(Vlastní) Black Angel

Založil mizdas, 17.08.2010, 10:40:30

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

mizdas

Ahoj. Znáte ten pocit když před vámi projede nějakej boháč s lamborghini a vi mu tak závidíte, tak stejný pocit mají minifigové ve vesmíru když kolem nich proletí Black Angel. Je to letoun pro milionáře a nemá jiné využití. S fotkami mi pomohl hobby.

Steve23

#1
no... jestli to je vesmírná nesmírná loď tak tehdy by měla mýt i nějaké menší zbraně, oni milionáři bez ochranky jsou tučnou a lechkou kořistí... >:D
A černá okna by mohla být dobrá :)

mizdas

Ty okna nejsou špatný nápad, ale zbraně bych tam nedával, protože má snad Lamborghini či BMW zbraně?  ;D

Steve23


Allconel

Príde mi to ako milionárska jachta bez lodného trupu, a tým pádom i podpalubia. Je to myslené ako športiak a nie limo, však?

mizdas

Taky jsem si to po dostavění prohlídnul a přimnělo mi to jachtu. A je to sporťák  ;).

Roach

Pěkná loď,Pepo...fakt pěkná :)

buzz lightyear

Je to pěkný a má to dobrý design. :)

mizdas


Steve23

úplně jsem se zapomněl zeptat  :D :-X má to interiér?A dá se do sporťáku dát minifig?

mizdas

Má to interier s dvouma boxama a místy pro dva pasažery ( nestálo to za prezentaci  >:D).

Thrawn

Ale stálo. Blacktroni uvítají jakékoliv informace. Rádi víme, co přepadáme. V našem vesmíru jsou zbraně na výletní jachtě často to jediné, co respektujeme a co dělí loď od zajetí.
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

mizdas

Citace od: Thrawn kdy 30.12.2010, 01:39:41
Ale stálo. Blacktroni uvítají jakékoliv informace. Rádi víme, co přepadáme. V našem vesmíru jsou zbraně na výletní jachtě často to jediné, co respektujeme a co dělí loď od zajetí.
:D No možná by to za to stálo, kdyby se to vyfotilo tehdy, te´d už mám tento MOC dávno zbořený  ::).

PS: A jestli si myslíš, že když budeš přepadávat moje jachty, tak ti to projde ? 8) Te´d jsi mně přinutil k tomu, aby můj příští space MOC byl válečný :P