém vlastnictví, potažmo prvním použití by se dalo spekulovat ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

linhi

Citace od: peter kdy 17.12.2011, 11:46:15
PS:
Citace od: linhi kdy 16.12.2011, 12:40:13Hmmm,konečně někdo pokud dobře vidím použil mou techniku stavby kulaté věže  8)
O tvém vlastnictví, potažmo prvním použití by se dalo spekulovat ;)

Já vím,jen jsem to prostě nikde předtím neviděl,tak beru jako že jsem s tím začal první.

tomas.

Moc pěkný - s figama by to bylo dokonalý...  ;D

Colonel32

http://www.bricklink.com/catalogItem.asp?G=3862

I figy odsud by byly moc velké pro některé části.

Mr. Cube

Nejede mi ten link :/

Colonel32

Protože vypadl celý BS.

Mr. Cube


mesje

Tie fotky sa mi trochu nezdajú - je to aj reálne postavené, a nejde len o virtuálny výtvor v nejakom LEGO softe?

Anatyt

Je to reálne. Len to je vystrihnuté z pozadia.