KZ - stavba space kolejiště - návrhy

Založil Mtron, 14.02.2011, 12:54:34

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Mtron

No základna má rozměr š.114 x d.144 cm, přičemž baseplata 48x48 má 38 cm :-) což znamená, že na délku se tam vejde pouze jedna baseplate. Nic moc. To ta trať bude vypadat dost směšně. Rad bych to viděl na délku na 8 baseplate což je 288 cm.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

peki

#31
Citace od: Mtron kdy 18.03.2011, 07:24:55
No základna má rozměr š.114 x d.144 cm, přičemž baseplata 48x48 má 38 cm :-) což znamená, že na délku se tam vejde pouze jedna baseplate. Nic moc. To ta trať bude vypadat dost směšně. Rad bych to viděl na délku na 8 baseplate což je 288 cm.

říkám šířka je pouze 180 cm délka může být 6 m.
Délka 3 m  není problém  ;) (rezervuji jí)
Šířka 180 cm ( vzhledem k šířce základny 114) je tedy taky OK ?

Jinak bych opravdu doporučil mít ty tratě rovnoběžné dvě. Děti na sousetním Merkur kolejišti jezdí s vlaky závody (jako na autodráze)  ;D

Prostor je vyfocený zde. Základna bude v dětském koutku, kde je momentálně testovací kolejiště.


Togaran

#32
Jak to vidíte vystavovatelé

1) jakou máte plochu?
2) kdy se můžem sejít?
3) stav?

za mě (togaran):
1) 2x 48x48
2) jakýkoliv všední den po 17 (ve středu 18) 00 bych to měl zvládat, nemám to daleko, přizpůsobím se vám
3) Blacktron loď: 100%, Spyrius loď: 100%, jenom oprášit, baseplates: 50%

PS: rád bych měl přehled
4) koho všeho se tento thread a tedy Space vitrína týká? Co je mě známo tak Mtron, Robbed, já.
Co JimB a Luky  ???
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Luky1987

Já to bohužel vzdal, nechci své kostky dát jen tak na půl roku pryč, když to není ofiko LEGO výstava, ale "jen" vláčky. Také je to díky mému momentálnímu pracovnímu vytížení a tomu, že nemám dopravní prostředek.
V tomhle jsem trošku jiný od ostatních, já stavím prakticky denně, čili je pro mě dát pryč skoro všechny kostky, ze kterých stavím nemyslitelné.(ovšem ofiko výstava jako třeba roztoky, to by bylo něco jiného, alekdyž byly roztoky, ještě jsem nebyl řádným členem kostek)
Ostatním přeji hodně štěstí do stavění ;)

Robbed

-donesu 3x baseplate 48x48

Předpokládám, že terminátor a ARC půjdou taky do space vitríny (je to přece všechno sci-fi), takže:
1) terminátor - plocha 40 x 20 cm
2) ARC - plocha 95 x 60 cm, (99% hotovo)
3) space vlak (50% hotovo)

Nic dalšího už asi postavit nestihnu :(

Kdy se můžeme sejít ? Těžko říct, čistě teoreticky můžu kdykoliv. Ideálně v době, kdy tam bude nejvíc lidí :).

JimB

Citace od: Togaran kdy 31.03.2011, 09:53:11
...
PS: rád bych měl přehled
3) koho všeho se tento thread a tedy Space vitrína týká? Co je mě známo tak Mtron, Robbed, já.
Co JimB a Luky  ???

Nemám teď postaveno zhola nic. Poslední měsíc jsem dělal autoškolu (dnes úspěšně složil zkoušky), ani o jarních prázdninách nezbyl čas na stavbu čehokoliv vystavitelného. Navíc za týden odjíždím do Francie.
Napadlo mě vystavit Space Race lodě, ale měl jsem jich málo, nezapadaly by do konceptu dioramatu a především zásoby některých dílů stačí vždy na postavení jen jediné lodě, nikoliv všech dohromady. Jako poslední překážku vidím dopravu, neboť jsem až z Karviné a jediná možná cesta vede přes Hanu129 a Jindroushe, což znamená výlet do Kobeřic, resp. Litultovic (obojí přibližně u Opavy).

Shrnuto: Nemám v plánu se zúčastnit. Zbývá mi jen držet vám palce. :-[
Moje BS galerie k prohlédnutí zde