*TOP* (Vlastní) Město Annín

Založil gearcs, 27.01.2010, 02:21:52

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

hobby

To gearcs:
Myslím, že bys měl ten svůj MOC stáhnout, nebo nám tu někdo zkolabuje, nebo přinejmenším omdlí úžasem ;D.
Vážení, já rád chválím dobrou práci (což jsem taky udělal), ale některé ty emotivní výkřiky a výlevy úchvatu mi připadají jako soutěž v předhánění se. To neříkám proto, že závidím, ale že mi to přijde legrační. ;D
Pardon gearcsi, opravdu nesnižuji tvoji výbornou práci. Jen bych tu rád viděl více střízlivosti a nadhledu, aby se to dalo číst.

Rhox

Citace od: maeror kdy 27.01.2010, 16:49:26
A mohu se zeptat, z čeho je to hnízdo na stromě?
Já bych si tipl,že je to smotanej hnědej řetěz...

gearcs

Citace od: hobby kdy 27.01.2010, 17:33:41
To gearcs:
Myslím, že bys měl ten svůj MOC stáhnout, nebo nám tu někdo zkolabuje, nebo přinejmenším omdlí úžasem ;D.
;D Já si myslím to samé, čeho je moc, toho je příliš. Díky všem a už neblázněte, v Roztokách bude k vidění přece daleko víc než můj MOC, a že je na co se těšit!

Hnízdo je opravdu z hnědého řetězu omotaného kolem víka 2x2 sudu.

Gibur

#33
Jeden z,nebo snad nejlepí MOCů co jsem kdy viděl... :D
Chtěl bych se zeptat co to plave vedle toho vikinga se šaškovskou čepicí,
úžasná je ta vzestupující brána.
Sám jsi smradlaví Elf!
Poslání Trpaslíka: ,,Naostřit sekeru,rozetnou skřeta,vykutat zlato,žít..."

gearcs

Citace od: Dog-Čum kdy 27.01.2010, 18:13:44
Jeden z,nebo snad nejlepí MOCů co jsem kdy viděl... :D
Chtěl bych se zeptat co to plave vedle toho vikinga se šaškovskou čepicí,
úžasná je ta vzestupující brána.
Aha, další detail, na který jsem zapomněl - má to být nadržený šašek, který jde po dívce ;D (ta hlava s vlasy princezny Leiy).

laky

#35
Ráno mi padla čelusť keď som to videl na brickshelfe a teraz ešte viac, pretože som zistil, že to staval niekto z KOSTIEK.
:o Úžasné :o

Laconi


gearcs

Sorry za to otevírání starého tématu ;D, ale hodil jsem na youtube slideshow z fotek, které jsou detailnější a povětšině nebyly zveřejněné na BS. Taky jsem k tomu dal dvě moje oblíbené filmové melodie. Tím jsem za Annínem udělal poslední tečku. RIP...

Odkaz zde: >>> http://www.youtube.com/watch?v=AE5OwzalggM <<<

Jonas

Budu se opakovat, protože jsem to říkal už při jiných příležitostech:
Ale Město Annín je pro mě nejpovedenější, nejnápaditější a nejrealističtější MOC v oboru Castle, který jsem kdy měl možnost vidět (na netu i na vlastní oči).
Jonas - Můj Brickshelf

grohl

Souhlas. Annínské město mi taky učarovalo.

Colonel32

hehe, vzdycky kdyz nekomu ukazuju fotky z vystavy tak rikam, ze ta nejtezsi cast byla presvedcit Gearcse aby se od projektu netrhal.  >:D

mizdas

Děkuji za video je to krása  ;D. A ta melodie je taky velmi pěkná.

Daniel

#42
Citace od: Jonas kdy 22.08.2010, 21:44:47
...Město Annín je pro mě nejpovedenější, nejnápaditější a nejrealističtější MOC v oboru Castle, který jsem kdy měl možnost vidět (na netu i na vlastní oči).
...s prvníma dvěma NEJ, souhlas! :)
S tím třetím NEJ (realističtější) bych si dovolil nesouhlasit z důvodu měřítka a dal bych tam místo toho třeba: NEJLÍBIVĚJŠÍ ;) .

Jonas

Citace od: Daniel alias Legacek kdy 23.08.2010, 08:05:29
Citace od: Jonas kdy 22.08.2010, 21:44:47
...Město Annín je pro mě nejpovedenější, nejnápaditější a nejrealističtější MOC v oboru Castle, který jsem kdy měl možnost vidět (na netu i na vlastní oči).
...s prvníma dvěma NEJ souhlas! :)
S tím třetím NEJ (realističtější) bych si dovolil nesouhlasit z důvodu měřítka a dal bych tam místo toho třeba: NEJLÍBIVĚJŠÍ ;) .

Tím třetím přívlastkem jsem chtěl vyjádřit to, že u tohoto MOCu je jako málokde vystižena realističnost daného prostředí, tj. křivolaké uličky, nepravidlené tvary zdí a střech, určitá patina, kompozice města, obyvatelé a jejich profese, atd.
Jonas - Můj Brickshelf

linhi

Citace od: gearcs kdy 22.08.2010, 21:16:07
Sorry za to otevírání starého tématu ;D, ale hodil jsem na youtube slideshow z fotek, které jsou detailnější a povětšině nebyly zveřejněné na BS. Taky jsem k tomu dal dvě moje oblíbené filmové melodie. Tím jsem za Annínem udělal poslední tečku. RIP...

Odkaz zde: >>> http://www.youtube.com/watch?v=AE5OwzalggM <<<

Ty jsi mě s tou první melodií dal,je perfektní a věděl jsem že ji dobře znám a tak jsem to poslouchal 3x a nakonec mě došlo že je to z filmu šifra mistra Leonarda,ale tu druhou tedy nevím kam zařadit....nechám se podat.

gearcs

Daniel: Souhlas, nikdy jsem netvrdil, že je to extra reálné, stavět kolem pár baráků takové opevnění... ;D Nebýt omezený místem, možná by bylo město větší. Příště uděláme společně větší a lepší projekt ;)

Linhi: Tu druhou melodii asi neznáš, je to z tv filmu - Swept from the sea od skladatele Johna Barryho ;)

otaznik

Skutečně impresivní dílo! Vynikající práce.

nerow

Nemůžu se vynadívat. Propracováno do nejmenších detailů. Co mě snad nejvíce nadchlo bylo vytvoření v některých místech vlastních klenbových oblouků a to i včetně šikovně vyřešeného závěrečného klenáku. Nemám slov :) Nádhera a budu se těšit na další MOC.